Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Taniej w sieci!" w Simplusie przedłużone do odwołania

"Taniej w sieci!" w Simplusie przedłużone do odwołania

WitekT 5 Czerwca 2007 13:45

0 0

Polkomtel przedłużył w Simplusie do odwołania promocję Taniej w sieci!, w której można wykonywać wewnątrzsieciowe połączenia za 18 groszy, a SMS-y w sieci wysyłać za 1 grosz.

Przypomnijmy, że okres, w którym użytkownik będzie mógł taniej dzwonić i wysyłać SMS-y zależy od nominału, jakim zasili konto. W ramach okresu ważności użytkownik nie ma ograniczeń ilości wysyłanych wiadomości SMS i minut połączeń.

Aby skorzystać z promocji, należy włączyć bezpłatnie usługę wpisując kod *101*11*04# i naciskając przycisk inicjujący połączenie. Tanie połączenia i SMS-y będą aktywne określoną ilość dni zależną od kwoty doładowania:

30 dni przy zasileniu telekartą 50 zł lub kwotą z przedziału 50-150 zł,
15 dni przy zasileniu telekartą 30 zł lub kwotą z przedziału 30-49 zł,
3 dni przy zasileniu telekartą 10 zł lub kwotą z przedziału 10-29 zł.




W przypadku kolejnych zasileń różnymi nominałami zawsze wybierany jest okres najkorzystniejszy dla użytkownika. W dowolnym momencie użytkownik może bezpłatnie sprawdzić okres ważności promocji wpisując kod *101*04# i wciskając przycisk inicjujący połączenie.

Polkomtel zastrzega sobie w regulaminie prawo ograniczenia lub zablokowania możliwości korzystania z Promocji oraz prawo do przerywania połączeń głosowych trwających powyżej 30 minut w sytuacji, gdy użytkownik swoim postępowaniem, również w sposób nieświadomy, wpływa na pogorszenie jakości świadczonych usług przez Polkomtel lub zagraża stabilności systemów teleinformatycznych.

Na podobnych zasadach działa także promocja Darmowy Numer, o której pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: szczegóły promocji Taniej w sieci!.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32.  2007-06-06 00:42:04

    Dokładnie JOJO - jesli wam pasuje to siedzcie w tym po uszy i uzupelniajcie sobie nawet po 1000 na miesiac, wasza sprawa - ja jak i wielu uzytkownikow jednak patrzymy na oferte z innej strony - jak tobie Kerio dali by nielimitowane rozmowy z wszystkimi za 1000 za doladowanie to pewnie tez bys bobiegl i to pierwszy - Zauwazylem ze tu na forum wieksza garstka ludzi patrzy na to jak oszczedzic a nie jak ty wydac - wrescie "kto oszczedza ten i ma" Pozdrawiam

  • 0

    33.  2007-06-06 12:55:35

    nigdy nie dogodzi sie wszystkim, ale: "dac komus palca to...", kiedys "18gr" i "darmowy numer" to byly promocje w roznym czasie a teraz jest wszystko za "jedna glupia karte zasilajaca" to nadal jest zle, teraz by sie chcialo zeby do tego dolozyli jeszcze nastepny pakiet/promocje np. nie zasilajmy konta rozmawiajmy za darmo :)

  • 0

    34.  2007-06-06 15:42:43

    zyczliwy pisalem wyzej ze wiele osob nie popedzi do kiosku raz w miesiacu aby uzupelnic 50siatka inni maja jeszcze stacjonarki, internet itd i nie zamierzaja 1/4 wyplaty wydawac na Telekomunikacje

  • 0

    35.  2007-06-06 18:31:44

    Adriand to nie byla skierowana odpowiedz do Ciebie typowo

  • 0

    36. ~jojo  2007-06-06 20:34:47  host: edt169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zyczliwy poraz kolejny piszę, że tu nie chodzi o to, żeby wszystko było za darmo i dawali kolejne pakiety. Tu chodzi o to, żeby było normalnie - czyli wręcz przeciwnie, bez pakietów i w cenniku, a nie w promocji z dodatkowymi ograniczeniami czasowymi i związanymi z wielkością doładowania.

  • 0

    37.  2007-06-07 08:22:34

    ~jojo czyli chcesz czegos co w naszym kraju jest nierealne i dlugo bedziemy na to czekac. jesli chce sie takie rzeczy to trzeba raczej emigrowac

  • 0

    38. ~  2007-06-07 13:40:23  host: eef14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki za radę. ;-)

  • 0

    39.  2007-06-07 21:40:52

    bylem kiedys swiadkiem rozmowy, a raczej monologu pana ktory kiedys wyjechal (zgaduje ze anglia albo usa, jego "zaciaganie" na to wskazywalo) byl zainteresowany abo w jednej z naszych sieci, na poczatek malutki abonament 20-30 zl i prosty telefon, ale chcial w czasie trwania kontraktu (w czasie dwu letniej promocji, nie po 2 latach) miec mozliwosc ze przyjdzie i zwiekszy sobie abo i zmieni telefon, czyli jak powiedzial: podniesie swoja wartosc i byl bardzo zdziwiony ze w polsce tak nie mozna, nie mogl uwierzyc w slowa sprzedawcy, bo tam gdzie on mieszka/mieszkal tak mozna bylo... my jeszcze poczekamy na cos takiego bardzo dlugo, ale wtedy operatorzy zagraniczni beda mieli znow cos czego my bysmy chcieli :) itd. itd

  • 0

    40. ~asia  2007-06-08 19:49:23  host: ip-217-98-4-99.static.xcore.pl

    czy wie ktos jak zdeaktywowac usluge ,,taniej w sieci"?>

  • 0

    41.  2007-06-08 23:03:44

    a po co ja deaktywowac?? :) wlaczenie to *101*11*04# wiec moze sprobuj tak jak w wiekszosci krotkich kodow dac zamiast 11 to 00 czyli *101*00*04#

  • 0

    42. ~  2007-06-10 17:41:57  host: 80.54.232.2

    zgadzam sie to jest naciaganie ludzi i wielkie oszustwo zmuszanie do kupoania doładowania za 50 zł a nie np. 30zł

  • 0

    43. ~taki  2007-06-11 10:46:13  host: host-100-134.gprsbal.plusgsm.pl

    swoja droga to jak ktos duzo nie gada to nie ma sensu darmowy numer za te 10 zl aktywacji wychodzi 55i pol minuty w promocji taniej w sieci:)

  • 0

    44. ~metalstar  2007-06-11 16:38:31  host: xdsl-10189.zgora.dialog.net.pl

    ludzie obudzcie się jest Play bierzecie np samsung z400 opylacie na aukcji za 600 i macie za darmo przez 24 m-ce po 40zł do (82 min)do wygadania bez bzdurnych pakietów

  • 0

    45. ~t-bag  2007-06-11 21:19:28  host: nat-mo2.aster.pl

    cos mi chyba nieidzie tak jak zakladali i pewnie dlatego taka opcje zrobili no coz konkurencja niespi a oni zaliczyli chyba falstart;)

  • 0

    46. ~matej  2007-06-12 18:44:10  host: albatrosow.piaseczno.robbo.pl

    Ja właśnie zasiliłem simplusa z abonamentu przez E-bok za 50 zeta, a dostałem na konto 60 zeta. Włączyłem promocje "darmowy numer" i "taniej w sieci", więc spokojnie na 30 dni wystarczy. Uważam, iż połączenie w jednym czasie dwóch promocji to nowość w Simplusie- oczywiście ocenieam ją bardzo pozytywnie. Pozdrawiam

  • 0

    47. ~bombonierka  2007-06-12 20:20:13  host: dlk2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ech... strasznie obiektywnie oceniacie te oferty :) jeżdżenie po kimś, bo się nie podoba to nie jest ocena, to jest po prostu jeżdżenie po kimś. jak się nie podoba, to powiedzcie, że się nie podoba i starczy. nikt nikogo nie zmusza do niczego. dużo łatwiej zostać przy promocjach, do których ktoś jest przyzwyczajony niż zmieniać numer bo będzie o 50 groszy taniej. Plus daje całkiem w porządku promocje. nie ubliżają ich wizerunkowi, a nawet go poprawiają. po prostu razem lepiej ;P

  • 0

    48. ~  2007-06-15 13:24:03  host: host109-133.oskbraniewo.pl

    Co najpierw zżera?Pakiet easy gadka czy taniej w sieci?

  • 0

    49. ~venturak  2007-06-20 08:04:34  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    każdy ma to, co uważa, że jest dla niego najlepsze, ja mam załączoną ukrytą promocę w Sim+, że z 20 osobami z Plusa i stacjonarnymi, mogę rozmawiać za 10 gr./1 min. i 1 gr./1 SMS(tak samo net 10 gr./1 min.) i w ogóle nie narzekam :D dodtatkowo darmowe SMS-y i minuty w sieci przemawiają, go w innej sieci tak nie ma. P.S. Tańsza oferta od Playa, to mBankMobile (45 gr./1 min., 14 gr./1 SMS).

  • 0

    50. ~~karolek)  2007-07-02 14:53:15  host: aclq19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mozecie mi powiedziec jak mozna to wylaczyc????? bede wdzieczny...

  • 0

    51. ~papszmir  2007-07-17 12:15:53  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    skoro się załącza *101*11*04# to analogicznie się wyłączsa *101*00*04#

Dodaj swoją opinię