Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taniej w Orange GO

Taniej w Orange GO

WitekT 19 Stycznia 2006 14:01

0 0
Najprawdopodobniej od 23. stycznia w Orange GO pojawi się nowa promocja obniżająca koszt połączenia wewnątrzsieciowego i na telefony stacjonarne z 60 gr do 30 gr brutto.

Aby dzwonić taniej, należy aktywować promocję specjalnym SMS-em z komendą. Miesięczny koszt usługi to 6 zł brutto.

Wcześniej błędnie podalismy, że informacja dotyczy oferty POP


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    67. ~lilak  2006-01-20 22:09:12  host: wa2.supernet.pl

    to zalosne

  • 0

    68. ~beny  2006-01-21 01:37:48  host: cqg168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co to za stronka jest?
    http://www.orangego.pl/

  • 0

    69. ~komarzycho  2006-01-21 09:49:10  host: bdf94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przeciez ludzie nie po to sa w OG zeby taniej dzwonic! Oni maja miec lepsza obsluge!

  • 0

    70. ~komarzycho  2006-01-21 10:05:18  host: bdf94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przeciez ludzie nie po to sa w OG zeby taniej dzwonic! Oni maja miec lepsza obsluge!

  • 0

    71. ~  2006-01-21 17:02:45  host: aby133.internetdsl.tpnet.pl

    a ja sądziłem na początku że za te 6 zł ma sie 20 min (=30 gr/min wychodzi) i ważnośc tego pakietu "promocyjnego" = 30 dni (w przeciwienstwie do POP gdzie 6zł jest na 14dni.. - lae jeśli 6zł ma byc tylko na obnizenie kosztow a nie na rozmowy - to GO wyrzuce (ja czekalem ze oferte nielimitowane rozmowy z 1 osoba wprowadza w GO na stale - wtedy przebolałbym te wysokie koszty na inne numery.. - a tak tonie ma co dalej trzymac Go tylko dac go do klopa

  • 0

    72.  2006-01-21 20:54:14

    Ktos w ogole odczul lepsza jakosc uslug? Ja nie, wrecz przeciwnie...

  • 0

    73. ~u  2006-01-22 15:01:03  host: cqc118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pozorowane ruchy marketingowe żeby nei było czuć ogromenj przewagi w cenach połączeń tak-taka - tylko żę te 30gr to tylko na papierze fajnie wygląda :)

  • 0

    74. ~DJ  2006-01-23 12:11:36  host: aox62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przy 20min zaplacimy 6+6=12zl (normalnie 12zl) , przy 240min zaplacimy 6+72=78zl (normalnie 144zl). Pozwyzej 20 min placimy taniej niz 60gr ale nie 30 gr , dopiero powyzej 240min zaczniemy placic kolo 30 gr za minute. Ale nie ma sie co ludzic , przy tak skonstruowanej promocji nigdy nie bedziemy placic 30gr za minute.

  • 0

    75.  2006-01-23 15:17:44

    BEZNADZIEJA,DNO,WIELKIE OSZUSTWO,DZIADOSTWO,BANDYTYZM

  • 0

    76. ~bleeeeeee  2006-01-23 18:41:06  host: acxm175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SYFFFFFFFFF W PORÓWNANIU Z PAKIETAMI POPA

  • 0

    77.  2006-01-25 17:13:00

    ciekawe kto to będzie saktywował!?!!?!? Ja-nie . Wolę abonament :-_)

  • 0

    78. ~i  2006-01-26 09:37:07  host: algo.radman.pl

    Orange GO? Powinni tego zabronić. Kiedy koniec pomarańczowych? Sami siebie wysadzają. Ach te nowe strategie psychologiczne. W Polsce się to nie uda. Orange! już czas ci podziękować, zejdź ze sceny, nie rób smrodu, uuu

  • 0

    79. ~nick  2006-01-26 15:51:13  host: ayx22.internetdsl.tpnet.pl

    Zapomnieliście, o standardowym 3 miesięcznym okresie ważności 50 zł karty OrangeGO - wtedy trzeba doliczyć 6 zł za drugi m-c (wtedy faktyczna cena za min. znów wzrasta) i 6 zł za trzeci m-c (kolejna "podwyżka") - wg moich obliczeń zysk w ciągu trzech m-cy (na jednej 50 zł karcie) wynosi ok. 25 zł. To niezbyt wiele :(

  • 0

    80. ~nick  2006-01-26 16:02:23  host: ayx22.internetdsl.tpnet.pl

    Sorki, poprawka: zysk w nowej ofercie to tylko 13 zł (26%) w porównaniu do standardowego naliczania w OrangeGO liczony tak jakbyśmy rozmawiali tylko wewnątrz sieci + stacjonarne bez SMS, MMS, WAP, GPRS itd., czyli przy rzeczywistym użytkowaniu różnica będzie mała (kilka zł lub mniej), a może się zdarzyć że na tym stracimy jak te owce, co idą do strzyżenia ;)

  • 0

    81. ~krz  2006-01-27 23:08:06  host: 83.238.146.187

    niestety nadal jestem w orange go. co mi proponujecie lepszego, szukam mocnego bodzca aby sie w koncu przeniesc. ale zal mi numeru ;-)
    polityka orange jest jak tepsy.

  • 0

    82. ~Peła  2006-01-28 17:19:00  host: acpl225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta promocja w ORANGE jest do kitu.

  • 0

    83. ~maciek  2006-02-09 14:29:09  host: 82.197.39.6

    a ja kupilem fajny nr na allegro jeszcze w jednej idei i nie moge teraz nic zmienic :(

  • 0

    84. ~  2006-02-11 10:06:31  host: exb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ile sie płaci za sms-y i dzwonienie?

  • 0

    85. ~dupa  2006-03-17 19:21:41  host: abnh209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bucówa jak zwykle

  • 0

    86. ~  2007-07-13 22:48:39  host: bhj67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to lepiej być w popie czy orange go?

Dodaj swoją opinię