Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taniej na Ukrainę w JA+ na kartę

Taniej na Ukrainę w JA+ na kartę

orson_dzi 3 Października 2017 11:30

6 4

ja+ukraina

Plus wprowadza nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie.

Od 3 października dostępna będzie w sieci Plus nowa promocja Taniej na Ukrainę. To oferta dla wszystkich, którzy chcą mieć usługi bez limitu oraz pakiet internetowy w Polsce, a do tego tanio kontaktować się z bliskimi korzystającymi na Ukrainie z sieci Kyivstar.




W ramach promocji klienci otrzymują:
  • stawkę 19 gr/min za połączenia telefoniczne z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar,
  • stawkę 33 gr za SMS-a wysłanego z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar,
  • bezpłatny w Polsce transfer danych na komunikatory Viber, Facebook i Messenger,
  • pakiet internetowy w Polsce - 12 GB,
  • rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

Aby skorzystać z promocji należy kupić starter JA+ Na Kartę, włączyć promocję Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB" za 29 zł na 30 dni (kod *136*11*23#) oraz aktywować Taniej na Ukrainę (bezpłatny SMS o treści UA na numer 80161). Opłata za promocję Taniej na Ukrainę wynosi 0 zł i jest ona aktywowana na 24 godziny z automatycznym odnawianiem pod warunkiem zachowania ważności konta dla usług wychodzących oraz aktywnej promocji na pakiet kompleksowy.

Obywatele Ukrainy, którzy chcą skorzystać z oferty muszą zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera. Mogą to zrobić we wszystkich punktach rejestrujących karty sieci Plus, a przy rejestracji musza okazać paszport lub kartę pobytu.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ukraina | ja+ na kartę

w sumie: 24
  • 4

    6.  2017-10-03 11:51:10

    Ukraińcy i tak dzwonią na kwaterach po wifi. Tak są nauczeni do tego Vibera jak my do dialera w telefonie. Większość ma stan darmowy w Play za 5zł na 50 dni żeby pogadać między sobą w Polsce i więcej im nie potrzeba.

  • 0

    7. ~klaudyna  2017-10-03 11:54:31  host: public-gprs392274.centertel.pl

    @2 - Bo Oni lubią Whatsapp, kupują pakiet w sieci i jedziesz.. ba na lejku 64-32kbps nawet rozmowa pójdzie... to przerzucą się na Viber.

  • -5

    8.  2017-10-03 11:58:44

    A jak tam te podwojenia pakietów internetowych? Są już regulaminy?

  • 2

    9. ~mikk  2017-10-03 12:03:00  host: 194.107.18.25

    To lepiej w play, do wszystkich 3 sieci i bez wykupywania pakietu za 30zł ino aktywacja kodem.
    No ale dobrze że i plus sie za to zajął choć ograniczone to.

  • 0

    10.  2017-10-03 12:03:02

    @WLO, w abonamencie zostały zaktualizowane regulaminy promocji.

  • 1

    11. ~e  2017-10-03 12:07:27  host: public-gprs400346.centertel.pl

    ad3. Bo WhatsApp jest w PLUSH :)

  • -7

    12. ~Abonent Polskiej Sieci Plus  2017-10-03 12:10:32  host: ip-31-0-81-81.dynamic.gprs.plus.pl

    A po co mialbym niby dzwonic na Ukraine?

  • 2

    13. ~mirekb  2017-10-03 12:31:14  host: 77.252.83.3

    po porownaniu ulotek: heyah,play i plus dla obywateli ukrainy z 2017 mozna powiedziec ze o ten oficjalny 1mln a nieoficjalnie ponad 1,5 mln klientow wszyscy powoli dbają.niemały tort do podziału.słuszna koncepcja..wszystkie ukrainki jakie znam miały viber,istotnie-świadomi uzytkownicy.oszczedni jak polak w ue ;-)

  • 0

    14. ~Bzurdas  2017-10-03 12:47:16  host: public-gprs359444.centertel.pl

    Czy co piąte doładowanie gratis obejmuje tez ja plus Internet na kartę?

  • -1

    15.  2017-10-03 12:50:08

    13 - oszczędny do czasu kiedy nie dostał darmowych rozmów i transmisji danych ;-)

  • -2

    17.  2017-10-03 13:46:51

    drogo bo za duże wymogi i na dodatek tylko jeden operator. W Play wychodzi zdecydowanie prościej i nie trzeba wykupywać pakietów aby na Ukrainę mieć taniej

  • 0

    19.  2017-10-03 14:17:53

    @3 - Obstawiam, że dlatego: http://tlp.is/f1g Viber wygrywa na Ukrainie

  • 1

    20. ~  2017-10-03 15:23:51  host: user-94-254-224-40.play-internet.pl

    słoneczny, ilu znasz Ukraińców, że piszesz 'większość'

  • 0

    21. ~pabloki  2017-10-03 16:12:20  host: user-188-33-137-227.play-internet.pl

    plus chyba odczuwa albo chce też korzystać z porozumień zawartych przez MVNO na plusie . wprost to ta oferta plusa jest droga bo trzeba wykupić pakiet za 29 zł by mieć taniej ale pozwala zaoszczędzić Ukraińcom w Polsce na krjowych połaczeniach .

  • 0

    22. ~pabloki  2017-10-03 16:13:01  host: user-188-33-137-227.play-internet.pl

    miało być odczuwa spadek

  • -1

    23. ~adrian  2017-10-03 16:30:10  host: host-176-221-121-222.dynamic.mm.pl

    kolejna siec dająca obcym... czemu anglia nie da takiej oferty dla polaków? czemu niemcy nigdy nie dali? Ale my musimy byc lepsi zedrzec z siebie i dac innym.. kolejna siec do ktorej na pewno nie przejde

  • 0

    24. ~Karkoszka  2017-10-03 17:17:45  host: 178235146181.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    To jest dość duży rynek, sporo potencjalnych klientów do zdobycia. I właśnie na kartę, a tu Plus miał odpływy klientów. Sądzę, że dzięki tej ofercie, wyraźnie to się zmieni, bo to lepsza oferta niż mają inni operatorzy.

  • 1

    25. ~~  2017-10-03 19:20:32  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    Rozumiem że są w Polsce Ukraińcy ale oferta skierowana na jedną tylko ukraińską sieć? Trochę bez sensu. Są osoby które dzwonią do ( starszych wiekiem) rodzin w Ukrainie i korzystają z PLAY a do młodszych wiekiem korzystają przeważnie z Vibera.
    A kiedy będą w takiej cenie rozmowy z Polski do Nieniec, Anglii ? ostatnio musiałem zadzwonić do rodziny z Niemiec będącej akurat w Polsce... za kilka minut rozmowy skasowało ponad 10 zł....

  • -1

    26.  2017-10-04 09:08:27

    25 - będą jak uda się przepchnąć wniosek polskiej (chociaż z mocno obco brzmiącym nazwiskiem - mocno nielubianej tutaj z tego co zdążyłem zauważyć) europosłanki...

  • -1

    27.  2017-10-04 09:10:03

    W zasadzie tylko z tego powodu co niektórzy powinni bojkotować próby obniżenia cen połączeń międzynarodowych w Unii. No i oczywiście przeciwnicy lewackiej Unii - dla zasady chociaż i z poczucia narodowej dumy i honoru Prawdziwego Polaka ;-)

Dodaj swoją opinię