Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tanie telefony z platformy Ericssona

Tanie telefony z platformy Ericssona

WitekT 3 Czerwca 2005 13:01

0 0

Ceny terminali 3G będą systematycznie spadać do końca roku, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży - uważa Sandeep Chennakeshu z firmy Ericsson, który nadzoruje projekt platformy przeznaczonej dla producentów telefonów, która ułatwia ich projektowanie.

Oczekiwania operatorów to terminale w cenach od 150 do 200 dolarów, które powinny pojawić się na przełomie tego i przyszłego roku. Nad tym właśnie pracujemy - powiedział Chennakeshu podczas konferencji w Nowym Jorku.
Ericsson oczekuje, że w tym roku przy pomocy jego platformy zostaną zaprojektowane 32 telefony, z czego 20 to terminale 3G - w 2004 roku były to odpowiednio 23 i 10.

Źródło tekstu: Dow Jones Newswires, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet