Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tanie telefony z platformy Ericssona

Tanie telefony z platformy Ericssona

WitekT 3 Czerwca 2005 13:01

0 0
Ceny terminali 3G będą systematycznie spadać do końca roku, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży - uważa Sandeep Chennakeshu z firmy Ericsson, który nadzoruje projekt platformy przeznaczonej dla producentów telefonów, która ułatwia ich projektowanie.Oczekiwania operatorów to terminale w cenach od 150 do 200 dolarów, które powinny pojawić się na przełomie tego i przyszłego roku. Nad tym właśnie pracujemy - powiedział Chennakeshu podczas konferencji w Nowym Jorku.Ericsson oczekuje, że w tym roku przy pomocy jego platformy zostaną zaprojektowane 32 telefony, z czego 20 to terminale 3G - w 2004 roku były to odpowiednio 23 i 10.

Źródło tekstu: Dow Jones Newswires, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-222-161.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet