Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Tanie Rozmowy dla Firm" w Orange

"Tanie Rozmowy dla Firm" w Orange

sirmark 19 Lutego 2008 02:25

0 0

Od 18. lutego w ofercie Orange dla Firm wprowadzono promocję "Tanie Rozmowy dla Firm".

W ramach promocji do taryf Orange dla Firm dodawany jest pakiet minut zależny od taryfy na okres 24 miesięcy. Minuty z dodatkowego pakietu bezpłatnych minut mogą być wykorzystane tylko w danym okresie rozliczeniowym na połączenia głosowe na numery stacjonarne oraz komórkowe w Polsce. Pakiet wykorzystywany jest przed minutami zawartymi w abonamencie. Minuty z dodatkowego pakietu nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe.




Dodatkowo dla każdego numeru zostanie automatycznie włączona usługa Tanie Rozmowy. W usłudze obniżona zostaję do 12 groszy cena połączeń w ramach sieci Orange i do stacjonarnych, które rozliczane są także z pakietów minut w ofercie. Abonament miesięczny za usługę przez cały okres umowy wynosi 12,20 zł w Orange dla Firm 40 i 80 oraz 6,10 zł w 160, 320 i 600.

Orange dla Firm

40

80

160

320

600

Abonament

26,84 zł

53,68 zł

107,36 zł

195,20 zł

366 zł

Standardowy pakiet minut

40

80

160

320

600

Dodatkowy pakiet minut

20

40

80

160

300

Ogółem minut do wszystkich ...

60

120

240

480

900

stawka za minutę połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne w ramach abonamentu

0,45 zł

0,40 zł

abonament miesięczny za korzystanie z usługi Tanie Rozmowy w ramach promocji

12,20 zł

6,10 zł

liczba minut w abonamencie na połączenia do Orange i na numery stacjonarne przy włączonej usłudze Tanie Rozmowy

220

440

880

1600

3000

stawka za minutę połączenia do Orange i na numery stacjonarne przy włączonej usłudze Tanie Rozmowy

0,12 zł


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2008-02-19 08:46:17

    Tu się przeniósł rozpoczęty pod melodyjkami w Plusie temat...

  • 0

    5.  2008-02-19 08:54:18

    MOgę powiedzieć tak - za 10 zł dają cenę 10 gr i 15 po wykorzystaniu pakietu abonamentowego (jak on właściwie jest rozliczny? Minutowo zy kwotowo?). Ponieważ mnie wywołano w poprzedniej dyskusji na ten temat, powiem, ze za 10 zł to ma mam (w CENNIKU!!) połączenia po 10 gr do 10 wybranych numrów - w sieci albo na stacjonarne. Nie wierzę, zeby ktoś w Orange, amiętnie wydzwaniał do więcej niż 10 numeów. No - na pewno tak, ale nie ktoś kto korzysta z znajniższej taryfy i ma telefon właściwie prywtny a nie służbowy - bo w jednoosobowej działalności tak z reguły jest. Na pewno każda obniżka jest dobra, niezależnie czy jest korzystna dla określonego użytkownika komórki czy nie - dla mnie nie bo coż mi po Orange, jak w miesiącu dzwonię nie więcej niż 10% czasu do tej sieci, przy 50% minimum w innej (wszyscy wiecie w jakiej)? ;-) Nie jest dla mnie ta oferta ciągle, nawet przy promocyjnej cenie poza sieć 37 groszy do czasu wyczerpania abonamentu ;-)

  • 0

    6.  2008-02-19 08:55:15

    Nareszcie dodatkowy pakiet minut jest do wszystkich sieci a nie tylko do Orange. Szkoda, że minuty są do wykorzystania w ciągu jednego okresu rozliczeniowego i nie przechodzą na następny.

  • 0

    7.  2008-02-19 08:55:46

    Korzystniej jest płacić 10% czasu po 43 wg cennika i ze zniżką wynikającą z darowanego pakietu 50 zł do taryfy za 75 zł niż 50% czasu po 37 gr czy nawet po 55 gr po wykorzystaniu abonamentu.

  • 0

    8.  2008-02-19 08:57:34

    A jeżeli porównywać, króty abonent ma lepiej u swojego operatora... Jaki to ma sens? Skoro i tak lepiej u innego mieć nie będzie? Takie porównanie miałoby sens przy płaskich stawkach, ale takich nie ma i nie będzie nigdy, chyba, ze szeryw wyda jaiś dekret w tej sprawie - aby np. konsumenci mieli lepiej...

  • 0

    9.  2008-02-19 08:58:41

    PingNoMore - w cennku elsartycznych, pakiety Kontakt Plus - 20/15/5 zł za 2000 minut do wybranych numerów - też nie przechodzą. Nie ma więc konkurencji ;-)

  • 0

    10. ~tomek  2008-02-19 09:06:57  host: chello089077092012.chello.pl

    jak rozumiem tylko dla nowych :(

  • 0

    11. ~jarekt  2008-02-19 09:28:46  host: ecc87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli w najnizszym abo za niemal 50 zl brutto mamy 60 minut? Gratuluje promocji. Dobrze, ze sa miedzysieciowki tanie choc przy przenosnosci numerow przestaje to miec znaczenie. Kolejna promocja dla tych niewielu ludzi ktorzy "wszyscy znajomi sa w orange" (swoja droga pogratulowac myslacych znajomych :P)dla reszty cena minuty jest absurdalna.

  • 0

    12.  2008-02-19 13:27:01

    Jakoś nie ma szału... Co to? Nikt nie korzysta?

  • 0

    13. ~FALUBAZ  2008-02-19 17:26:26  host: ztpnet-79-223.ztpnet.pl

    Pakiet wykorzystywany jest przed minutami zawartymi w abonamencie. Więc po co mają przechodzić na następny okres?!? Przecież i tak będą wykorzystywane jako pierwsze. A z abonamentu przechodzą więc jest ok;)

  • 0

    14. ~gre  2008-02-19 17:32:04  host: eku162.internetdsl.tpnet.pl

    Nic rewelacyjnego ta oferta. Jeszcze ta cena uslugi za tanie polaczenia... szok!!!

  • 0

    15. ~qleczka  2008-02-19 17:34:22  host: oo7.ipartners.pl

    Podpisywałem w ubiegłym roku umowę w Orange i przy taryfie Orange dla firm 80 dostaje 40 minut dodatkowo co miesiąc do wszystkich sieci. Była to promocja i nazywało się "Równe stawki dla firm". Tylko nie wciskali na siłę usługi "Tanie rozmowy". Kolejny odgrzewany kotlet...

  • 0

    16.  2008-02-19 17:58:18

    tomek: dla nowych i dla przedluzajacych umowe (choc to drugie pewnie nie wejdzie od reki, ale trzeba by sie przekonac, podobnie bylo z Rownymi Stawkami). #13: AFAIR wszystkie minuty (inaczej niz w przypadku Rownych Stawek) przechodza na nastepny okres, choc pewny na 100 % nie jestem. Ale jesli tak sie nie dzieje, to i tak przechodza w pierwszej kolejnosci. @wlo: nie przesadzaj - dobrze wiesz, ze kazdy bierze to, co sie dla niego najbardziej oplaca (a jak przeliczy swoje spektrum polaczen, to juz inna sprawa), wiec nie ma co dywagowac na zasadzie wsadzania kija w mrowisko ;) Ja napisalem w poprzednim newsie jakie mam stawki - i nie narzekam, telefon wyjatkowo tez wzialem na cyrograf (zwykle wolalem wolna sprzedaz, tym razem obliczylem, ze bardziej mi sie oplaca w ramach umowy). @jarekt: oj, chlopcze, naucz sie liczyc. 26,84 + 12,2 = prawie 50 ? Gratulacje! :) Wg mnie to 39 z groszami, ale co tam - jak sie chce wsadzic orangutanowi (szczegolnie bez argumentow w dloni), to kazdy pseudo-argument dobry, nie ? :> Swoja droga to zalosne, do jakiego wspolnego 'niemyslacego' mianownika probujesz sprowadzic wszystkich abonentow Orange :) Za to ty na pewno duzo myslisz - tylko ciekawe, czy konstruktywnie ;) I milo, ze probujesz zachowac obiektywnosc, ale naprawde, nie sil sie, wiadomo tutaj od jakiegos czasu jak stronnicze masz podejscie :) Na przyszlosc prosze o konkretne porownania - moze do zalosnej firmowki Playa ? (nie licze swietnego indywidualnego za 150, ale to przeciez nie firmowka ;) #15 qleczka: nie dzwonisz w ogole na stacjonarne ? I do Orange'a tez nie ? (bo tak wynika z Twojego komentarza :P) To po co Ci telefon w Orange ? ;) W praktyce usluga Tanie Polaczenia (tutaj 'Tanie Rozmowy') daje relatywnie spore profity - ilosc minut w sieci oraz na stacjonarne staje sie wtedy sensowna. Wiec ? Czemu narzekac ? A ze dali 1/3 wiecej minut w sieci/stacjonarne, to mimo wszystko jest kroczkiem naprzod, chyba ze wolisz miec mniej minut ;)

  • 0

    17.  2008-02-19 18:30:45

    Planet myslisz ze to odniesie sukces,ja mysle że nie bo cennik tel jest RSDF,a e-shopowy cennik i promocja,lepiej scvhodzi i jest bardziej popularna... jednak :)

  • 0

    18. ~PLANET  2008-02-19 19:47:17  host: public-gprs2661.centertel.pl

    Bita-po: niewatpliwie masz racje - tylko spojrz na koncowke mojego komentarza wyzej... sam widzisz, ze mysle podobnie. A sama definicja RSDF nie jest mi niestety znajoma, jak dotychzas nie mialem z nia stycznosci.

  • 0

    19. ~gigi  2008-02-19 21:07:44  host: 195.117.208.112

    PingNoMore - nie przechodza z tego dodatkowego pakietu 50% wiecej, ale ten podstawowy nigdy nie przepada, dodatkowo minuty dodatkowe z pakietu 50% schodza jako pierwsze.

  • 0

    20.  2008-02-19 22:20:19

    do 16 PLANET: nie dla obecnych!!

  • 0

    21.  2008-02-19 22:27:39

    WLO: statystyki GUSu: 56% rynku SOHO należy do Orange. wiec nie piepsz głupot. Ponadto starsza statystyka (wrzesień 2007, a centek już dobrze dba o poprawienie) wykonana przez dział promocji Centertela mówi, że 65% rozmów abonenci biznesowi sieci Orange wykonują w ramach własnej sieci (a gdzie jeszcze stacjonarne). Wiec pohamuj się w wypowiedziach "z reguły".

  • 0

    22. ~Kinia  2008-02-20 15:09:15  host: 213.25.189.50

    czy nie pomyliliście się przy liczbie minut w abonamencie na połączenia do Orange i na numery stacjonarne przy włączonej usłudze Tanie Rozmowy. wydaje mi sie że za duzo napisaliście w tych minutach.czy nike powinno być np. przy planie NODF160 tych minut 660 a nie 880????

  • 0

    23.  2008-02-21 21:17:51

    S!D - no może i 56%... Na pewno nie w moim regionie ;-) No to oczywiste, ze biznesowi dzwonią we włąsnej sieci - bo w większośći w ramach firmy. Nie widzę w tym nic dziwnego - sądzę,że każda sieć może podać takie statystyki.

Dodaj swoją opinię