Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tanie QWERTY od LG

Tanie QWERTY od LG

LuiN 17 Marca 2008 10:27

0 0

vx9100 Pełna klawiatura QWERTY coraz częściej przestaje być autem jedynie zaawansowanych telefonów biznesowych. W sieci ukazały się właśnie pierwsze zdjęcia nowego aparatu LG, zaopatrzonego w taką klawiaturę.

Zamiarem producenta było maksymalne uproszczenie obsługi modelu VX9100, co widoczne jest szczególnie w przypadku zewnętrznej klawiatury. Mimo zastosowania pełnej klawiatury QWERTY jest to telefon stosunkowo niewielki i lekki, niestety żadne konkretne dane dotyczące jego dokładnych parametrów nie zostały jeszcze ujawnione.




Wiadome jest jedynie, że zamiast standardowych dla LG portów, w VX9100 wykorzystano złącze miniUSB, możliwości komunikacyjne rozszerza ponadto Bluetooth. Multimedialność telefonu podkreślać mają głośniki stereo rozmieszczone na bokach wewnętrznego ekranu, gniazdo JACK słuchawek i obsługa kart microSD, mających pomieścić biblioteki muzyczne i wideo.

vx9100 vx9100 vx9100 vx9100

Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2008-03-17 10:39:44

    No gadżety tego typu, nawet od renomowanych producentów, będą coraz częściej oferowane po coraz niższych cenach... To normalne.

  • 0

    2. ~gappa  2008-03-17 10:45:46  host: hng171.internetdsl.tpnet.pl

    Daczego oni w kółko wymyslają takie paździerze czy producenci nie myslą nie przeprowadzają badan na jakie telefony jest popyt. Prze to nie od dziś wiadomo ze tel powinien miec bluta, gniazdo na kary pamieci aparat 3,2 w zupełnosci wystarcza z dobrym fleshem, mp3, divX umts, wyświetlacz 2-3" 265000kolorów i przede wszystki fajny design bo to jest determinant przynajmniej w 75% sprzedawanych telefonów wiec producenci zacznijcie robić ładne telefony nie wszystko na jedno kopyto ładnie dobrane kolory i grafika jakas na obudowie i bedzie ok PZDR

  • 0

    3. ~gappa  2008-03-17 10:48:00  host: hng171.internetdsl.tpnet.pl

    Izapomnial bym o najwazniejszym takie telefony wcale nie muszą byc drogie nie potrzeba 2 wyswietlaczy karbonowej obudowy tytanowych klawisz tel ma byc solidny i CIEKAWY(ładny) PZDR ELO

  • 0

    4.  2008-03-17 11:02:49

    Moze bedzie funkcjonalny, ale wg mnie jest brzydki... Wystraczy porownac do Shine czy Viewty.

  • 0

    5. ~robertnik  2008-03-17 11:25:36  host: 213-238-108-39.adsl.inetia.pl

    Piękna klawiatura z numerycznymi klawiszami u góry. W moim Wizardzie odczuwalny jest brak tego rzędu klawiszy. Dwa wyświetlacze :) Piękny telefonik, będzie szedł jak woda. Byle by jakąś dobrą przeglądarkę mu dodali i to pełnia szczęścia

  • 0

    6. ~golfiarz  2008-03-17 11:34:04  host: systemy22.toya.net.pl

    Ciekawe czemu klawisze 2 q w e s są szare?

  • 0

    7. ~thonka  2008-03-17 11:41:21  host: 80.72.195.170

    @6 - pewnie beda sluzyc za klawisze kierukowe coby sie po menu poruszac

  • 0

    8. ~  2008-03-17 11:42:45  host: inet20908ni-3.eranet.pl

    6, 7 - do tego jest manipulator kierunkowy po prawej stronie - nieco za mały do... gier. Tak mi się przynajmniej wydaje, że to do gier będzie.

  • 0

    9. ~jarekt  2008-03-17 12:11:10  host: ebk74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super sprawa jesli faktycznie cena bedzie dobra...

  • 0

    10.  2008-03-17 12:56:59

    Wszystko pieknie, ale QWERTY QWERTY'emu ('owi ?) nierowne... Function w gornym lewym rogu - maksymalnie niewygodnie, Shift jako drugi klawisz u gory po po lewej stronie ? uklad spacji co najmniej ciekawy, nie wiem tylko jak z funckjonalnoscia takiego rozwiazania. Beznadziejnie umieszczony Enter i do tego jeszcze klawisz, ktory bedzie sie odruchowo naciskac, to klawisz wlaczania/wylaczania dzwieku (jak mniemam). Logistyka do dupy, wizualnie takze do dupy (choc to juz kwestia gustu), speki niepelne, wiec wypowiadac sie nie bede (choc to, co podano, jest nawet zachecajace), ale OSu pelnego nie zapowiadaja (i nie wyglada to oni na WM, ani Symbiana... moze to jakas nakladka na Linuxa, ale przeczucie mi mowi, ze nie :D), wiec kicha na calej linii, nie ma co takze liczyc na dobra przegladarke :) Ale wiadomo, dlaczego dobrze sie sprzeda - bedzie tani (tak zakladam) i w niszy nastolatkow piszacych miliardy SMSow (czy wlasciwie MMSow, bo tam i 2k znakow sie wpakuje przeciez) bedzie goracym towarem. Ewentualne inne zastosowania... sluchanie muzyki i ogladanie filmikow :) W koncu te glosniki az prowokuja ;) Dla innych, powazniejszych uzytkownikow polecam juz raczej produkty (starsze sa juz bardzo tanie... nie tylko na aukcjach) HTC z WM na pokladzie.

  • 0

    11.  2008-03-17 18:48:40

    Bardzo kiepsko to wygląda, jak komputerek dla dzieci, najlepszy dowód że z prostotą też nie można przesadzić. Lipa i tyle...

  • 0