Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Tanie numerki" za 5 zł

"Tanie numerki" za 5 zł

WitekT 24 Października 2005 17:02

0 0
Od 25. października do 9. stycznia obniżona zostaje opłata za usługę Tanie numerki w Era TakTak.

W okresie obowiązywania promocji opłata za aktywację numeru w usłudze wynosi 5 zł brutto. Dotychczas było to 9 zł brutto.

O usłudze Tanie numerki pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~memphisto  2005-10-24 17:12:30  host: 250.246.jawnet.pl

    Niech zmienią rodzaj naliczania za "tanie numerki" to nawet mogę płacić 9 zł!!! Jaki to ma sens skoro połączenia z "tanimi numerkami" pomniejszaja "pakiety minut i smsów"...??? Jeśli nadal nalicznie bedzie takie jak do tej pory to na pewno sie nie skuszę i pozostanę przy "pakietach minut i smsów"!!! Ale i tak TT jest najlepszą ofertą w Polsce (już niestety zakwaczonej)... :-)

  • 0

    2. ~pio  2005-10-24 17:43:08  host: gprs5.orange.pl

    nareszcie coś się zaczyna dziać

  • 0

    3. ~hettman  2005-10-24 17:51:47  host: 87.207.218.111

    ja myśle tak jak memphisto -gdyby tanie numerki nie pomnijszały pakietów minut tylko były rozliczane niezależnie to mogę i 20 zł płacić,a tak ogólnie to chyba nie bardzo ludzie zamawiali tanie numerki bo by nie obniżali ceny,a przecież kupe kasy wywalili na reklame

  • 0

    4. ~hetman  2005-10-24 17:54:44  host: 87.207.218.111

    a tak na marginesie to mogli by zrezygnować z tych głupkowatych pakietów minut i normalnie rozliczać minuty do era i tp po 29 gr tak jak w sami swoi

  • 0

    5. ~radex  2005-10-24 19:29:02  host: host-81-190-242-213.malbork.mm.pl

    podobnie jest z oferta "numer specjalny era premia" gdzie minuta kosztuje o 99% taniej czyli 1gr. Najpierw ten numer jest rozliczany z pakietu darmowych minut, a dopiero potem rzeczywiscie sie placi 1gr. Czyli podsumowujac te reguly sa bez sensu.

  • 0

    6. ~heyman  2005-10-24 23:02:08  host: 81.190.45.231

    Dopóki nie zmienią sposobu taryfikacji za "tanie numerki" to korzystanie z niej to tylko marnowanie kasy na próżno i przez to uważam ją do niczego.Opłata za numery w tej usłudze powinny być pobierane z konta głównego a pakiety minut niech zostawią w spokoju i wtedy będzie w porządku

  • 0

    7. ~Tomek  2005-10-25 00:15:24  host: anw106.internetdsl.tpnet.pl

    Ja akurat dzwonię bardzo rzadko z mojego numeru w TT i tylko na dwa numery w Erze, więc dla mnie usługa super. Dobrze, że obniżyli cenę od dzisiaj, bo akurat miałem ustawić kolejny Tani numerek :D

  • 0

    8. ~pitus  2005-10-25 08:36:01  host: 1.nat.ino.tvknet.pl

    faktycznie era tak-tak to beznadziejna propozycja

  • 0

    9. ~badenov  2005-10-25 09:38:27  host: 82.160.255.199

    jak już było wielokrotnie mówione - zależy jak dla kogo. Jednym tani numerek nie pasuje wcale, innym bardzo. Zależy jak kto korzysta, tani numerek może opłacać sie bardzo

  • 0

    10. ~mirakel  2005-10-25 19:35:21  host: cqv217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tani numerek był niezły za 9zł a teraz zmniejszyli do 5zł - lepiej chyba być nie może :)

  • 0

    11. ~jones  2005-11-02 12:41:13  host: nat-pra.aster.pl

    Czy jak nie wykorzystam pieniedzy na koncie w TT to po utracie waznosci na wychodzace przepadaja? Czy sa nadal tylko nie mozna z nich korzystac, a po doladowaniu znów sa???

  • 0

    12. ~era  2005-11-03 14:21:15  host: oo7.ipartners.pl

    do powyższego pytania -NIE PRZEPADAJĄ NIGDY :))).mOŻNA Z NICH KORZYSTAĆ PO UZUPEŁNIENIU KONTA HA

  • 0

    13. ~szymon_z  2005-11-04 14:22:49  host: pa204.iwonicz-zdroj.sdi.tpnet.pl

    o ja piernicze....Ja mam Plusa i mam swojaki za darmo aktywowane i za wybranie numeru takze sie NIC NIE PLACI...Eh era schodzi na psy...

  • 0

    14. ~pp  2005-11-19 16:34:05  host: kosmos.resetnet.pl

    Właśnie dzisiaj przysłali mi smsa, że obniżyli opłatę za aktywację 1-go taniego numerka do 5 zł. Wchodzę na stronę ery a tam że 5 zł na wszystkie a nie na pierwszy. Oj szukają jelenia ale i tak osobiście uważam że taktak jest najlepszym prepaidem na rynku.

  • 0

    15. ~PYTAJACA  2007-08-30 22:00:17  host: etk28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam simplusa, ustawilam sobie SWOJAKI, mam taryfe TEAM7 no ale niestety za rozmowe pobiera mi normalna stawke :/ co moge zrobic?

Dodaj swoją opinię