Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Tanie numerki" w Era TakTak

"Tanie numerki" w Era TakTak

WitekT 10 Sierpnia 2005 15:21

0 0

Od 11. sierpnia w Era TakTak dostępna jest nowa usługa - Tanie numerki. Pozwala ona na wykonywanie rozmów na numery stacjonarne i w sieci Era i Heyah za 19 gr brutto z sekundowym naliczaniem.

Usługa dostępna jest dla Użytkowników Era TakTak korzystających z taryfy Happy lub Happy Taniej. Koszt aktywacji każdego numeru w usłudze to 9 zł brutto. Maksymalnie aktywować można 5 numerów.

Usługa nie jest dostępna na roamingu.

Połączenia wykonywane w ramach usługi Tanie numerki powodują w pierwszej kolejności zużywanie pakietów Erajednostek.

Aktywacja usługi Tanie numerki powoduje dezaktywację oferty Darmowe SMS-y w Era TakTak.




Zmiana wybranego numeru jest możliwa jedynie przez dezaktywację i ponowną aktywację numeru, co wiąże się z ponownym naliczeniem opłaty aktywacyjnej.

Do usługi Tanie numerki nie można wprowadzić numerów:
do przesyłania danych,
premium,
usługowych,
krajowych innych operatorów komórkowych,
9602, 9797, 9898, 602 913, 602 990, 608 908, 602 950 000, 602 951 000, 602 960 200, 602 985, +48 604 01 01 01, +48 604 02 02 02, 888001111, 888002222, 888003333, 888001101, 888000101, 88800011,

Aktywacja/dezaktywacja usługi Tanie numerki jest możliwa przez następujące kanały dostępowe:
i-taktak,
9797,
9602.

Aby aktywować usługę Tanie numerki konto Użytkownika, chwili aktywacji usługi, musi być ważne na połączenia wychodzące i stan konta musi być co najmniej równy kwocie opłaty za aktywację usługi.

Aktywacja następuje na okres 9 miesięcy kalendarzowych i za każdy wybrany numer, ważność liczona od dnia aktywacji wybranego numeru. W przypadku utraty ważności konta na połączenia wychodzące, wybrane numery są dezaktywowane. Po okresie 9 miesięcy numer automatycznie się dezaktywuje, aby go aktywować trzeba ponownie zapłacić opłatę aktywacyjną. Opłata aktywacyjna nie podlega proporcjonalnemu rozliczeniu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2005-08-11 05:53:39

    no to ja też ponarzekam - ale na tych co narzekają - uważajcie na serce jak tak się będzieice przejmować - jak dla mnie oferta super - bo niby czemu prepaidowcy mają mieć lepiej niż abonenci :]

  • 0

    19.  2005-08-11 08:39:41

    oferta byłaby dobra jakby nie to że pakiet pomniejsza konto EraJednostek. A tak...pewnie malo kto z niego skorzysta zwlaszcza ze wiele osob ma aktywne pakiety ( sam mam wykupione pakiety na 300 SMSow :) ) i wielu jest to nie na reke. Przy takich "restrykcjach" jest po prostu za droga. Bo to ze deatywuje darmowe SMSy jakos mozna przelknac jeszcze. Coż. Wielka lipa. Nic dodać nic ująć...stary zarząd w Erze (nadal) rządzi :|

  • 0

    20. ~p  2005-08-11 09:52:38  host: 217.98.71.177

    jednak to prawda ze era tak-tak mam beznadziejne promocje najlepsza jest jedna idea na karte

  • 0

    21. ~Patt  2005-08-11 10:16:43  host: dfm251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *p: A cóż takiego pięknego jest w JInK?

  • 0

    22.  2005-08-11 10:23:33

    Od kilku miesięcy z ofert telefonów prepaid najlepsza jest oferta sami swoi. Po pierwsze jest najtaniej, po drugie najprościej i bez żadnych promocji ani pakietów. Gdyby nie szkoda mi było obecnego numeru to wybrałbym tą ofertę. Jedyna krytyka z jaką się spotykam odnośnie SS to brzydka nazwa. Pop, czy tak-tak brzmi ciekawiej. Ale czy nazwa jest najważniejsza? Chyba nie?

  • 0

    23. ~wos  2005-08-11 10:24:58  host: 83.238.70.51

    Przemyślałem sprawę i dochodzę do wniosku, że ponieważ mam wykupionych dużo erajednostek "tanie numerki" są nie dla mnie. :(((

  • 0

    24. ~wos  2005-08-11 10:57:43  host: 83.238.70.51

    Uwaga !!!
    Jeśli mielibyśmy choć na chwilę nieaktywne konto na wychodzące - tanie numerki przepadają.
    Mimo, że mamy tani numerek, to i tak opłaty jako pierwsze pobierane są z erajednostek, jeśłi oczywiście takowe mamy.

  • 0

    25. ~msr  2005-08-11 12:00:27  host: auk74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy to oznacza ze jesli aktywuje te tanie polaczenia to strace pakiet tanich smsow ktory wykupilem wczesniej??

  • 0

    26. ~wezyr  2005-08-11 15:12:35  host: dqm140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie nie stracisz to nie są usługi wzajemnie wykluczajace się wiec twoje pakiety mogą spać spokojnie :D

  • 0

    27. ~vnick  2005-08-11 15:20:49  host: aam117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przeliczyłem 2 wariany wg moich potrzeb i przeplacam od 6 do 20 zł - po zakupie "numerków"

  • 0

    28. ~misiek  2005-08-11 17:31:49  host: dqb123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i dokąłdnie o to chodzi ołóweczek karteczka sprawdzenie do kogo i ile dzwonisz i juz wiesz co wybrać

  • 0

    29. ~wenzon  2005-08-12 14:50:02  host: dpf202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***p chyba nie porówywałeś danwno cennika JInKi tt happy z pakietami era jednostek lub tanich numerków

  • 0

    30.  2005-08-12 16:31:04

    Jedna idea na karte tez nie wprowadza niz rewelacyjnego, jak ktos tutaj napisal. Jedyne co tam moze jest to te pakiety wiadomosci SMS i glosowe ktore obnizaja koszty. Cos takiego jak w POPie, w ktorym mamy za 1gr. SMSy i z 30gr. polaczenia. Jednak mimo wszystko wole Ery i jej EraJednostki (bo Tanie Numerki to niestety klapa dla tych ktorzy maja pakiety i SMSuja) chociazby dlatego ze sa przyznawane bezterminowo. I nie trzeba nic kontrolowac...wygodniej ;) Co do Sami Swoi zgadzam sie...jak ktos dzwoni tylko i wylacznie na telefony stacjonarne to ta oferta jest dla niego najlepsza :) Szkoda tylko ze te SMSy takie drogie w SS:( A nazwa...hym hym :)) no coz, z tego co mi wiadomo oferta jest skierowana dla mieszkancow maly miasteczek i wsi dla ktorych telefon w SS bedzie pierwszym telefonem :)) stad taka nazwa :))

  • 0

    31. ~MiKO  2005-08-12 17:50:31  host: user10.85.udn.pl

    oglądnąłem
    ... gratuluję Erze oceny swoich klientów... ciekaw jestem czy Ci klienci są tak głupi aby ciągle pozwalać tak się poniżać

  • 0

    32. ~Tomek  2005-08-17 14:57:43  host: 212.76.39.238

    To juz idea lepsza:P a na pewno jak odpowie to era wymieknie. Jakby plus wprowdzil za 24gr do wszystkich to rzeczywiscie bylo by dobre ale tylko do plusa to sie nie oplaca nawet jakby bylopo 1 gr za minute w plusie to sie nie oplaci bo nikt nie ma tego scierwa i do kogo bym dzwonil:P Ja teraz czekam na Idee niech zrobi tanie gadanie II za 20gr za minute i juz rzadzi bo bedzie najtaniej.

  • 0

    33. ~  2005-08-18 11:22:46  host: 212.244.115.33

    do D@rio: Idea na karte ma niby gorszą ofertę niż Era..?? Tanie numerki w Era = 19gr (ale za każdy trzeba płacić 9zł!!) niby po 4 miesiącach można przejść z Happy na Happy Taniej; mieć te pakiety tanich rozmów (za przeszło 29gr/min brutto i smsy za 7gr) to już pakiety POPa są lepsze = 30 gr/min brutto na idee i stacjonarne niby ale smsy już są za 1 gr. No i w POPie to mi się podoba, że nawet jak np został mi tylko 1 dzień a mam tyle kasy by aktywować pakiety na smsy mam 30 dni do wykorzystania a rozmowy za 6zł mam 14 dni, 12 zł = 40min mam 30 dni na wykorzystanie. Era - jak nie mi się ważność konta kończy - trace.
    Poza tym jest także karta pop za 5zł:)) - Era tego nie ma. JInK ma starter za 12,50zł i dostaje sie 25zł na wykorzystanie. POP też nie jest zły - jak sie pomyśli. Kupi się starter za 10zł ma się 8 zł na rozmowy - ale zarejestruje się ten nr w idei i dostaje się dodatkowo 10 zł na wykorzystanie:)).Poza tym przy zakupie każdego startera ma sie przez 12 miesięcy nr nawet jakby sie wogóle karty żadnej nie kupiło. A w Erze traci sie nr bez kupienia karty średnio po 3 miesiącach. Mało tego w Erze jak się nie ma 70 gr czy 1zł to już nie można nawet sygnałka "puścić" w idei mam 3 gr na koncie i dalej mogę. W Erze płaci się za pocztę głosową, w Idei poczta jest za free...
    Więc napisz mi D@rio w czym wersja pre-paidowa Ery jest lepsza od Idei..??

  • 0

    34. ~kiejstut  2005-08-19 12:13:07  host: dql196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tanie numerki mogą sie opłacać, wszystko zależy od tego jak z nich korzystac. Przecież chodzi o to by mieć więcej mozliwości do wyboru, nie mniej. Wydaje mi sie, że mozliwość rozmawiania za 19gr za minute znajdzie swoich amatorów. Innym będzie pasować używanie erajednostek. Najważniejsze, by każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

  • 0

    35. ~Walkiria  2005-08-24 16:56:58  host: 85.89.162.164

    A ja to aktywowałąm już parę dni temu i nic: kasy mi nie pobrało, ale też nie ustawił mi się numer, ech what a f*ck

  • 0

    36. ~keki  2007-08-21 10:54:06  host: brj104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak aktywowac numer w tanich numerkach?????????

  • 0

    37. ~hwoarang  2008-04-08 11:32:02  host: acv187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do kitu z takim czymś ble

Dodaj swoją opinię