Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Tanie numerki" przedłużone

"Tanie numerki" przedłużone

WitekT 1 Lutego 2006 16:52

0 0
Promocyjna usługa Tanie numerki w Era TakTak została przedłużona do 15. kwietnia.

Usługa pozwala na wykonywanie przez 9 miesięcy połaczeń na numery w sieci Era za 19 gr za minutę. Aktywacja usługi kosztuje 5 zł brutto za numer (maksymalnie 5 numerów), a można jej dokonać przez BOA, itaktak.pl oraz pod numerem 9797.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-02-01 17:02:19

    nie zjadają bo jak...? ;)
    w pierwszej kolejności idą EJ potem TNr i tyle taki haczyk :) zeby za tanio nie bylo :)

  • 0

    3. ~wos  2006-02-01 17:31:39  host: 83.238.70.51

    Innymi słowy, kto ma erajednostki na koncie niech nie wykupuje taniego numerka.!!!
    Bo to bez sensu !!!

  • 0

    4. ~zurkan  2006-02-01 17:39:38  host: dql65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak jest dobra. Mogłaby być lepsza ale jest bardzo dobra

  • 0

    5. ~hulaka  2006-02-01 17:40:34  host: dpn239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja używam i bardzo mi na ręke, że sie nie kończą.

  • 0

    6. ~Robert  2006-02-01 18:06:08  host: dqf54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jedni wolą erajenostki, inni tanie numerki :) Generalnie jak komulrpirj tak se dobierze

  • 0

    7. ~D@rio  2006-02-01 18:27:29  host: 194.9.223.113

    Wiedzialem ze tak bedzie. Mogli zmodyfikowac te promocje aby nie zabierala EraJednostek. Eccch. Cos chyba nie szykuje sie na rewolucje i wojne cenowa po wprowadzeniu przenosnosci numerow. Czyzby zmowa operatorow?

  • 0

    8. ~nigel  2006-02-01 18:37:01  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    D@rio, a po co Ci rewolucja? W TT dla 70-80 % uzytkownikow jest najlepiej, wiec TT nie musi się starać. Pozostałe 20-30% to wielbiciele smsów po 1 gr.

  • 0

    9. ~szuri  2006-02-01 19:32:15  host: din195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tam wole pakieciki :-)

  • 0

    10. ~D@rio  2006-02-01 20:39:04  host: pb130.radomysl-wielki.sdi.tpnet.pl

    Ja tez. Na jednym numerze EraTT mam wykupywane pakiety z tego SMSuje i w naglych potrzebach dzwonie a z drugiego nr. EraTT mam aktywowany TaniNumerek z ktorego duzo dzwonia do najblizszej mi osoby ;-) ...ale fakt, mogliby polaczyc te promocje. Wtedy byloby jeszcze lepiej. Korona by im z glowy nie spadla!

  • 0

    11. ~Dina  2006-02-01 23:54:47  host: 194.9.223.113

    Dziękuję autorom komentarzy za informacje o zasadach dzialania Tanich Numerkow. Uniknelam wielkiego rozczarowania.

  • 0

    12. ~Mark  2006-02-02 14:38:57  host: 80.232.117.29

    Promocja taka sobie uważam ze erę bylo stać na jej ulepszenie by pokazać ze jak sie chce to mozna skorzystali bysmy na tym my i oni. P.S. Test mobile opery i GPRS na SE W800i w TT:-)

  • 0

    13. ~artur  2006-02-02 14:53:24  host: dpi86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja używam erajednostek. Myśle, że to na zasadzie wyboru działa - albo, albo. Przyjdzie pewnie moment, gdy bede wolał tanie numerki aktywować by dzwonić do jednej osoby :)

  • 0

    14.  2006-02-02 14:54:16

    tak off tapic ale w nawiazaniu do mojego poprzedniego komentarza a raczej jego P.S. musze dodac ze strasznie droga taka zabawa mini.opera w TT wlazlem tylko na strone telepolis przelaczylem sie na mobilna przeczytalem kilka newsow zalogowalem sie na tlenie i sprawdzilem poczte odwiedzilem strone glowna ery i onetu i jak sprawdzilem stan konta po rozlaczeniu to okazalo sie ze zjadlo mi 18,72zl!! szok

  • 0

    15. ~rumcajs  2006-02-02 15:20:08  host: doz153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na Orange taniej??:) Byłbyś pierwszym, któy znalzł jakieś plusy nowej oferty Orange

  • 0

    16. ~omnia  2006-02-02 16:06:42  host: dpu18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zdcydownie tanie numerki! Lubię je i bardziej mi pasują niz erajednostki. troche sie bałęm, że mi zlikwidują. Nie wiem czemu ale nie miały najlepszej prasy...

  • 0

    17.  2006-02-04 10:56:01

    rumcajs: ten host orange to internet z oferty Business Everywhere EDGE w pracy na laptopie

  • 0

    18. ~gigol  2006-02-06 17:27:59  host: dou88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe :) No tak to jeszcze można zrozumieć. Jak firma zainwestowała w orange to trudno, trzeba korzystać :)

  • 0

    19. ~goguł  2006-02-07 19:33:25  host: cpj173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Konkurencja nawet na długość komórki nie zbliżyła się do tej oferty. Bardzo dobrze że Era przedużyła tę promocję mimo że nie musieli i tak są najtańsi na rynku.

  • 0

    20. ~murzina  2006-02-08 15:53:53  host: dow231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja wole erajednostki :p Dobrze, że kontynuują i jedną i drugą oferte :)

  • 0

    21. ~sjux5  2006-03-01 09:16:06  host: uu194-7-199-150.unknown.uunet.be

    wystarczyło odpowidnie sformulowac oferte: "ALBO Pakiety ALBO tanie numerki". To byloby jasniejsze, a tak jest troche ludzi ktorzy "mysleli inaczej" i sa zawiedzeni. kazdy operator stotsuje takie niedopowiedzenia ale do tej pory ERA wydawala sie najuczciwsza..zobaczymy jak dlugo jeszcze

Dodaj swoją opinię