Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tanie nocne rozmowy w TakTaku

Tanie nocne rozmowy w TakTaku

WitekT 10 Grudnia 2005 12:24

0 0

Od 12. do 26. grudnia do wybranej grupy użytkowników TakTak korzystających z taryfy Happy lub usługi Happy Taniej zostanie skierowana propozycja aktywacji pilotażowej usługi Nocne Szaleństwo.

Aktywacji usługi mogą dokonać tylko użytkownicy TakTak wyselekcjonowani do niniejszej kampanii, którzy otrzymali SMS-a z ofertą.

Aktywacja usługi możliwa jest tylko w okresie od 12. do 26. grudnia włącznie. Aktywacji usługi można dokonać tylko za pomocą kodu ekspresowego *122*2#.




Aktywacja usługi nastąpi w ciągu 12 godzin od momentu złożenia zlecenia przez Użytkownika i zostanie potwierdzona SMS-em.

Po aktywacji, która kosztuje 1 zł brutto, użytkownik może wykonywać połaczenia przez 30 dni do sieci Era, Heyah i stacjonarnych za 0,12 zł brutto, codziennie w godzinach 22:00-8:00.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 69
  • 0

    50.  2005-12-13 21:19:23

    hm no to fajnie ale kurde, jakie maja oni kryterium ? rozmawial moze z Toba Ish w sprawie wspolpracy z Wami ? :)

  • 0

    51.  2005-12-13 21:23:17

    konrad: nie wiem jakie kryterium. :) A co do rozmowy - nie i nie wiem o co chodzi. :)

  • 0

    52.  2005-12-13 23:52:40

    no mowil ze pisal do Ciebie ze chetnie podejme wspolprace z wami :P ale okej, pewnie nie chcialomu sie :/

  • 0

    53. ~  2005-12-14 22:34:42  host: ppp122.ostnet.pl

    dzis dostalem smsa odnosnie oferty, aktywowalem i dziala :).. ale qzyn ma tez tt a smsa nie dostal. Aktywowal i tez dziala :D
    pozdr

  • 0

    54. ~Sumek  2005-12-14 23:28:03  host: system8589174229.ptvk.pl

    Skoro działa to napisz czy zżera Erajednostki najpierw czy od razu kasę z konta, bo to chyba najważniejsze :)

  • 0

    55. ~doktor  2005-12-15 10:44:47  host: ppp018.ostnet.pl

    no nie zabiera erajednostek :) .. wiecej info pod nr 9797 potem 4 :D.. pozdro :)

  • 0

    56.  2005-12-15 12:15:14

    hehe nam nie powiedza chyba nie ? :) a powiedz czy to prawda za 12gr/min ? bo w innym serwisie bylo ze za free :)

  • 0

    57.  2005-12-15 18:42:31

    12gr/minuta od 22.00 do 8.00 , nie zabiera erajednostek !!! ... spradzilem , dziala :) pozdro

  • 0

    58.  2005-12-16 00:07:35

    to moze wprowadza to na stale, dla wszystkich, inne pory w zamian za drogie numerki ? :) wkoncu 8 i 9.01 to koniec 3 promocji tik taka wiec pewnie 10.01 bedzie wielkie BOOM tik taka :) a jak nie to biore abo z e sHopa na 12 mc:P plu 400 min gratis

  • 0

    59. ~lol  2005-12-16 00:38:44  host: apt66.internetdsl.tpnet.pl

    Myśle ze przedluzy, kiedyś już mieli je wycofac i nadal są...tak tak rulez:)

  • 0

    60. ~lol  2005-12-16 00:43:38  host: apt58.internetdsl.tpnet.pl

    ....pakiety przedluzy Era :P

  • 0

    61. ~pop  2005-12-16 12:27:38  host: pa135.zawady.sdi.tpnet.pl

    to jest walenie z ludzmi w durnia,czemu tylko wybrańcy mogą skorzystać w nocnych rozmów w TT?to mnie wk...a, ale ogólnie rzecz biorąc to brakuje tylko TT jakiegoś programu lojalnościowego jak np. w orange-profit,tam nawet popa można doładować za staż w sieci,a w TT nic,co o tym sądzicie?

  • 0

    62. ~pinko  2005-12-16 14:23:08  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    no jest taka lojalka happy taniej,był kiedyś bonus TT ale sie zbył niestety :(

  • 0

    63. ~2005  2005-12-16 17:34:22  host: efp164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz Era po obniżce w Heyah powinna ofertę lojalnościową Happy Taniej w TT wprowadzić od samego początku użytkowania TT czyli również dla wszystkich nowych klientów,
    w tym wkrótce (2006) pewnie i dla mnie.

  • 0

    64.  2005-12-16 17:56:44

    Jeszcze dziś w nocy jak wpisałem ten kod to miałem odpowiedź: "Usługa przyjęta do realizacji". I zero odpowieedzi. Teraz przed chwilą gdy próbuję wpisać ten kod mam "Usługa nie przyjęta do realizacji". Czy ktoś jeszcze tak ma? Czym to jest spowodowane?

  • 0

    65.  2005-12-17 15:44:08

    przedłuży napewno pakiety, gdyby nie zrobili tego to juz jest po nich

  • 0

    66. ~c  2005-12-18 08:15:59  host: chg253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    system pewnie się lekko zapchał czasem tak mam jak wysyłam sms do znajomych - kolejny sms jakby odtyka ten poprzedni co się zaciął

  • 0

    67.  2005-12-18 12:53:44

    ale powiedzcie mi drodzy jedno... czemu na stronie ery nic o zadnych nocnych rozmowach nie pisze???

  • 0

    68. ~zosia  2005-12-20 00:13:52  host: c121-175.icpnet.pl

    do doktor: dzwonilam pod 9797 i niestety nie mam opcji WYBIERZ 4 na glownym poziomie menu(a po wybraniu w menu zmian ustawien pod 4 jest cos zupelnie innego). Probowalam na zywca wpisac kod i otrzymalam info-usluga chwilowo niedostepna,prosimy sprobowac pozniej... Tak wiec, jesli nie dostanie ktos sms od nich-nic z tego :(

  • 0