Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tanie iPady po Amber Gold

Tanie iPady po Amber Gold

WitekT 21 Listopada 2012 10:41

0 0
ambermPo Amber Gold pozostały nie tylko samochody, ale i elektronika. Syndyk masy upadłościowej wystawia ją na sprzedaż w całkiem atrakcyjnych cenach. Wśród niej nowe iPady 2 i iPhony 4S.

Pełną listę i ceny można znaleźć na stronie ambergold.com. Wygra najwyższa oferta zaproponowana za konkretny pakiet. Propozycje cenowe można składać do 7. grudnia.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 1

    18. ~ds  2012-11-21 13:02:40  host: mx.bcs.com.pl

    @15. kolego, to tylko kwestia czasu kiedy Ciebie ktoś oszuka.

  • 2

    19. ~sucker killah  2012-11-21 13:04:07  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @13 - byli tacy jak mówisz, byli i emeryci którzy całe swoje odłożone oszczędności włożyli do AG, oczywiście była to naiwność i brak wiedzy, ale ludzie maja prawo uważać że jak firma działa legalnie, reklamuje się w TV, sponsoruje lotnisko w Gdańsku, występuje z politykami PO, to znaczy że była kontrolowana przez KNF i IS i widocznie jest w porządku skoro nadal działa... Ja wiem ze nie można GWARANTOWAĆ 14%, ty to wiesz, ale wielu zaufało dzikiemu państwu jakim jest Polska. Poza tym dla mnie to ty jesteś jakiś komuch, jak ktoś dużą kasę nawet włożył, to co - dobrze mu tak, polaczku? Zawiść cię zżera? Co do samego newsa, to syndyk marnuje kasę ludzi, powinien sprzedawać pojedyncze sztuki, żeby uzyskać cenę rynkową, nawet poprze allegro, a tak to daje zarobić pośrednikom. Chociaż to bandyckie państwo i tak stawia siebie ponad innych dłużników, wiec cała kasa trafi na zaległe podatki, reszta na kary, odsetki - dla skarbu państwa, dla ludzi których to panswo nie obroniło (bo prokurator 3 razy umarzał śledztwo, sędziowie dawali 9 wyroków W ZAWIESZENIU, a skarbówka nie widziała nic złego w działalności AG) nic pewnie nie zostanie - witamy w Polsce.

  • 1

    20. ~sucker killah  2012-11-21 13:06:13  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    pomyłka :) oczywiście mój komentarz jest do @15, a nie @13

  • 1

    21. ~  2012-11-21 13:08:01  host: ec2-54-247-126-118.eu-west-1.compute.amazonaws.com

    W USA byly wieksze piramidy finansowe na dziesiatki miliardow USD i nie uwazam USA za dziki kraj. AG przy nich to pchelka.

  • 2

    22. ~Leoś  2012-11-21 13:15:36  host: apn-46-169-254-144.dynamic.gprs.plus.pl

    No wreszcie realne ceny szajsfonów i szajspadów :)

  • 1

    23. ~  2012-11-21 13:17:34  host: acra40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak szajsleosiów nie stać.

  • 1

    24. ~  2012-11-21 13:19:15  host: acra40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19, akurat KNF swoje zrobiła, jako jedna z nielicznych instytucji. Listwa ostrzeżeń jest jawna, AG widniało na niej od bardzo dawna - co mieli więcej zrobić?

  • 1

    25. ~Leoś  2012-11-21 13:23:20  host: apn-46-169-254-144.dynamic.gprs.plus.pl

    do: acra40.neoplus.adsl.tpnet.pl Na obraz Picassa za 10 mln na pewno mnie nie stać ale gdyby mnie było stać - nie kupiłbym na pewno. Natomiast na szajsfona na pewno mnie stać - ale nie kupie. Sezon dla lanserów nadal trwa?

  • 1

    26. ~sucker killah  2012-11-21 13:51:07  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @24 - KNF? Nic! Takie jest prawo, ale już UOKiK - za kłamanie w reklamach tak, tak samo inne rządowe instytucje taki jak US, ludzi ścigają za pomylenie się w paragonie na 1 grosz, a ostatnio aresztowano kobietę, bo dostała grzywnę 2000zł ZA WYSTAWIENIE PARAGONU ZAMIAST FAKTURY i jej nie zapłaciła, jakoś wobec działalności AG kontrolerzy US byli ekstremalnie wyrozumiali, tak samo jak prokuratura, a także tym bardziej sady, ciekawe czy ci sędziowie również byli "na telefon", czy też po prostu bali się ruszyć ulubieńca pomorskiej PO, w końcu sam prezydent Gdańska ciągnął samolot pana P. @21 - racja, tylko że kilka miliardów zostało odzyskanych z piramidy o której mówisz, dzięki agresywnym działaniom państwa i oddane WIERZYCIELOM, którzy tam mają pierwszeństwo, a nie jak w Polsce - skarbowi państwa na zaległe podatki, a twórca piramidy dostał DOŻYWOCIE, ciekawe ile dostanie pan P. w Polsce - może ktoś zadzwoni do sędziego i będzie kolejny wyrok w zawieszeniu?

  • 3

    28.  2012-11-21 13:58:09

    Wyprowadzili z Polski ponad 500 mln wydymali obywateli . Nie pierwszy raz. Koszt informatyzacji urzędów którego nie ma 3 mld zł PROKOM. Afera SLD FOZZ OK 800 mln licząc inflacje 1 mld 600 mln. Najbogatszy człowiem z pierwszej 10 zajmuje się naprawą torów. (wiemy jak wyglądają nasze tory). Pomijam zaj... miliardy przy Euro 2012. W ciągu ostatnich 5 lat Polska przejadła z UE 350 mld zł + 400 mld z Polski razem 750 mld. Bezrobocie wzrosło a poziom życia spadł. Zmarnowano 750 mld

  • 0

    29. ~  2012-11-21 14:00:13  host: 213-238-105-59.adsl.inetia.pl

    @28 - bla, bla, bla, chciwi obywatele sami się wydymali... Inwestycje nie miały żadnych gwarancji.

  • 1

    30. ~tentamten  2012-11-21 14:17:36  host: public2862.cdma.centertel.pl

    Iphony,Iphonami,ale pakiet telefonow HTC i tak wydaje mi sie najbardziej korzystny.

  • 1

    31.  2012-11-21 15:15:11

    13. ~ja nie mogę..: Kasa to pójdzie do kieszeni syndyka kolego - za jego obsługę przy postępowaniu upadłościowym, i do urzędu skarbowego - a ochłapy dopiero rzucą cwaniakom co chcieli się nachapać na AmberGold :)

  • 2

    32.  2012-11-21 15:18:54

    28, a teraz wytłumacz to tępakom głosującym na jakąkolwiek z obecnie znajdujących się w sejmie... to cię wyśmieją. Tak długo jak Polską (do końca świata albo i dłużej ;)) będą rządzić złodzieje i frajerzy pokroju Tuska, Kaczyńskiego, Millera, Pawlaka i Palikota, tak długo Polacy będą dojeni. Innymi mówiąc, Polacy będą dojeni zawsze i wszędzie... obywatele innych państw zresztą też. [Post apolityczny - nie atakuje żadnej partii politycznej, ani nie zachęca do głosowania na jakąkolwiek partię, a jego celem jest pokazanie, iż niezależnie na kogo będzie się głosować to i tak będzie źle]. Osoby, które mogłyby coś zmienić na lepsze NIGDY nie dostaną się do sejmu, a jeśli nawet by się dostali, to większość by się w wyniku kontaktu z korytkiem zmieniła.

  • 2

    33.  2012-11-21 15:25:26

    8. sorbo : Dobrze gadasz - popieram.

  • 1

    34. ~  2012-11-21 15:39:15  host: v41-06.opera-mini.net

    kijem przez szmatę tego nie tkne. dobrze,że chciwi stracili kasę,jak można duże pieniądze wpłacać do banko podobnej instytucji piszę o dziesiątkach tysięcy zł bo tyle ludzie wplacali, ja obserwowałem tą firmę bo mi się wydawało to wszystko nierealne i rok po mojej obserwacji tej fimy boom firma ma problemy,okazuje siebie,że miałem racje kierując się zasadami i bez pośpiechu,dziwi mnie,że wykształceni i mądrzy ludzie dali sie zrobić w bambuko,kasy jak odzyskają to niedużo bo najpierw kasę muszą dostać urzędy czyli podatki najpierw,potem ludzie.

  • -5

    36. ~  2012-11-21 18:39:33  host: 77-253-194-135.adsl.inetia.pl

    @35 - ty się chyba farby emaliowej nawdychałeś, bo bełkoczesz...

  • -3

    37. ~  2012-11-21 19:12:32  host: V33-14.opera-mini.net

    36! Co to jest farba emaliowa?! Wg.twojego bełkotu instalowanie mailowego konta pod fałszywymi nazwiskami to ,,spoko,spoks,rasta maniana,oki,itd,,Czytaj onet,wp,interie,a kloake wyborczą,-bedziesz myślał i nie będziesz pluł jadem!.powodzenia.35.ma racje pisząc o złodziejach i ich paserach!,a może wy 36 macie coś z nimi coś wspolnego!

  • 1

    38. ~pabloki  2012-11-21 21:04:08  host: 80.54.24.254

    @37 emalia ftalowa to rodzaj farby. W skrócie emalia lub farba emaliowa ale róznie na to mówia. Szkoda że ten sprzet jest w pakietach. Kupie 10 szt i co mam sprzzedać potem ...? Jak dolicze swoją dole i podatek(!) który trzeba zapłacic od sprzedaży to wyjdzie drożej niż nowy.

  • 0

    39. ~Johny11  2012-11-21 23:00:02  host: ip-94-42-249-206.multimo.pl

    @29, jakie inwestycje?!

Dodaj swoją opinię