Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tanie domeny dla użytkowników InternetDSL

Tanie domeny dla użytkowników InternetDSL

WitekT 12 Października 2007 13:08

0 0

Firmy korzystające z InternetDSL tp lub transmisji danych DSL tp mogą już za 1 zł rocznie zarejestrować dowolną domenę internetową. Telekomunikacja Polska zajmie się jej rejestracją i bieżącym utrzymaniem.

W ramach usługi domena w tp klienci mogą skorzystać z adresu polskiego (.pl), europejskiego (.eu), globalnego (.com, net,), funkcjonalnego (.com.pl, net.pl, .biz.pl, info.pl, .org.pl) czy regionalnego (np. waw.pl, kra.pl).
Firma zainteresowana rejestracją domeny może ją zamówić poprzez stronę internetową hosting.internetdsl.pl/login/form. TP dopełnia za klienta wszelkich formalności związanych z rejestracją i zajmuje się jej bieżącym utrzymaniem. W zależności od wybranej domeny oraz pakietu usług internetowych w TP, klient za rejestrację i utrzymanie domeny zapłaci od złotówki do kilkudziesięciu złotych rocznej opłaty.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~telepolisfan  2007-10-12 14:00:31  host: 82.139.152.97

    w sumie nie widze wiekszego sensu. firma ktora opwaznie chce zaistniec w sieci skorzysta z profesjonalnego hostingu i utrzymania domeny

  • 0

    2.  2007-10-12 14:06:09

    kilkudziesieciu zlotych ... czyli tyle ile np. w Home.pl bez zadnej promocji, http://home.pl/prices

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet