Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tania transmisja w roamingu w Play

Tania transmisja w roamingu w Play

sirmark 29 Lutego 2008 20:41

0 0

Od. 3. marca Play wprowadza tanią ofertę na transmisję danych w roamingu. Oferta przeznaczona jest dla obecnych klientów oraz nowych osób, które podpiszą umowę lub aktywują zestaw startowy.



Nowa promocja "Tania transmisja danych w roamingu" związana jest z inicjatywą grupy operatorów mających na celu obniżenie cen.

Ofertą promocyjną objęte są następujące sieci telekomunikacyjne: Hutchison 3G w Irlandii (3 IRL), Hutchison 3G w Wielkiej Brytanii (3UK), Hi3G w Szwecji (3 SE), Hi3G w Danii (3 DK), Hutchison 3G w Austrii (3 AU), H3G we Włoszech (3 ITA), E-Plus w Niemczech (E-Plus), Base w Belgii (BASE; Orange; BEL 20; 206-20), KPN w Holandii (KPN), Bouygues we Francji (BOUYGTEL; BOUYGTEL-F; F-BOUYGTEL; 208 20), AT&T w USA (AT&T; Cingular; USA-380; US-380; USA-410; US-410).




W okresie promocji koszt przesyłania danych inicjowany z wymienionych sieci telekomunikacyjnych wynosi 0,05 zł za każde rozpoczęte 10 kB ściągniętych lub wysłanych danych. Korzystanie z promocji nie wymaga uiszczenia żadnej innej dodatkowej opłaty.

W przypadku oferty Play Abonament, opłaty za przesyłanie danych rozliczane są poza Pakietem Złotówek i nie są rozliczane ze środków przyznanych w ramach usługi Pakiet Player. W przypadku oferty Play Karta oraz Play Mix, opłaty nie będą rozliczane z Premii.

Zobacz: regulamin promocji Tania transmisja danych w roamingu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    61.  2008-03-02 16:36:13

    Akurat w Belgii Orange ma najlepszy zasięg i usługi są normalnie prowadzone. ;)

  • 0

    62. ~szalony  2008-03-02 16:57:28  host: user-89-108-228-174.mobile.playmobile.pl

    Mały test internetu :-)

  • 0

    63. ~szalony  2008-03-02 17:17:36  host: user-89-108-229-191.mobile.playmobile.pl

    Działa to ok ale jednak cena zabija usługę i będę musiał dane w Play wyłączyć by później nie płakać i płacić :/

  • 0

    64. ~mirekb  2008-03-02 19:25:46  host: apn-77-114-98-82.gprs.plus.pl

    @63 jakie wrazenia k3??napisz juz z normalnego hosta;-)jakbys mial okazje hsdpa zrob test predkosci-ostatnio konsultanci wciskaja ludziom kit ze musi byc do kompma modem pcmcia lub usb bo net na telach gprs/edge/umts chodzi wolniej;-))da sie w abo40"zablokoac" transmisje calkiem??

  • 0

    65.  2008-03-02 20:03:10

    I juz widze ze Play to "malo profesjonalna siec " :/ ledwo co zakupilem starter i juz chyba powinnem reklamacje pisac !!! :( Wlasnie nie wiem czemu nie moga mi zablokowac calkiem danych ( albo klamia albo po prostu w Play system nie moze gprs calkiem deaktywowac !!! ) Co bardziej smieszne i zalosne - wylaczyli mi niby apn wap i ale sesja jest zestawiana i kase pobiera - pomimo komunikatu ze mam usluge nieaktywna !!! Apn internet ciagle mam aktywny a gadaja mi ze mam go wylaczony !!! A co mnie tam zaraz sciagne dane po nodeB Play zobacze predkosc...

  • 0

    66.  2008-03-02 20:24:36

    Cos ten Play nie bardzo w danych leci... Mirekb jak slysze co konsultanci gadaja to normalnie slabo mi sie robi... Hehe Playkarta sesja 2minuty - sciaglem danych ponad 3mb - zjadlo mi ponad 16zl- na E51 plik mp4 z serwera nokii do nodeB-5km po lini prostej ale bez przeszkod terenowych- sygnal - 93dBm( w umts to jest poprawny) i predkosci sciagania byly niestabilne... raz tylko na sekunde zalapalo okolo 120kB/s a potem tak "falowo" transfer byl miedzy 30-80kB/s ... w porownaniu do nodeB Plusa do ktorego takze mam 5km i podobna sile sygnalu Play wypada gorzej- bo w Plusie ten sam plik lecial mi stabilne 210kB/s. Mysle ze Play nie daje obecnie oferty internetowej chocby w oparciu o wlasna siec bo jeszcze ta usluga nie trzyma "jakosci'.... A teraz ide spac ;D Pozdrawiam rownie szalonych testerow jak ja ;P

  • 0

    67.  2008-03-02 20:31:05

    Aha co do K3 to bardzo fajny model - ma wszystko i naprawde wyglad i wykonanie jej jest wzorowe( w przeciwienstwie do nokii) jednak motorola jakosciowo telefony robi ok co o nokii nie da sie powiedziec :/ MirekB ja bym nie przeplacal za v9 bo to to samo co K3 tylko wyglad inny ;) Obecnie juz chyba powoli K3 ciezko dostac - ja w lodzi na 5punktow tylko w 1 znalazlem ja...Uwazam ze na dzis to najlepszy telefon za najlepsza cena za 1zl w taryfie 40zl z upustem na 3miesiace to moim zdaniem hit- wsrod naszych operatorow, nawet biorac pod uwage znane "bolaczki" motyki - czyli raporty sms i wiadomosci sieciowe... Uffff juz znikam i koncze testy...

  • 0

    68.  2008-03-02 20:35:57

    Aha napisze tu jeszcze jedno czego kompletnie nie rozumiem czemu Play to robi... Branduje tak soft K3 jak w V6maxx ze klient nie ma mozliwosci wyboru pasma pracy telefonu !!! jest tylko opcja automatycznie !!! Powiem krotko osoba ktora decydowala ze tak ma byc i koniec jest dla mnie tempoglowa... Oczywiscie serwis nie chce wgrac "czystego " softu - zwalajac wine na Play i ze Play nie pozwala wgrac czystego firmware bo takie maja umowy... Bez komentarza...

  • 0

    69.  2008-03-03 07:53:25

    Szalony, soft jest celowo tak ustawiony żebyś przypadkiem nie ustawił się np. na 2G i nie korzystał tylko z zasięgu Plusa. Przez tych co korzystają z telefonów 2G Play jest sporo w plecy i jeszcze długo będzie.

  • 0

    70.  2008-03-03 08:04:18

    A przy okazji... Śledzę ofertę dla firm w Play (niby do 25 aktywacji). Mam spółkę z o.o. Wg wykazu dokumentów na stronie Playmobile.pl mam limit w ilości zakupionych aktywacji obliczony na 4 sztuki :) O co w tym chodzi ???

  • 0

    71.  2008-03-03 08:28:55

    Czy ktos w ofercie utrzymaniowej w orange otrzymal nastepujace uslugi: Oferta 100% wiecej co za numer. 80 zl X 2 Do wszystkich 60zl wieczory i wekendy na 24 miesiace. Oraz dodatkowo jakas opcje internetowa np 25 zl ORANGE free??? Oferuja mi wszystko poza internetem chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc jednak wynegocjowania takiej oferty ? Dzieki za odpowiedz.

  • 0

    72.  2008-03-03 09:09:23

    Pawel jeszcze bym to zrozumial jakby w wszystkich telefonach z Play nie bylo mozliwosci wyboru pasma pracy telefonu... a tak nie jest .

  • 0

    73.  2008-03-03 10:03:18

    Na szczęście :) Niestety soft motoroli pozwala na takie cuda, nokia natomiast jest twarda ;) W skali kraju pewnie oszczędność niewielka, ale zawsze. Ja z okna widzę anteny P4 a jadę na Plusie :)

  • 0

    74. ~sebagit  2008-03-03 10:21:39  host: chello089076093144.chello.pl

    www.fazafm.com nie da rady. Pracuje w CC Orange zajmuje sie telesejsami i nie ma możliwości abyś dostał dodatkową usługe przy co za numer. To tak zwana oferta akwizycyjna czyli taka sama jak dla nowych klientów.

  • 0

    75. ~~hujawei  2008-03-03 14:31:11  host: f142-155.opera-mini.net

    Super! Tak bardzo brakowało mi tego w ostatnie wakacje. W Polsce cały czas operamini i ggm. A zagranicą bida. Bardzo korzystne rozliczanie po 10kB. Można bardzo tanio być cały czas w kontakcie z rodziną i znajomymi w Polsce. Dla mnie jak narazie jest to milowy krok 2008 dla internetu w komórce. 2008 - roaming GPRS w Playu 2007 - pakiety GPRS w Plusie 2006 - operamini i onetlajt

  • 0

    76. ~no jak?  2008-03-03 17:00:06  host: te00.techentrance.com

    Jesli transmisja danych bedzie dzialac tak jak (NIE) dziala zwykly roaming w Play o ja dziekuje. Kiedys juz opisywalem moje wielkie problemy z Pkaietem Narciarskim - nie udalo sie wydzwonic ani jednej minuty. Skandal!

  • 0

    77. ~ducato11  2008-03-03 18:26:50  host: ip-1-183.gemini.net.pl

    #76.Jak byś mógł napisać kiedy to było. w jakich krajach i czy masz abonament czy kartę.Bo ostatnio dużo sie zmieniło jeżeli chodzi o kartę.Generalnie można dzwonić ze wszystkich krajów europejskich.W sieciach T-Mobile: Niemcy,Czechy,Holandia dzwoniłem poprzez #119#. Ale smsy wysyłałem z każdej sieci.

  • 0

    78. ~lunaris  2008-03-04 21:03:09  host: 16-bem-2.acn.waw.pl

    ale czyste złodziejstwo, sami oglosili ze ich koszty to 25 centów czyli 80 groszy za MB, a teraz smia to na bezczela sprzedawac po 5 zł

  • 0

    79. ~mirekb  2008-03-09 02:07:56  host: inet20908na-2.eranet.pl

    w hurcie bylo tyle ustanowione nie w datalu.po2 wyobraz sobie ze transmisja danych w niektorych panstwach unii,byla tansza niz w kraju.polkomtel zdziera z nich ile sie da,ale ma bardzo dobra infrastrukture wiec z malymi poslizgami ale jest niezle w jakosci sieci na roamingu krajowym.za nic bym nie zamienil gprs plusa na edge ery.liczy sie jakosc nie ilosc,szkoda ze era robi odwrotnie,gorszego mobilnego internetu nie widzialem chyba nigdy,pomijam 5kresek zasiegu

  • 0

    80. ~lopez  2009-11-08 15:50:00  host: gsu202.internetdsl.tpnet.pl

    Orientuje sie ktos może czy ta promocja dotyczy play fresh??

Dodaj swoją opinię