Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tania Nokia z klawiaturą QWERTY

Tania Nokia z klawiaturą QWERTY

Q! 3 Listopada 2010 07:32

0 0

nokia x2 01Do sieci trafiły zdjęcia oraz nieoficjalne informacje na temat nowego, taniego modelu ze stajni Nokii. X2-01 - bo o nim mowa - posiada jednobryłową obudowę oraz pełną klawiaturę sprzętową QWERTY.

X2-01 został wyposażony w ekran o przekątnej 2,44 cala i rozdzielczości QVGA (320 x 240 pikseli), zorientowany poziomo. Wbudowany aparat pozwalać ma na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 3 Mpx, którymi będzie można podzielić się ze światem za pomocą transmisji danych w technologii 2G.




Oprócz tego nowy model Nokii posiadać będzie moduł Bluetooth, gniazdo na karty pamięci microSD oraz radio FM. Na jego obudowie odnajdziemy również dwa dedykowane klawisze służące do wywołania odtwarzacza muzycznego oraz menu wiadomości. Wszystko to pracować będzie pod kontrolą interfejsu S40.

Zarówno oficjalne parametry X2-01, jak i data premiery czy przewidywalna cena nie zostały ujawnione.

Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1. ~lulus  2010-11-03 07:47:00  host: user-188-33-40-131.play-internet.pl

    paskudna :)

  • 0

    2.  2010-11-03 08:20:47

    ale brzydal, tfu tfu, ciekawe ile będzie kosztować.

  • 0

    3.  2010-11-03 08:23:59

    Brzydka jak brzydka ale ten plastik, to aż oczy wypala patrząc na zdjęcia. Ale widać, że klawiatura taka sama jak w C3, więc tu nie można nic zarzucić. Jak zaoferuje co najmniej taką jakość dźwięku jak C3, długi czas czuwania i koniecznie lepszą jakość rozmów, to powinna się przyjąć. Tylko cenę mogliby dać w końcu w miarę ludzką. Skoro nowa C3 to wydatek max 450zł, to ta powinna być co najmniej 100zł tańsza, a pewnie będzie 100zł droższa.

  • 1

    4. ~  2010-11-03 09:00:01  host: 213-238-83-53.adsl.inetia.pl

    Co im szkodzi wstawić tam umts? Skoro nawet badziewiaki za 200zł (2730) mają 3g.

  • 0

    5.  2010-11-03 09:16:58

    3: lepszą jakość rozmów względem C3? Bo właśnie wylicytowałem ten telefon, a głównie chciałem Nokię ze względu na dobrą jakość rozmów... Co do samej X2-01, to faktycznie wygląda fatalnie, ale może na żywo będzie lepiej. Mnie osobiście denerwują nazwy jakie zaczyna stosować Nokia, nazwaliby to X201 i nie byłoby problemu...

  • 1

    6.  2010-11-03 09:54:30

    Brak modułu 3G i WiFi. Na te czasy, to nie jest do przyjęcia.

  • 0

    7. ~bzz  2010-11-03 10:14:55  host: korp14.avistamedia.pl

    5 - no i za ile wylicytowałeś?

  • 0

    8. ~Arczi  2010-11-03 11:27:24  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    do PLAY czy Ty myślisz, że wszystkiego telefony powinny mieć WiFi i 3G ? może ktoś potrzebuje telefon tylko do rozmów to ma być low-end. Cena ma nie przekroczyć 120$ Więc denerwuje mnie takie głupie pisanie ludzi takich jak Ty. Nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na telefon o wartości przekraczającej 1000 zl lub ba nawet 500 zł.

  • 0

    9.  2010-11-03 11:44:59

    @8: Jeśli zamierzasz na 2G korzystać z YT, radia internetowego, czy pobierać pliki, załączniki nie mając ani 3G ani WiFi. To gratuluje ci merytorycznego myślenia a przede wszystkim czasu, na takie akcje.

  • 0

    10.  2010-11-03 12:57:02

    PLAY nie masz racji. Telefon jest stricte przeznaczony do segmentu Entry Level i tutaj nikt z transmisji danych poza MMSami korzystac nie bedzie. To nie jest N8 czy C7.

  • 0

    11. ~customerEra  2010-11-03 15:49:16  host: 188.146.255.173.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Wygląd to porażka.No i za mało funkcji

  • 0

    12. ~wysa  2010-11-04 09:33:30  host: afev77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    IMHO wygląda b podobnie do E5, teraz nie wiem czy kupię tą ostatnią :-)

  • 0

    13. ~nbm  2010-11-05 14:10:48  host: 194.9.52.175

    brzydal

  • 0

    14. ~bnn  2010-11-23 22:48:21  host: chello084010058069.chello.pl