Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tani roaming i równa stawka do wszystkich w mBank mobile

Tani roaming i równa stawka do wszystkich w mBank mobile

WitekT 4 Grudnia 2013 20:08 Aktualizacja: 4 Grudnia 2013 20:09

10 4
3. grudnia mBank mobile wprowadził dwie nowe promocje - jedną z wyrównaniem stawek do mniejszych operatorów (do tej pory były wyższe niż do trzech największych) i drugą z tanimi połączeniami w roamingu.

Od 3. grudnia w starterze "płaskim" minuta połączenia do wszystkich polskich sieci kosztuje 19 groszy. Ciekawsza jest jednak promocja połączeń w roamingu - 29 groszy z sekundowym taktowaniem dla połączeń w ramach UE.

Zobacz: regulamin promocji równej stawki w starterze "płaskim".
Zobacz: regulamin promocji roamingowej.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: mbank mobile

w sumie: 33
  • 1

    14.  2013-12-04 21:16:26

    @10, w tej chwili żadnego. Czasem (bardzo rzadko) zdarzają się jednak sytuacje, wymagające zaopatrzenia się taką w jednorazówkę, np. właśnie wyjazd za granicę.

  • 1

    15. ~  2013-12-04 21:36:58  host: 212.80.226.66

    czy obie promocje nie wykluczają się?

  • 1

    16.  2013-12-04 21:42:13

    @6 w prepaidach t-mobile skończyła się promocja wszędzie rozmawiaj 30 minut za 9 zł. chyba że ktoś potwierdzi że korzystał w ostatnich dniach i nadal działa... w zasadzie tylko dla niej trzymałem numer w starej taryfie z roczną ważnością konta... jeśli nie ma tej promocji to nie skorzystam z podwójnego doładowania i numer przestanie istnieć... a zamówię startej mbank...

  • 1

    17.  2013-12-04 21:58:04

    Ci co mieli w mBank Mobile płaską taryfę przechodzą do "Płaski starter III i stawka 19gr do wszystkich sieci wchodzi automatycznie . Tak już było , ale się zmieniło i następuje powrót . Roaming to różnie z tym bywa. Nie zawsze to działa jak powinno. I niestety trzeba dzwonić przez callback , trzeba wybać *111* 48xxxxxxxxx# i czekać aż zadzwoni telefon do nas ;-)

  • -2

    18. ~  2013-12-04 22:44:34  host: CMPC-089-239-088-092.CNet.Gawex.PL

    Wolę Klucz, min na UE 20 gr, na Polskę 19 gr, doładowanie kuponem Plusa i rok ważności konta bez zbędnych dupereli i jakiś gwiazdek.

  • 3

    19.  2013-12-04 23:00:56

    @18, tu mowa o roamingu, nie połączeniach międzynarodowych.

  • 1

    20. ~ray  2013-12-04 23:14:25  host: 89.204.137.129

    @16 wszędzie rozmawiaj dalej działa. Przed chwilą włączyłem nowy pakiet. Jestem w Niemczech

  • 1

    21.  2013-12-04 23:32:30

    @20 rozumiem że w prepaidzie włączyłeś wszędzie rozmawiaj? dla prepaidów promocja trwała "nie później niż do dnia 31.10.2013" natomiast w abonamentach "nie później niż do dnia 31.12.2014" - chyba że miało być 2013 ;p

  • 1

    22. ~ray  2013-12-04 23:56:28  host: z06-10.opera-mini.net

    @16dokladnie to w mix na ilosc doladowan.

  • 0

    23. ~e  2013-12-05 08:18:12  host: public-gprs516308.centertel.pl

    Jak zwykle roaming na EU, a reszta świata, a nawet Europy wciąż mega drogo. Najbardziej brakuje taniego roamingu w Ukrainie :(

  • 0

    24. ~me  2013-12-05 11:25:39  host: 194.114.62.70

    mBank jakiś czas temu zmienił identyfikację graficzną. Ładnego kwiatuszka, jak na stronie głównej Telepolis, już nie ma.

  • 1

    25. ~And55  2013-12-05 12:32:57  host: 178-37-26-45.adsl.inetia.pl

    Trochę się nałykali ludzkiej kasy (31gr do Play a sporo mniej do innych sieci, mimo, że w hurcie wszyscy byli równi) - dlatego opuściłem ich kilka miesięcy temu. Virgin jest ok, nju ujdzie. Unia Europejska lada moment zniesie roaming - wyskoczyli ciut wcześniej aby złapać klientów.

  • 1

    26.  2013-12-05 12:39:56

    @And55 (25), UE zniesie roaming za blisko pół roku! To "niedługo"? Być może... Po drugie, zniesienie roamingu dotyczy (jak na razie) "jedynie" połączeń odebranych na terenie UE, a nie wykonywanych. Te mają zostać kolejny raz obniżone, co nie oznacza, że do poziomu 29 gr za minutę.

  • 0

    27. ~wujek piotr  2013-12-05 17:15:56  host: e112-170.icpnet.pl

    No wreszcie 19 gr wszędzie! Jednak, gdybyście wprowadzili to miesiąc wcześniej, to nie wyniósłbym od Was numeru do Virigin :D

  • 1

    28. ~  2013-12-05 18:04:03  host: 87-205-138-207.adsl.inetia.pl

    A numery premium już włączyli ?

  • 0

    29. ~  2013-12-06 09:58:39  host: chaos.tpnet.pl

    Wygląda na to, że teraz będąc w roamingu bardziej się będzie opłacało oddzwonić do kogoś, niż odebrać od niego połączenie! Czy mam rację?

  • 0

    30.  2013-12-06 11:37:48

    @29 Zgadza się, na to wygląda. Zgodnie z regulaminem promocja obniża stawki wyłącznie za połączenia inicjowane/wychodzące w roamingu. Odbieranie połączeń nadal zgodne z cennikiem, czyli 35 gr. ;-)

  • 0

    31. ~lucas77  2013-12-06 17:26:51  host: 078088068169.sieradz.vectranet.pl

    ...w Virgin po otrzymaniu bonusu 50%odbierasz w UE po 0.24 PLN...

  • 0

    32. ~  2013-12-06 17:48:20  host: 83.218.117.82

    do 13 i 17: dzwoniłem właśnie do mbank mobile i dowiedziałem się że nie trzeba wcale dzwonić *111*nr telefonu# i czekać aż telefon oddzwoni tylko można od razu dzwonić na nr międzynarodowy i od razu łączy. Pan z mlinii twierdzi że jest to przetestowane przez Nich...

  • 0

    33. ~  2013-12-23 01:24:27  host: dne119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie można kupić taki starter?

Dodaj swoją opinię