Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tani modem w Play Online na kartę

Tani modem w Play Online na kartę

WitekT 1 Lutego 2010 13:37

0 0
ponkOd 2. lutego Play wprowadza specjalną promocję w ramach oferty Play Online na kartę - zestaw z modemem Huawei E156G w limitowanej edycji.

W skład zestawu za 129 zł wchodzi:
starter z 1 GB na transfer danych,
modem Huawei E156G.

Przed promocją cena zestawu wynosiła 269 zł. Przy powyższej promocji można skorzystać z oferty Sprawdź i Kup, czyli swobodnie testować przez 7 dni od daty zakupu usługę mobilnego Internetu na kartę w Play Online.

W okresie obowiązywania niniejszej oferty promocyjnej można zakupić maksymalnie pięć sztuk zestawu.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    56. ~  2010-02-03 13:03:38  host: 109.243.98.14

    do 56, to co z tą niepodbitą gwarancją zrobić? Można podbić w punkcie Play'a?

  • 0

    57. ~  2010-02-03 13:04:00  host: 109.243.98.14

    55 miało być

  • 0

    58. ~  2010-02-03 14:59:37  host: ip-89-174-118-118.multimo.pl

    Cena super, o połowę taniej niż na Alledrogo ;-)

  • 0

    59. ~  2010-02-03 16:40:05  host: dqj131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #56 - pewnie w razie problemów wystarczy sam dowód zakupu

  • 0

    60. ~  2010-02-03 16:49:36  host: ip-89-174-118-118.multimo.pl

    Ciekawe czy będą jeszcze dostępne w sklepie Play online?

  • 0

    61. ~e165g  2010-02-03 18:55:24  host: 188.33.28.66

    Modemy są dostępne od ręki, właśnie z takiego piszę. Zarzekają się w salonach że mają simlocka ale g... prawda :). Blueconnect i inne też śmigają. Dobry modem w dobrej cenie. Pozdro

  • 0

    62. ~  2010-02-04 01:10:43  host: chaos.tpnet.pl

    Jak długo jest ważny ten pakiet 1 GB otrzymywany wraz z modemem?

  • 0

    63. ~  2010-02-04 08:14:13  host: z-cache.wcss.wroc.pl

    14 dni. Ja używam modemu z play fresh. 15zł/msc za 500mb jako awaryjny dostęp do netu zupełnie wystarczy i jest tańszy w utrzymaniu niż play online na kartę.

  • 0

    64. ~  2010-02-04 13:25:28  host: abeu8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znowu są dostępne w eshopie.

  • 0

    65. ~  2010-02-04 13:39:03  host: ip-94-42-57-213.multimo.pl

    Modemy są znów dostępne w sklepie internetowym Play! :-)

  • 0

    66. ~  2010-02-04 23:13:03  host: 212.2.99.202

    @63: Właśnie też tak kombinowałem by było taniej w utrzymaniu niż PlayOnline, ale kiepsko to się sprawdza - dlatego, że taki Fresh w przeciwieństwie do PlayOnline lubi się zalogować do Plusa. I wtedy opcje są dwie: 1. Jak zablokowałeś transfer poza strefa taniego netu Playa to net na Plusie po prostu nie działa. Ale nie działają też chyba MMS-y na Plusie... 2.Jak nie zablokowałeś netu na Plusie to można popaść w gigantyczne koszty jak nie zauważymy i skorzystamy z sieci Plusa (12gr za 100 kB). Już mam trochę dość ręcznego wybierania Playa.

  • 0

    67. ~  2010-02-04 23:16:10  host: 212.2.99.202

    @64, 65: Ile kosztuje przesyłka z e-shopu?

  • 0

    68. ~fizjonom  2010-02-04 23:59:52  host: dpk235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14zł

  • 0

    69. ~  2010-02-05 07:15:58  host: v04-06.opera-mini.net

    poczta 10 zl

  • 0

    70. ~  2010-02-05 15:09:05  host: ip-94-42-57-213.multimo.pl

    Jak zakupisz co najmniej 2szt. to 0zł kurierem :-)

  • 0

    71. ~tlc  2010-02-06 19:03:12  host: 62.152.156.243.dsl.dynamic.eranet.pl

    Potwierdzam, nie mają simloka

  • 0

    72. ~  2010-02-08 01:07:05  host: v07-04.opera-mini.net

    Mam pytanie wie ktoś może jak z zasięgiem?

  • 0

    73. ~Trędi  2010-03-21 19:51:03  host: 109.243.30.30

    Wszystko ładnie i pięknie - ale jakość połączeń (prędkość, stabilność pobierania większych plików, np. aktualizacji do programów) pozostawia wiele do życzenia. To jest dobra opcja NA PRAWDĘ TYLKO JAKO DODATEK do łącza kablowego. Jeśli ktoś "w trasie" korzysta sporadycznie z Internetu poprzez modem (nawet "tylko" EDGE) z komórkowego telefonu, to te 129 zł w Play to... wyrzucenie ich w błoto.

  • 0

    74. ~Rafaello27  2010-07-25 17:53:41  host: 94.254.245.66

    witam mam do zaoferowania modem z Playa 5GB w cenie miesięcznie 45zl mało co używany w razie czego podaje nr GG 10924286 jak by ktoś był chętny na siebie wziasc umowę abonamentu internetu pozdrawiam i pisać jak coś!!! więcej informacji udzielę

  • 0

    75. ~jd  2011-12-10 16:04:36  host: mezon.salwator.net

    Prawie miesiąc temu skusiłem się na promocyjny zestaw PLayOnline na kartę (bo korzystam dorywczo z neta) z modemem Huawei e173u-2 i zestawem startowym 1GB za 129zł. Wcześniej pożyczyłem od znajomego modem i wypróbowałem u siebie. Parametry były ok, więc zamówiłem. Przesyłka przyszła po tygodniu , ale co najważniejsze się stało - z używanym i BRUDNYM modemem !!!! Była oryginalnie rozpakowana w folię Play, więc cokolwiek miało by się stać z nim (podmiana), stało się w PLayu. Już po rozpakowaniu pudełko modemu sprawiało wrażenie starego i zakurzonego. Od razu podniosło mi się ciśnienie, jak zobaczyłem że jest ze starszej wersji E173. Miałem dostać nowszą wersję E173u-2 . Plomba zabezpieczająca wieczko była przerwana. Po wyciągnięciu modemu okazało się że że obudowa jest brudna jakby przez rok ktoś nosił go w kieszeni spodni!!!! Na obudowie modemu, także był numer starej wersji E173. Ponieważ miałem już doświadczenie z pleyem i ich pogardliwym dla klienta zachowaniem, próbowałem się dodzwonić do Biura Obsługi , ale mnie od razu zbyli mówiąc że jedynie droga mailową takie sprawy. Postanowiłem go uruchomić i napisać email. Po zdjęciu obudowy okazało się że w środku jest nadrukowany numer modelu E173u-2, czyli z jakiegoś powodu musieli mu założyć obudowę z innego, starszej wersji. W "Promocji" mają jakieś SKŁADAKI UŻYWEK O CZYM NIE PISZA W ŻADNYM MIEJSCU NA STRONIE PRZEDSTAWIAJĄCEJ PROMOCJĘ , ANI W REGULAMINIE PROMOCJI !!! A co z odpowiedzią na email ze skargą , w którym posłałem im nawet zdjęcia brudnego modemu? Minął miesiąc i cisza, nabrali wody w usta i nawet "przepraszamy" się nie doczekałem. napisałem im , że jeśli nawet wciskają w promocji używane modemy, to chodziarz zadali by sobie trud wyczyszczenia obudowy. Patrząc na niego wymiotować się chciało. Totalne zakpienie z ludzi. TAKI JEST PLAY !!! Jedyna pociecha że działa.

Dodaj swoją opinię