Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tani Internet w T-Mobile - z modemem

Tani Internet w T-Mobile - z modemem

WitekT 3 Lipca 2012 19:55

0 0

Od 4. lipca w ofercie T-Mobile pojawi się abonament blueconnect z limitem 1 GB za 6,90 zł. Uwagę należy zwrócić na dwie rzeczy - trzeba być już klientem PTC i podpisać umowę na blueconnect aż na 4 lata. Do tej pory oferta była dostępna tylko dla osób podpisujących przedłużenie innej umowy.



Klienci chcący podpisać krótszy kontrakt, będą płacili 14,90 zł przez 2 lata lub 9,90 zł przez 3 lata. Aktywacja to koszt 1 zł, a kara za zerwanie umowy przed terminem w każdym wypadku wynosi 300 zł. W promocji można kupić modem od 1 zł.




Po przekroczeniu limitu 1 GB opłaty za kolejny transfer nie będą pobierane, jednak prędkość połączenia spadnie do 16 kb/s.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 72 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 87
  • 2

    86.  2012-07-04 15:04:09

    No i mam - nauczyłem obsługę salonu co do tej promocji Huawei E353 za 1 pln

  • 2

    87. ~david565  2012-07-04 16:31:45  host: 91-145-178-73.internetia.net.pl

    Dlaczego ja nigdzie na stronie t-mobile.pl nie mogę znaleźć tej oferty ?? Może ktoś mi tutaj link podać do oferty ?

  • -1

    88.  2012-07-04 18:43:21

    oferta rewelacyjna cenowo jeśli ktos potrzebuje taki net do tabletu lub awaryjnie jako mobilny do laptopa w terenie. A że umowa na 4 lata, i tak cenowo opłaca się wziąść na 4 lata niz na 2 lata + modem za 1zł. Niestety ja sie nie łapię bo nie jestem abonenetem (abo lub mix) T-Mobile. CO prawda koleżanka może to wziąść na siebie i po tyg zrobimy cesje na mnie ale to kolejne 50zł netto opłaty :(

  • 1

    90. ~  2012-07-04 21:26:19  host: ppp151188.ostnet.pl

    4 lata? Takie umowy nie miały być zakazane? Ja tam wolę net z Heyah, w pakiecie Non Stop XL jest ok, a i tak korzystam głownie w telefonie.

  • 1

    91. ~koles_z_Torunia  2012-07-04 23:40:40  host: 96.30.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl

    Polska liderem wprowadzaniu przepisów unijnych. Już od 1,5 roku powinny działać przepisy regulujące długość umowy, a mianowicie, nie dłuższa niż 24mc. Panowie z T-mobile wiedzą, że to jest na granicy prawa, ale przepisów jeszcze nie ma wiec probują

  • 0

    92. ~Normalny  2012-07-05 00:20:33  host: 188.146.213.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A przecież niby jest wolny rynek to po co jakieś ograniczenie do 24 mcy skoro podbije to ceny telefonu przy umowie. Niech sobie każdy kalkuluje co mu warto, a jeśli nie umie to niech spyta madrzjszych. O ile jeszcze tacy są tu.

  • -1

    93.  2012-07-05 14:28:46

    Do wszystkich, którym przeszkadza okres umowy: nie ma obowiązku, można nie korzystać z oferty, ale ja chyba jednak się zdecyduję. Limit mały, ale i jednostka taryfikacyjna niewielka, do szaleństw się nie nadaje ale do obsługi tabletu - jak najbardziej.

  • 1

    94.  2012-07-05 14:38:14

    Przyłączam się do grona pytających o cenę modemów. :)

  • 1

    95. ~piokuk  2012-07-05 15:58:21  host: 188.147.195.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Huawei E353 za złotówkę i ZTE o którym pisałem w jednym z postów powyżej też za złotówkę.

  • 0

    96. ~piokuk  2012-07-05 16:00:07  host: 188.147.195.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Właśnie piszę z tego "wynalazku" za 6,90 - 4 nadajniki w promieniu kilometra ode mnie (środek Krakowa) i mam maksymalny poziom sygnału 22%. Nawet dziadostwem tego nazwać nie można.

  • 0

    97. ~Sako  2012-07-06 11:07:54  host: 87-205-192-169.adsl.inetia.pl

    ~93 jakby o rok skróciliby czas trwania umowy to byłoby dobrze- tablety coraz tańsze, a i do laptopa w awaryjnej sytuacji by się przydało.

  • 0

    98. ~sm76  2012-07-06 17:47:11  host: dta42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cennik modemów: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/D0002151001_cennik _modemy.pdf Druga tabelka...

  • 0

    99. ~lyncz  2012-07-08 21:38:18  host: 37.31.76.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Właśnie zakupiłem ofertę. Mój przypadek: mam telefon stacjonarny z T-mobile, poszedłem do salonu i bez problemu, dając tylko dowód osobisty, zakupiłem ofertę na 4 lata z modem Huawei za 1 zł. Swoją drogą pamiętam ofertę blueconnectu z 2006/2007 roku - 49 zł za 500 MB limitu na miesiąc.

  • 0

    100. ~gala  2012-07-11 17:35:22  host: 77-236-11-189.home.aster.pl

    szkoda, że nie można skorzystać z blueconnect noc ;( "Do skorzystania z usług „blueconnect noc”i uprawnieni są Abonenci sieci T-Mobile korzystający z taryf: data lub blueconnect ,których opłata miesięczna za usługę „blueconnect” jest wyższa lub równa 18 zł z VAT." http://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/D0000032001_Blueco nnect_Noc.pdf

  • 0

    101. ~piokuk  2012-07-12 17:18:07  host: 188.147.191.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Oczywiście, że można skorzystać z blueconncet noc.

  • 0

    102. ~gala  2012-07-12 23:05:34  host: 77-236-11-189.home.aster.pl

    a w jaki sposób mogę to zrobić, przy zakupie pytałem się oto i kobieta powiedziała, że się nie da ?

  • 0

    103. ~vah  2012-07-13 08:25:06  host: sbox1-2.allegro.pl

    szkoda, że nie ma takiej oferty na telefon. druga karta mi nie potrzebna :-/

  • 0

    104.  2012-07-13 12:23:29

    @100: możesz skorzystać, jak najbardziej, z BC Noc. Masz teraz dwa miesiące na włączenie tej usługi w IBOA.

  • 0

    105.  2012-08-01 00:34:21

    Właśnie przełożyłem kartę TM do modemu Huawei e398 (pierwowtnie modem od Dodatniego). Zaryzykuję stwierdzenie, że strony ładują się błyskawicznie! Nawet na HSPA+

  • 0

    106. ~xy  2012-08-14 19:54:50  host: ip-37-209-142-226.free.aero2.net.pl

    Jak sprawdzić ilość zużytych/pozostałych danych?

Dodaj swoją opinię