Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tani Android na horyzoncie

Tani Android na horyzoncie

Q! 21 Sierpnia 2009 14:51

0 0

W sieci pojawił się film oraz dobrej jakości zdjęcia prezentujące najnowszy telefon ze stajni HTC z systemem Android na pokładzie - model Click. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firmy, będzie to urządzenie ze średniej półki, na zakup którego będzie mogła sobie pozwolić większa, niż do tej pory, grupa zainteresowanych.

htc clickhtc clickhtc clickhtc click

Ponieważ HTC Click należeć będzie do urządzeń ze średniej półki, inżynierowie przy jego projektowaniu musieli pójść na pewne kompromisy. Najbardziej widoczną różnicą w porównaniu do poprzedników jest wyraźnie mniejszy ekran, którego przekątna wynosić będzie około 2,6 do 2,8 cali. Zrezygnowano również z charakterystycznego manipulatora w kształcie kulki, który zastąpiony zostanie bardziej tradycyjnym kontrolerem.

htc click htc clickhtc clickhtc click




Z dobrych informacji warto wspomnieć o tym, że Click pracować będzie pod kontrolą nowej wersji systemu Android o nazwie Donut. Wprowadzi ona kilka nowości. Pierwszą z nich jest pojawienie się narzędzi biznesowych, na brak których narzekała spora grupa użytkowników Androida. Wśród nich na pewno znajdzie się VPN. Kolejną nowością będzie natywna obsługa syntezatora mowy i funkcji text-to-speech.



Chociaż Click należeć będzie do tańszych urządzeń, nie zabraknie w nim łączności w standardzie WiFi oraz gniazda JACK 3,5 mm. Za zasilanie telefonu odpowiadać ma bateria litowo-jonowa o pojemności 1100 mAh.

Zarówno data premiery jak i bliższe informacje na temat modelu Click nie są obecnie znane.

Źródło tekstu: tinhte.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2009-08-21 15:09:37

    *** 2 - łaczność WiFi też ma być dostępna, co już dopisałem do niusa. :-)

  • 0

    4. ~  2009-08-21 15:12:40  host: public53071.xdsl.centertel.pl

    Oo to szykuje się fajny telefonik

  • 0

    5.  2009-08-21 15:15:49

    chyba jest WiFi, bo na początku komunikat 'No SIMCard', a później pojawiają się wyniki wyszukiwania Google. hm?

  • 0

    6. ~Astro  2009-08-21 15:48:36  host: v01-15.opera-mini.net

    HTC niech robi sprzet gornopolkowy bo tani im nie wychodzi np. Viva. Porzadne fony w przystepnej cenie robi Samsung i licze ze takim bedzie Galaxy zarowno jakosciowo jak i cenowo.

  • 0

    7.  2009-08-21 15:52:25

    faktycznie gościu ma 11 palców :D a telefon paskudny

  • 0

    8. ~Daniel_K  2009-08-21 16:01:25  host: ehc112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Racja,z wyglądu jest paskudny... Przymierzam się do zakupu jakiegoś telefonu z Androidem.Jedynym warunkiem jest nie wygórowana cena. Co polecacie ?

  • 0

    9. ~*****_  2009-08-21 16:04:25  host: chello089079241158.chello.pl

    uuu ale faza, 11 palców :D

  • 0

    10. ~  2009-08-21 16:10:23  host: 212.160.172.70

    gps? aparat?

  • 0

    11. ~  2009-08-21 16:12:41  host: wapgw3.wapgw.era.pl

    ad 8. Polecam ci HTC Magic ktorego sam wczoraj wylicytowalem na Allegro za 900 zl. Dobrze by bylo aby ten Click byl w takiej cenie. Rcicho

  • 0

    12. ~hettman  2009-08-21 16:30:40  host: 78-105-50-20.zone3.bethere.co.uk

    i kup sobie czlowieku rekawiczki na zime... :)ale za to wszystkie konkursy na szybkie pisanie smsow sa jego... :)

  • 0

    13. ~D  2009-08-21 16:37:31  host: ehc112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ożesz w morde ja dopiero teraz obejrzałem ten filmik i faktycznie on ma 11 palców :D To jakiś tester od HTC chyba...

  • 0

    14.  2009-08-21 17:24:45

    Ale obiektyw aparatu to patrzę wręcz pochłania kurz. Wróżę powtórkę ze starych Siemensów, SE czy Motoroli E398 :P .

  • 0

    15. ~  2009-08-21 17:29:13  host: public26028.xdsl.centertel.pl

    jest multitouch?

  • 0

    16. ~  2009-08-21 18:02:40  host: router.krt.net.pl

    johny 11-palcow z reklamy heyah

  • 0

    17.  2009-08-21 18:04:20

    Ciekawe czy ten gość urodził się już tak czy zrobił sobie operacje :? ~.~

  • 0

    18. ~  2009-08-21 18:49:51  host: inet20909nm-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Q!, ju ar maj ajdol. Moja byc pod wrażeniem Twoja znajomośc polski. Polski skladnia, polski gramatyka. Moja uczyc sie od Twoja polska jezyka. Polska jezyka trudna byc.

  • 0

    19. ~a  2009-08-21 19:38:24  host: chello089074192190.chello.pl

    ma 11 palcow, ale czemu nie usunal sobie zbednego 11stego palca nie wiem, ja wolalbym miec mala blizne na rece niz 2gi kciuk.

  • 0

    20. ~lukasz  2009-08-21 22:47:53  host: router.krt.net.pl

    @19: to moze usun sobie dwa kciuki za jednym zamachem? Albo wszystkie palce ;)? It's not bug, it's a feature.

  • 0

    21. ~lol  2009-08-22 10:45:19  host: 78.133.210.185

    hmm 11 palcow nic szczegolnego...ten dodatkowy to jest polaczony z kciukiem... i wystarczylaby operacja gdybyl maly i po temacie... na pozniejsze lata nie tylko zostaje blizna.. ale i oba kciuki ( z praweji lewej reki) sie roznia.. jeden wiekszy drugi mniejszy.. wiadomo ;) Co by nie bylo ze sie wymadrzam.. wiem.. bo sam mam taka blizne.. :)

  • 0

    22. ~Broly  2009-08-22 19:03:33  host: 80.51.92.142

    i zeszli na temat palca ... ale koma wygląda obiecująco poczekamy do premiery ;]

Dodaj swoją opinię