Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TalkBand B1 gratis do smartfonów Honor

TalkBand B1 gratis do smartfonów Honor

LuiN 7 Kwietnia 2015 16:02

4 0

8 kwietnia w sieci sklepów Mediaexpert nabyć będzie można telefony marki Honor z dołączoną gratis inteligentną opaską Huawei TalkBand B1 o wartości 480 zł.

talkband b1 talkband b1 talkband b1

Promocja dotyczy modeli Honor 6, Honor 3C oraz Honor Holly. Oferta specjalna będzie dostępna na stronie Mediaexpertu.




Huawei TalkBand B1 wyposażony jest w krokomierz oraz licznik spalonych kalorii, ma funkcję monitorowania snu i automatycznego włączenia budzika w najodpowiedniejszym momencie - podczas płytkiej fazy snu. TalkBand B1 wyposażono również w odczepianą słuchawkę Bluetooth, przydatną podczas biegania czy prowadzenia samochodu - kiedy nie można trzymać w dłoni telefonu.

Źródło tekstu: Honor, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2015-04-07 16:25:48

    Dziwne bo honor holly nie ma w sklepie mediaexpert na www.

  • 0

    2.  2015-04-07 16:54:38

    1, bolek2004 - pewnie do jutra się pojawi.

  • 0

    4. ~Norbert G  2015-04-07 18:17:01  host: ip-37-152-18-177.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Biorąc pod uwagę fakt, że holly ma kosztować około 500 zł, dostając opaskę gratis, jest to bdb promocja.

  • 1

    5. ~eg777  2015-04-07 19:11:37  host: 89-65-23-140.dynamic.chello.pl

    Następna generacja opasek, będzie inteligentniejsza od swoich użytkowników (mózg - jako organ nie używany, zacznie u nich zanikać). Ale to dla nich nie będzie problem. Opaska podpowie im, kiedy mają iść do W.C. i czego im się chce: siku, czy... .

  • 1

    6. ~pabloki, chwilowo play  2015-04-07 20:53:49  host: user-109-243-70-30.play-internet.pl

    myślałem że dziś prezesowa odpoczywa ale widze że aukcja była. czekamy na emocje. bo już po dobranocce.

  • 0

    7. ~pabloki, chwilowo play  2015-04-07 20:59:20  host: user-109-243-70-30.play-internet.pl

    a nie , jednak prezesowa odpoczywała bo pod informacja o aukcji podpisała się zastępca.

  • 0

    8.  2015-04-07 21:25:29

    Zaleciało kopią Sony

  • 0

    9.  2015-04-07 21:33:42

    @2 Czy będzie Holly od jutra coś mnie się nie wydaje, miał być od kwietnia w sklepach, co prawda nie powiedziane było że od 1 kwietnia, ale jak poszukałem po sklepach czy internetowych czy normalnie to nigdzie go nie widziałem, jedyny sklep który go ma niby na stanie to redcon na dzień dzisiejszy. Chciałem go na żywo zobaczyć ale nigdzie go nie było w sklepach stacjonarnych.

  • 0

    10.  2015-04-08 05:39:48

    I tak jak myślałem Holly jak nie było w sklepie mediaexpert tak go tam dalej nie ma.

  • 0

    11. ~mira  2015-04-08 15:42:10  host: ddp31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaram się i będę dzisiaj w ME na 100%. Ciekawe czemu tylko dzisiaj jest ta promocja, pewnie trudno będzie sie dostać.

  • 0

    12. ~a_lex  2015-04-08 16:01:23  host: 91.222.58.84

    Akurat ten patent na inteligentny zegarek jest fajny - słuchawka BT zawsze pod ręką. I wygląd też ujdzie.

  • 0

    13. ~beli  2015-04-10 17:34:26  host: 206.190.158.78.static.midphase.com

    no ja to sobie kupię tak czy owak, bo nie zdążyłem na promocję.

  • 0

    14.  2015-04-10 21:56:13

    zamówienie złożone rano 8.04- na stronie cały czas wyświetlało sie, że przy zakupie opaska gratis (później, po złożeniu zamówienia jeszcze też) - dziś przychodzi przesyłka -sam telefon - niestety do zwrotu - bardzo dziękuje m.expert za takie promocje..

  • 0

    15. ~As  2015-04-10 23:21:46  host: 46-149-241-168.coel-network.net

    Również nie dostałam tej opaski przy zamówieniu 8.04. w Media Expert :/ Kupiłam Honor 6 ze względu na tę promocję. Też chcę zwracać, skoro przysłali bez Talkbanda. Oszuści!

  • 0

    16. ~blocy  2015-04-13 10:13:59  host: 95.130.11.147

    A czytaliście regulamin? Pierwsze 50 zamówień dostawało opaski, może po prostu się nie załapaliście na nie już? Ja dostałem, ale złożyłem zamówienie rano, koło 6:30.

  • 0

    17. ~arczi  2015-04-13 10:41:33  host: host85147030.smartmedia.static.3s.pl

    Ja złożyłem zamówienie o godzinie 0:05 i dostałem telefon bez opaski.

  • 0

    18.  2015-04-13 18:45:21

    @16 - tylko jak napisałem - u mnie wciąż wyświetlało się na stronie, że opaska jest dodawana do zakupu.