Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TakTak w Mixie

TakTak w Mixie

WitekT 11 Maja 2007 12:55

0 0
Od 16. maja pojawi się TakTak w ofercie Mix pod nazwą TakTak Fon.

Pakiet startowy ma kosztować 20 zł, a zestawy ze standardowej oferty TakTaka mają być dostępne w niższych cenach po podpisaniu umowy terminowej (deklaracji utrzymywania aktywnych połączeń wychodzących).

Nie wiadomo, czy z oferty zniknie Era Fun, ale wszystko na to wskazuje, gdyż Era Fun traci sens bytu przy TakTak Fon.

Zobacz: ofertę zestawów Era TakTak.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~hmm  2007-05-11 14:11:11  host: 212.122.214.223

    TT (czyli kompletna wolność i najlepsze na rynku stawki za połączenia) + FUN (niezłe telefony w świetnych cenach) = TakTak Fon :)

  • 0

    28. ~hmm  2007-05-11 14:12:43  host: 212.122.214.223

    @HeczeK w Zetafonie musisz doładowywać regularnie za deklarowaną kwotę i dostajesz denny telefon do tego - takie są fakty więc nie porównuj...

  • 0

    29. ~hmm  2007-05-11 14:29:10  host: 212.122.214.223

    @Heczek zapędziłem się troszkę - masz rację - pomysł jest podobny i w Zetafonie można doładowywać jak w normalnym prepaid (czyli jak w FUN) ale znając ofertę FUN stawiam że oferta Ery będzie duużo lepsza :)

  • 0

    30.  2007-05-11 14:33:13

    @28 widac ze nie czyta sie reguaminu ;) zetafonie nie musisz ladowac okreslona kasa z gory konto. w umowie zobowiazujesz sie do utryzmania konta aktywnego przez czas jej trwania takze mozesz sobie doladowywac za 50zl co 3 miesiaca, przy umowie na 24 miechy wychodzi 8 doladowan. a co do tego ze waszym tt jak macie rok polaczenia wychodzace to tylko jeszcze na rok musicie doladowania zakupic, bo opy zreguly licza okres dopiero od pierszego doladowania tela po podpisaniu umowy ;)

  • 0

    31. ~jojo  2007-05-11 14:59:14  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    Macie rację w Zetafonie jest to samo co w zwykłym POPie czy GO, czyli przepadanie pakietów i najdroższa cena za minutę do obcych sieci. ;-)

  • 0

    32. ~aro  2007-05-11 15:08:20  host: w3cache.tpnet.pl

    najtanszy w utrzymaniu to jest orange pop a nie taki taku lub oranze go bo za 50pln na rok wystarczy co pol roku !i kto tu ma droga i pazerna oferte? orange? czy era!roznica w samym utrzymaniu numeru przez rok to -150zł na niekorzysc ery tak tak ! ac o do zeta fona i takfona to chyba sie nie łodzicie ze dostaniecie wypasione nokie lub sonyeryki za 1zeta!:) ceny pewnie aczan sie od 249pln! z umowa na 3lata to jest super jasne 3 lata na umowie wspaniala promo czy to w tak taku fan czy oranze fan! polecam!oferty dal naiwnych:)

  • 0

    33. ~wacek  2007-05-11 15:11:07  host: bls32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super oferta się szykuje! TT z telefonem za złotówkę to hit, powinni cenę do wszystkich też obniżyć do 45 groszy i nie ma lepszej oferty!

  • 0

    34.  2007-05-11 15:12:30

    całe szczęście w Erze nie ma zwyczaju, że coś niewykorzystane przepada.

  • 0

    35. ~tele2  2007-05-11 15:15:35  host: w3cache.tpnet.pl

    super promo juz jest oficialnie tylko tak tak wymiata takim promocjami zaj@#@ telefony!!!!! nokia 3210 za 1 zeta netto! umowa na 36miesiecy!!!!!!!!!!jupi to jest to kazdy na taka oferte czekał!!!!!!!! polecam! taktak wymiata!

  • 0

    36. ~wacek  2007-05-11 15:16:08  host: bls32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aro - już teraz w era fun możesz dostać wspaniałą nokię 2610 za złotówkę przy utrzymaniu wychodzących przez 2 lata. Więc nie rozumiem skąd te żale?

  • 0

    37. ~aro  2007-05-11 15:19:58  host: w3cache.tpnet.pl

    nokia nie uzywam jestem programista i powiem ze tak niedopracowanych telefonow jak nokia to nikt nie produkuje! tylko utarta opinia ta firme ratuje - tak nokia firma dla ludzi z iq45% :) wszystko konfigurujesz przez neta bo samemu nigdzie nie wejdziesz utwórz profil nowy apn , nie rozmsmieszaj mnie na co mi ta padlina 2610 d rzuty na odleglosc? opinia nie dotyczy symbianów

  • 0

    38. ~jojo  2007-05-11 15:22:53  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    "aro" GO i POP? Wręcz przeciwnie! Jeżeli Ty chcesz tylko MIEĆ telefon, to może i masz rację. Ja chcę przez niego ROZMAWIAĆ W Erze Fun (tak samo jak w TT) ważności konta sumują się, czego nie można powiedzieć o GO czy POP-ie. Jeżeli rozmawiasz dużo, to ładując za jednym razem np. 100 zł i tak za 3 miesiące będziesz musiał doładować kolejnym kuponem, w TT za 6 miesięcy. To mim zdaniem uczciwszy sposób rozliczania.

  • 0

    39. ~jojo  2007-05-11 15:26:17  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    Jeżeli chodzi o telefony i ich ceny, to jak narazie w Fun-ie są jedne z lepszych.

  • 0

    40. ~hmm  2007-05-11 16:06:19  host: 212.122.214.223

    @jojo i lepsze już jednak chyba nie będą. Zauważ że niektóre są naprawdę na granic opłacalności więc chyba się przeliczyliśmy..

  • 0

    41. ~B  2007-05-11 16:48:19  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    A mnie, jako użytkownika TT, ta informacja nie napawa optymizmem. Dlaczego? - bo to oznacza, iż a) telefony w tej ofercie będą droższe niż w Fun'ie, BĄDŹ b) ceny usług w TT zostaną zamrożone na dłuuugi czas (w końcu z czegoś trzeba sfinansować słuchawki). Ostatni ruch z likwidacją mega paietu sugeruje niestety tę drugą możliwość :( Na szczęście, w ostateczności, jest jeszcze playkarta...

  • 0

    42. ~wiklef  2007-05-12 17:47:39  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    No właśnie, czyli na obniżki w TT się chyba nie zanosi, a do tego skoro zlikwidują ofertę FUN, to w FUN-ie nie zrobią żadnej obniżki, co mnie strasznie martwi, jako posiadacza telefonu w tej usłudze :-(

  • 0

    43. ~kasyni  2007-05-12 21:20:13  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    taktak to najlepszy prepaid na rynku

  • 0

    44. ~M. G.  2007-05-15 08:36:06  host: aasz26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Alcatel E801 za 49 nawet na 36 miesiące to już w Zetafonie jest za złotówkę. Jak widać zawsze kopia jest gorsza od orginału.

  • 0

    45. ~  2007-05-17 14:19:51  host: acxi152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefony w cenach za drogo, dołoże 50 zł i na allegro kupie nowy i bez cyrografu, ale cenny jak na mixa spoko

  • 0

    46. ~benek  2007-05-28 14:41:52  host: ii114.internetdsl.tpnet.pl

    Dzisiaj jest ostatni dzień oferty mixa.Wiadomo co się zmieni od jutra?Pewnie jutro po południu już będzie aktualizacja oferty.

Dodaj swoją opinię