Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TakTak sponsorem "ESKA Music Awards 2006"

TakTak sponsorem "ESKA Music Awards 2006"

WitekT 27 Kwietnia 2006 15:33

0 0

28. kwietnia w Łodzi odbędzie się Festiwal ESKA Music Awards 2006, na którym wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy znane z anteny Radia ESKA. Podczas Festiwalu zostaną także wręczone statuetki ESKA Music Awards. Sponsorem tej, jednej z największych imprez muzycznych w kraju, jest TakTak.

Impreza Radia ESKA jest kolejnym wydarzeniem w muzycznych planach TakTaka. 21. kwietnia jego logo obecne było podczas koncertu zespołu T-Love, na dachu warszawskiego Dworca Śródmieście.
Festiwal ESKA Music Awards odbywa się w tym roku po raz piąty. Każdego roku gości gwiazdy światowego formatu oraz rodzimych wykonawców. W tym roku wystąpią, m.in., The Rasmus, Mattafix, Melanie C, Sky, Stereoliza, Andreas Johnson, Anggun.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet