Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TakTak: przedłużony pakiet minut i SMS-ów

TakTak: przedłużony pakiet minut i SMS-ów

WitekT 6 Stycznia 2006 16:36

0 0

Era przedłużyła w TakTaku do 30. czerwca pakiet tanich minut i SMS-ów do wykorzystania w sieci.

Pakiet kosztujący 7,32 zł pozwala wykonać 25 minut połaczeń wymienialnych na 100 SMS-ów - w ramach sieci Era, Heyah i stacjonarnych.

Aby zamówić pakiet, wystarczy skorzystać z szybkiego kodu *122*1*X#, gdzie X oznacza liczbę jednocześnie zamawianych pakietów.

Warunki promocji

1. W promocji mogą wziąć udział wszyscy Użytkownicy TakTak w sieci Era, posiadający konto aktywne na połączenia wychodzące.

2. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest aktywacja usługi Pakiet Minut lub SMS-ów.

3. Użytkownik systemu TakTak, który będzie chciał skorzystać z niniejszej oferty będzie mógł aktywować pakiet:
wysyłając odpowiedni kod w usłudze Ekspresowe kody TakTak,
kontaktując się z Biurem Obsługi Użytkownika.

4. Użytkownik TakTak w sieci Era może zamówić dowolną ilość pakietów, z których każdy zawiera 25 minut wymiennych na 100 SMS-ów. 1 minuta zawarta w pakiecie = 4 wiadomości SMS.

5. Minuty i SMS-y zawarte w pakiecie są rozliczane tak samo jak Erajednostki. Erajednostki mogą być wykorzystane zgodnie z zasadami opisanymi w Cenniku TakTak.

6. Minuty i SMS-y zawarte w pakiecie są wykorzystywane w pierwszej kolejności.




7. Złożenie zlecenia aktywacji pakietu przez Użytkownika jest możliwe do 30. czerwca 2006 roku.

8. Aktywacja pakietu nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zlecenia przez Użytkownika i zostanie potwierdzona SMS-em.

9. Nie ma możliwości rezygnacji z zamówionego pakietu.

10. Liczba aktywowanych pakietów na danym koncie TakTak będzie równa liczbie pobranych z tego konta opłat za pakiet w okresie trwania promocji.

11. W przypadku zlecenia aktywacji więcej niż jednego pakietu na dany numer telefonu, operator zastrzega sobie możliwość uzupełnienia konta skumulowaną ilością pakietów, odpowiadającą liczbie zleceń złożonych przez Użytkownika.

12. Jeśli saldo konta jest niewystarczające na aktywację zamówionej przez Użytkownika liczby pakietów, operator uzupełnieni konto taką ilością pakietów, na jaką wystarczy środków na koncie.

13. W przypadku aktywacji pakietu przez wysłanie Ekspresowego kodu Tak Tak, nie ma możliwości aktywacji pakietu na innym numerze telefonu niż ten, z którego zostało wysłane zlecenie.

14. Korzystanie z minut lub SMS-ów zawartych w pakiecie jest możliwe pod warunkiem posiadania konta TakTak ważnego na połączenia wychodzące oraz posiadania na nim kwoty w złotych, równej, co najmniej opłacie za jedną minutę połączenia krajowego, zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.

15. Użytkownik TakTak w sieci Era ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych minut i SMS-ów wysyłając Ekspresowy kod *102# lub dzwoniąc na numer 9898 (bezpłatny z terenu Polski).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2006-01-06 20:49:20

    z Tą IDEĄ to masa osób tak skorzystała ;) ...

  • 0

    12. ~x  2006-01-06 22:41:28  host: 217-153-241-130.zab.nat.hnet.pl

    A to i tak wysiada z Masz Gadane w POP mimo że ograniczone czasowo to nie jest wymagane posiadanie waznego konta na wychodzace

  • 0

    13. ~Jural  2006-01-07 07:28:05  host: 82.160.20.5

    Wykorzystanie jest bez limitu czasu. To jest najlepsze. Konkurencha pod tym względem dużżżżżżżżo z tyłu !

  • 0

    14. ~karolek1991  2006-01-07 11:29:14  host: poczta.sejny.jarsat.pl

    Jeszcze nie skorzystałem z oferty "Pakietu minut i SMS-ów". Chciałem się zapytać to jak się aktywuje ten pakiet - zapłaci się 7,42 to, później jak korzystasz z tego to rozliczane są dodatkowo opłaty, czy są w liczone już w te 7,42zł?

  • 0

    15. ~Jural  2006-01-07 11:48:12  host: 82.160.20.5

    Jakie 7,42 ?

  • 0

    16. ~memphisto  2006-01-07 12:39:21  host: 250.246.jawnet.pl

    ***karolek1991: za 7,32zł (a nie 7,42) kupujesz 25 minut wymieniane na 100 sms'ów!!! Płacisz raz za pakiet minut, a jak rozmawiasz to ten pakiet jest pomniejszany o czas rozmowy (lub sms'y). Rozliczanie pakietu oczywiście SEKUNDOWO !!!

  • 0

    17. ~  2006-01-07 14:45:03  host: ip9.imperiumnet.pl

    najlepiej, gdyby nie bylo pakietow, tylko polaczenia na ere i stacjonarne po prostu mniej kosztowaly

  • 0

    18. ~  2006-01-07 16:09:38  host: dqk132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla opa nie byloby lepiej, bo czesc osob NIE WIE o tym pakiecie i go nie uzywa. Wiec placa wiecej. Podobnie jest z Happy Taniej. Wiele osob ode mnie dowiedzialo sie, ze moze To miec . To swiadoma polityka oferowania dobrych stawek dla swiadomych klientow

  • 0

    19. ~pakiet  2006-01-07 21:15:32  host: oo7.ipartners.pl

    Do powyższych uwag:należy czytać dokładnie i interesować się ofertami bo wszystko jasno jest napisane.Jeśli nie rozumiesz czytaj jeszcze raz.Gdy to nie dociera spytaj....w salonie.Już wiesz???:)))

  • 0

    20. ~Marcin  2006-01-07 22:58:40  host: www.ggm.pl

    Czy ktoś wie do kiedy i czy będzie przedłuzona promocja w Plusie z pakietami po 500 smsów?

  • 0

    21. ~RafalG  2006-01-08 15:23:54  host: avd195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ruch Ery dosyć oczywisty, co nie zmienia faktu, że pakiety w TT to super sprawa. Sam korzystam z tych pakietów na okrągło (w miesiącu mam czasami 3h rozmów wychodzących), co znacznie obniża moje rachunki. Brawa dla Ery!

  • 0

    22. ~remik  2006-01-09 10:27:49  host: chello087207181093.chello.pl

    Takie pitolenie. Do mnie wysyłają esemesy o pakietach czy podwójnym doładowaniu czy dostępnej taryfie happy taniej. Więc jak tu można czegoś nie wiedzieć. Chyba że się jest ciągle nieprzytomnym albo nawalonym. Ale wtedy to i ogromne bilboardy nie pomogą. Trzeba się udać na odwyk lub zgłosić do lekarza

  • 0

    23. ~archeo  2006-01-09 12:32:19  host: dpc201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Te pakiety minut i sms w tt to chyba najlepsza taka opcja sposród wszystkich opcji dla prepaidów na polskim rynku

  • 0

    24. ~pinko  2006-01-09 13:12:07  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    a ja chyba nieswiadomie biore udział w jakiejś testowej wersji pakietów,bo za każdym razem zamiast 25 dostaje 35 erajednostek,ale narazie nie składam reklamacji :))

  • 0

    25. ~tzar  2006-01-09 15:46:34  host: doy88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Haha, no ja bym nie narzekał na twoim miejscu :) Akurat ja wole korzystać z tanich minutek - ale i jedno i drugie to bardzodobra oferta

  • 0

    26. ~holas  2006-01-09 17:34:37  host: dqe124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Erajednostki w taktaku rządzą! Nie ma innej rownie rewelacyjnej oferty. Mam nadzieje, że jeszcze dłuuugo ich nie wycofają, co najwyżej zmienią na jeszcze lepsze :)

  • 0

    27. ~Ralf  2006-02-01 00:44:45  host: apk126.internetdsl.tpnet.pl

    "w ramach sieci Era, Heyah i stacjonarnych"
    czy Heyah tez ? ? ? ? ?
    na stronie ery nie bylo Heyah - prosze o odpowiedz kogos kto ma pojecie

  • 0

    28.  2006-03-06 01:16:51

    Odgrzebalam temat, ale mysle, ze jest nadal aktualny. Mam pytanie: czy ktos w TT mial aktywny jednoczesnie pakiet minut i smsow oraz tani(e) numer(ek)(ki)? Bo zastanawiam sie, czy przypadkiem nie jest tak, ze jesli mam jednoczesnie i to i to aktywowane, to dzwoniac np. na tani numerek (minuta - 19 groszy), nie zżera mi z pakietu minut? Tak wole zapytac, bo po podobnych, przykrych doswiadczeniach z simplusem wole byc juz ostrozna... Bede wdzieczna za odpowiedz.

  • 0

    29. ~rudy  2006-03-24 17:53:51  host: 81.15.211.2

    wiecie jak wysyłac za darmo mmsy

  • 0

    30. ~agus  2007-08-31 15:26:48  host: enn163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mj ta era abolutne n odpowad ponewaz np w pluse jet o wieeaniej soka ale cs am z klawitura plusest njszy ea jdrosza

Dodaj swoją opinię