Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TakTak nakręca muzykę

TakTak nakręca muzykę

sirmark 24 Maja 2006 17:16

0 0

TakTak jest głównym sponsorem pierwszej edycji festiwalu Summer of Music. W dniach 9-10. września w Warszawie wystąpią takie gwiazdy, jak: Pet Shop Boys, Ian Brown, Stereo MC’S, Peaches.

Festiwal Summer of Music jest kontynuacją muzycznych planów Tak Taka, który patronując licznym imprezom w całym kraju, promuje usługę Granie na Czekanie.

W kwietniu TakTak obecny był podczas imprezy Eska Music Awards. Obecnie organizowane są koncerty TakTak i Antyradia (raz w miesiącu, w piątek). W ramach tego cyklu imprez TakTaka można było zobaczyć podczas kwietniowego koncertu zespołu T-Love, na dachu Dworca Warszawa - Śródmieście. Podobne imprezy odbyły się również w maju: w Warszawie zagrał zespół Oddział Zamknięty, a w Katowicach zespół Cool Kids of Heath. 23. czerwca koncerty odbędą się w Warszawie – wystąpi zespół Hey oraz w Katowicach – zagrają zespoły Grabaż i Strachy na Lachy. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
Muzyczne spotkania z TakTakiem to również bezpłatne, weekendowe koncerty, pod nazwą Maj, Miłość, Muzyka, organizowane we współpracy z radiem RMF. Do tej pory publiczność bawiła się na imprezach w Kielcach, Lublinie, Wrocławiu i Poznaniu. Wystąpiły na nich zespoły Varius Manx, DeMono, Perfect i Bajm, a także Patrycja Markowska, Kasia Kowalska, Ewelina Flinta i Goya. Kolejne koncerty z tego cyklu odbywać się będą: 27. maja w Gdańsku - wystąpią zespół T.Love i Monika Brodka oraz 28. maja w Szczecinie - wystąpią Lipnicka & Porter oraz gwiazda wydarzenia - zespół Alphaville.

W maju ruszyła telewizyjna kampania reklamowa TakTak z udziałem zespołu Sugababes – znanego, m.in. z utworu Push The Button. Kampania promuje usługę Granie na czekanie. W usłudze tej sygnał oczekiwania na połączenie zastępowany jest ciekawą muzyką, dźwiękiem lub indywidualnie skomponowanym "zaproszeniem do rozmowy". W ciągu roku od uruchomienia, z usługi Granie na czekanie skorzystało już blisko 1 mln użytkowników. Do wyboru mają oni ponad 3,2 tys. utworów najbardziej znanych wykonawców. Hitem listy przebojów Grania na czekanie jest obecnie Hung Up Madonny. Utwór ten wybrało ponad 50 tys. użytkowników.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~ojej  2006-05-24 17:44:34  host: dqn224.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Moim zdaniem to super pomysł na marketing na lato. Nie jakieś głupoty, ale właśnie darmowa lub pół darmowa muza :)

 • 0

  2. ~D  2006-05-25 10:00:42  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

  noi super! jeszcze niech TAK TAK zrobi coś podobnego na wybrzeżu jak zrobiła to Idea- POP całodobowy, rok temu. A jakby tak tak takie coś robił to zawsze coś wymyśli lepszego... A koncerty też super !! TAK TAK THE BEST! PS. Byleby tych koncertów na wakacjach było najwięcej :)

 • 0

  3.  2006-05-25 10:40:37

  Przez tak takowskie reklamy znienawidzilem utwór "Push The Button" i "Sugababes". Tak karmili tymi reklamówkami, ze wyszły mi bokiem :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet