Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TakTak: MiBOA na Androida, wkrótce na iOS

TakTak: MiBOA na Androida, wkrótce na iOS

WitekT 6 Grudnia 2013 16:50

10 4

Od dziś abonenci TakTaka mogą korzystać z aplikacji MiBOA na Androida. Użytkownicy iPhone'ów i iPadów muszą poczekać do 20. grudnia.




W mobilnym biurze obsługi użytkownicy taryf Happy, Hot oraz Nowy Tak Tak w T-Mobile na kartę mogą bezpłatnie sprawdzić stan swojego konta oraz ilość minut, SMS-ów oraz megabajtów dostępnych w aktywnych pakietach, mogą również dokonać zmiany swojej taryfy na Frii. Klienci najnowszych taryf Frii mają możliwość pełnego zarządzania swoim kontem - oprócz sprawdzania stanu konta mogą również aktywować pakiety minut, SMS-ów, paczki internetowe, a także inne dostępne w ramach taryfy usługi.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: miboa | t-mobile | tak tak

w sumie: 67
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49.  2013-12-08 10:35:06

    *41 toms ogólnie masz rację ale właśnie też się zdziwiłem że nie jest już 2,46 tylko jak słusznie mnie poprawiono 1 zł za każdą minutę połączenia z konsulem! nie wiem kiedy to zmienili ale taka cena jest w zakładce kontakt.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50.  2013-12-08 10:35:47

    @47 Bo nie masz Frii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51.  2013-12-08 10:36:33

    Tak w ogóle, to przy opisie aplikacji, podałbym linka do sklepu. Mała rzeczy, a cieszy i ułatwia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52.  2013-12-08 11:21:33

    49- zorientowałem się w końcu, że te nowe opłaty za połączenia z konsultantami dotyczą Frii. Tak więc zwracam honor tym wszystkim, którzy pisali wcześniej o nowym cenniku. Ot, całe niemaszki. Tu coś dadzą więcej, a gdzie indziej podniosą ceny. Dobrze, że tylko na jednym numerze i to Blueconnect, zmigrowałem do najnowszej taryfy. Orientuje się ktoś, czy nadal trzeba dzwonić do BOK-u, żeby włączyć blokadę ACR w T-Mobile, czy już można to uczynić przez stronę, lub *100# ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~  2013-12-08 14:57:40  host: 188.147.163.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    41. Niestety. We frii płacisz 2 zł juz za samo polaćzenie. Niestety wiem z autopsji kiedy chciałem sobie włączyć Clir

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~Ddd  2013-12-08 15:09:58  host: 188.147.163.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Mimo to frii jest bezkonkurencyjna w opcji darmowych SMS do wszystkich. A kasę z doładowania zużywa na pakiet 6GB za 30 zł. Tylko nie mogę się oprzeć wrażeniu ze pakiet wakacyjny 6 GB w Orange schodził znacznie wolniej.... Czy to kwestia innego taktowania?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~play i tt najgorsze sieci w PL  2013-12-08 15:25:23  host: public-gprs229874.centertel.pl

    W pozostalych sieciach wszystko w/w jest za free. Chetnie bym przeszedl orange do tt lech jesli mam placic za sprawdzanie stanu konta w frii to bujajcie sie! Mam dzwonic na infolinie aby uzyskac inf ile pozostalo mi srodkow z pakierow w ofercie prepaid smiech na sali!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    56. ~lokop  2013-12-08 16:08:00  host: 77-253-137-101.adsl.inetia.pl

    Nie masz dzwonić tylko sobie sprawdzić w miboa za free

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2013-12-08 17:15:52

    56 - a po cholerę miboa do takiego czegoś? Kody już są niemodne?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~pabloki  2013-12-08 17:34:41  host: apn-46-215-91-173.dynamic.gprs.plus.pl

    @55 możesz w miboa sprawdzisz bez opłaty za transfer a jak nie masz androida to sprawdz sobie w internecie. chyba nie powiesz że sprawdzasz saldo po każdej rozmowie. w itaktak masz billing i mozesz bezpłatni napisać ewentualną reklamację. raz dziennie korzystasz chyba z komputera.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    59. ~pabloki  2013-12-08 17:42:14  host: apn-46-215-91-173.dynamic.gprs.plus.pl

    @52 chyba nie myślisz ze operator to charytatywnie obniza ceny usług. we frii masz tanio i to czego potrzebuje większość ale płacisz za obsługe telefoniczną więcej , bilans i tak wyjdzie dla karciarzy korzystniej we frii. w starszych taktakach masz drogo i sezonowe pakiety na usługi ale one znikną .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~Mon  2013-12-09 08:38:05  host: user-31-175-176-118.play-internet.pl

    ~55 No tak, piętnaście razy dziennie sprawdzasz stan konta... W Heyah przy 5 zł na koncie już jest głos podczas próby połączenia "zostało ci tyle i tyle złotych" więc spokojnie daje się przeżyć bez kodów USSD.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~  2013-12-09 08:49:18  host: n09-07-08.opera-mini.net

    @60, są tacy co twierdzą że bez tlenu też da się przeżyć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~  2013-12-09 08:56:50  host: n09-07-08.opera-mini.net

    Trzeba być głupim żeby tkwić w sieci gdzie pobierają opłatę za sprawdzenie stanu konta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63.  2013-12-09 10:37:55

    Kolejna porażka. Mam taryfę HOT i jedyne co mogę sprawdzić w tej aplikacji to stan konta, czas jego ważności oraz aktywne usługi min.Cykliczny sms, Bonus, Między nami. Można też doładować konto, zmienić taryfę oczywiście na Frii. Nie ma możliwości konfigurowania usług obniżających koszty jest tylko zakładka z info o polecanych usługach tzn pakietach i kodach do ich aktywacji. News o sprawdzeniu ilość minut, SMS-ów oraz MEGABAJTÓW dostępnych w aktywnych pakietach, dotyczy chyba tylko Frii. logowanie pod WiFi jest dość denerwujące, zawsze trzeba czekać na sms z kodem który na szczęście ładuje się automatycznie, pod gprs idzie szybko i ponoć korzystanie z serwisu nie zużywa transferu pakietowego. Widżetu brak.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~klient  2013-12-09 12:33:48  host: n08-05-08.opera-mini.net

    Czy nie prościej było by wprowadzić DARMOWY kod ekspresowy na sprawdzenie salda konta? Jak widać różowa sieć lubi komplikować wszystko co się da: bezpłatna aplikacja i płatny kod ekspresowy. Jak dla mnie to idiotyzm.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~  2013-12-09 12:57:06  host: 78.10.172.57

    dwóch użytkowników taktak stracił. Są w play, gdzie pozostaly limit każdej usługi można sprawdzić darmowymi kodami. Teraz w ciągu doby można zmienić sieć i podczas jednej wizyty u nowego operatora. Dają starter i czekasz na aktywację numeru w nowej sieci. W nocy przełączają. Kiedy dzwoniłem na nr jeszcze w t-mobile po północy to słyszałem komunikat: "nie ma takiego numeru", gdy o godz.9 to play gadało"abonent, do którego dzwonisz nie przyjmuje połączeń przychodzących". A kiedy kolega włączył telefon to połączenia dzialały prawidłowo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66.  2013-12-09 13:30:12

    ~64 zależy pewnie od użytkownika, dla mnie aplikacja jest praktyczniejsza do zarządzania swoimi pakietami