Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TakTak HOT - szczegóły oferty

TakTak HOT - szczegóły oferty

WitekT 14 Lipca 2009 15:35

0 0

Od 15. lipca w ofercie prepaid Ery pojawi się nowa taryfa - TakTak HOT. Cena minuty do wszystkich to 29 groszy (do Play - 79 groszy), a SMS do wszystkich sieci komórkowych będzie kosztował 18 groszy - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Na nową taryfę będzie można zmigrować już od północy za pomocą ekspresowego menu *100# wybierając opcję Taryfa.

W ofercie TakTak HOT nie będą dostępne żadne pakiety obniżające koszty świadczenia usługi poza pakietem 5 MB na transmisję danych. Posiadacze tej taryfy będą mogli korzystać ze wszystkich promocji doładowań.




Użytkownicy mogą migrować dowolną ilość razy pomiędzy taryfą TakTak HOT i Nowy TakTak, ale tylko pierwsze dwie migracje są darmowe. Każda następna to koszt 3 zł.

W momencie zmiany taryfy na TakTak HOT, wszystkie posiadane usługi i pakiety zostają dezaktywowane. Posiadacze tej taryfy mogą jednak zbierać jednostki przydzielane ekstra za doładowania konta (jak np. minuty za doładowanie z abonamentu), stan i ważność tych jednostek podczas zmiany taryfy TakTak HOT na Nowy TakTak zostanie przeniesiony. W momencie zmiany taryfy z TakTak HOT na Nowy TakTak stan i ważność konta podstawowego oraz stan i ważność konta Złotówek do sieci Era oraz ważność konta przechodzą niezmienione na nową taryfę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 553
  • 0

    534. ~  2009-07-22 13:25:21  host: dcp179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    531. ~Scape Zmigruj do PF dostaniesz do 105PLN bonusów. TTH to gorące i śmierdzące g....

  • 0

    535. ~  2009-07-22 14:24:39  host: nat05.rtk.net.pl

    do 534: te 105zł bonusu możesz dostać TYLKO jak kupisz starter za 30zł i doładujesz kwotą conajmniej 10zł (razem conajmniej 40zł wychodzi) wtedy za starter dostajesz 15zł (do wykorzystnia do 30 dni) oraz wartośćź 3* około 30zł (20zł + 10zł około w bonusie do wyboru) na każdy z 3* masz ważność do końca danego miesiąca (kasę trasisz przy końcu 3ciego miesiąca). także w sumie minimum dostaje się rónowartość około 90zł w trzech miesiącach.. Jest jeden minus kasa z bonusów nie dotyczy transmisji danych. Za transmisje danych play pobiera opłatę normalnie z konta głównego. Ale i tak oferta o niebo lepsza niż TT i TT HOT. druga telefonia która coś daje za przeniesienie to mBank mobile. Dla przenoszących nr i korzystających z konta mbanku można dostać 10zł na start za starter i 50min gratis do wszystkich polskich sieci (za to że się ma konto w mbanku). Inne sieci chyba jeszcze nie pomyślały o gratisach za przeniesienie numeru do danej sieci - a szkoda...:((

  • 0

    536. ~jojo  2009-07-22 14:31:38  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    535 - można wycisnąć parę minut więcej, gdy zamiast pakietu kwotowego wybierzemy pakiet 40 minut do wszystkich sieci. ;-)

  • 0

    537. ~  2009-07-22 14:42:11  host: dcp179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    535. napisałem do 105PLN, a nie 105PLN. A le pięknie wyjaśniłeś temat, a jojo go uszczegółowił. :)

  • 0

    538. ~  2009-07-22 14:46:49  host: nat05.rtk.net.pl

    do 536: no wiem ja wybrałem 3*20zł i 3*40min do wszystkich polskich sieci (wtedy nie ma jak smsów i mmsów wysłać. Puki co duużym minusem jest (w praktyce) brak netu (bo kto o zdrowych zmysłach płaci tyle kasy za net co w play fresh (10kB = 12gr)??) No - ale zobaczy się co nowego dardzą jeśli chodzi o net w play fresh na jesień?? jeśli dadzą coś fajnego (nawet jeśli tylko na nadajnikach P4) pakiety w stylu conajmniej 5zł 100MB, 10zł 250MB i 15zł 500MB z naliczaniem co do 1kB np to oferta będzie dobra i zostaje przy nich. Jeśli zaś nie dadzą tego (albo dadzą ale zepsują to kosztem np likwidacji 5gr/min do play i na stacjonarne) to PF ląduje w śmieciach lub nr po 3 miesiącach zawita u konkurencji. Natomiast jeśli to co jest zostanie a do tego dołożą pakiety internetowe o których pisałem - to zostaje w PF - słchając reklamy plusa: "bo nie odchodzi się stąd co nam dobrze" (czy jakoś tak to było). Z plusa naturalnie odejdę jak tylko kasę z mixplusa wykończę (dobrze mi u nich nie jest - zepsuli taryfikacje internetu i rozmowy do wszystkich sieci na poziomie 72gr/min to wg mnie porażka)) A jeśli chodzi o PF - to mają 3 miesiące na poprawienie oferty (chodzi o net - reszta jest ok - ewentualnie mogli by obniżyć stawkę do wszystkich do poziomu 20-18gr/min w standardzie...)

  • 0

    539. ~impassive  2009-07-22 15:10:05  host: gaja.tpnet.pl

    534, no przecież w Play Fresh są gratisy po przeniesieniu - 3 razy 20 zł.

  • 0

    540. ~  2009-07-22 18:13:04  host: nat05.rtk.net.pl

    heh - jednak środki z bonusów w GaduAir zniknęły po 32dniu (powinny zniknąć po 30tu dniach co mnie zmyliło że może zmienili ważność środków i że wszystko będę miał ważne do 19 września...) Jeśli by tak było że środki i bonusy zostają tyle ile ważność jest konta to GaduAir we wrześniu doładowałbym za 50zł i za 1zł kupiłbym sobie nr stacjonarny i korzystał z tego przez bramkę jako telefona stacjonarny (50zł na gadu na głos i 50 min na stacjonarne gratis) i jako telefon komórkowy gaduair 10-15zł bonusu (29gr/min z GA na polskie sieci stacjonarne i komórkowe) oraz 100MB netu za free - myślałem że na wszystko będzie 180dni na wykorzystanie środków... a tak to na bonusy jest TYLKO 30 dni :(( mało:(( Ale GA mnie dziś niemiło zaskoczyło a już myślałem że bonusy też dotrzymają do września...:(( jedynie ten 1zł za nr stacjonarny w gadu na głos na 180 dni jest przy cenie 25gr/min na polskie komórki i 7gr/min na stacjonarne ofertą jaką taką... Po 180 dniach jednak GA pójdzie chyba do kosza albo zmieni operatora (może już będzie to w końcu możliwe...??) bo 10zł za nr stacjonarny za 3 do 6 miesięcy (w zależności od wysokości doładowania) to wg mnie za dużo - moim zdniem GA powinni obniżyć cenę (albo całkiem z niej zrezygnować) wtedy widziałbym sens w trzymaniu GA... GA musi się czymś wyróżniać - plusem oferty byłby nr stacjonarny: nr stacjonarny lub ewewntualnie 1zł byłby ofertą ok - ale już 10zł na 3-6 miesięcy to zdeka przesadzili...:(( Co do TT HOT - to tylko jedno słowo ma tu sens: DNO.

  • 0

    541. ~  2009-07-24 21:21:50  host: 77-253-240-241.adsl.inetia.pl

    nie bede zmienial, mam nowy tak tak, i jestem zadowolony.

  • 0

    542. ~bercik  2009-07-30 16:01:32  host: ip-85-198-234-37.broker.com.pl

    Odp. do wpisu 527 - stary, co Ty chrzanisz o podwójnych doładowaniach? Są raz na jakiś czas i wtedy musisz łądować konto za mnin. 25 zł i potem do 5 dni kolejny raz min. 25, wtedy masz dopiero podwojenie kwoty DRUGIEGO doładowania bez podwojenia ważności konta oczywiście.

  • 0

    543.  2009-08-13 17:49:09

    W ttHot są też sposoby na obniżenie kosztów połączeń wewnątrz sieci, np. darmowe weekendy. Poza tym genialnym rozwiązaniem jest era rodzinna- darmowe rozmowy wybranymi w sieci. A podwójne doładowania w tym roku w TT były bardzo często i korzyztanie z nich jest mega opłacalne, bo nawet o 50% obniża realne koszty wszystkich usług.

  • 0

    544. ~Przemek  2009-08-23 20:54:50  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    Czy jak ktos zmienił taryfe na hot czy w niej jest dostepne gg i jak to sie przedtswawia tak samo ja w heppy czy jak sie [płaci z góry dzieki

  • 0

    545.  2009-08-24 16:28:20

    GG możesz mieć w TTHot na takich samych zasadach, jak w innych taryfach. Czyli np. EraGG za 5 zł/miesiąc, bez konieczności dopłacania za transfer danych.

  • 0

    546. ~Przemek  2009-08-24 16:46:03  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    a usługi typu kto tam i juz jestem itp wiesz o czym mowie. Ale zadnych pakietów minut do ery nie ma.

  • 0

    547.  2009-08-25 20:20:53

    Usługi kto tam i już jestem są dla wszystkich użytkowników Ery, czyli również dla TTHOT'a.

  • 0

    548. ~przemek  2009-08-25 22:03:38  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    pakiety do ery sa czy nie ma. Bo chyba nei ma ale che sie upewnic

  • 0

    549. ~Przemek  2009-08-25 22:12:28  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    a tak a propo bonusa nie ma w tthot

  • 0

    550.  2009-08-26 15:57:48

    bonusu, który pozwala ci zbierać minuty na wychodzące za przychodzące nie ma, jest w NTT i w Happy. Pakietów w TThot też nie ma, ale możesz skorzystać z opcji "era rodzinna"- możesz mieć darmowe rozmowy z 6cioma osobami, jeśli masz kogoś z abonamentem. I w ten sposób obniżyć koszty rozmów do wybranych.

  • 0

    551. ~przemek  2009-08-26 16:58:57  host: z-marton-byd-ar2.tpnet.pl

    era rodzinna - a mozesz przesłac jakis link czy cos takiego aby cos wiecej na ten temat wiedzeić

  • 0

    552.  2009-08-26 17:00:39

    przemek: a to tak trudno wpisać w naszą wyszukiwarkę frazę "era rodzinna"?

  • 0

    553.  2009-08-27 15:24:12

    Między innymi o możliwościach zdobycia ery rodzinnej masz tu: http://telepolis.pl/news.php?id=15778, szczegóły oferty tu: http://telepolis.pl/news.php?id=15227 i tu http://telepolis.pl/news.php?id=15260

Dodaj swoją opinię