Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tak Tak Hot - nowa taryfa

Tak Tak Hot - nowa taryfa

sirmark 9 Lipca 2009 14:13

0 0
15. lipca Era wprowadzi w ofercie Tak Tak nową taryfę Tak Tak Hot. Będzie w niej można rozmawiać za 0,29 zł za minutę połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce (z wyłączeniem Play).

Użytkownicy będą mogli zdecydować się na najnowszą propozycję lub korzystać z innych ofert, np. Nowego Tak Taka, w którym można dobierać korzystne pakiety minut i SMS-ów oraz gromadzić bonusowe minuty na rozmowy w sieci. Klienci będą mogli zmieniać taryfy dowolną ilość razy.

Źródło tekstu: Era     


Dodaj do:
w sumie: 834
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    815. ~Gormar  2009-07-19 18:26:56  host: 217.96.62.235

    @811. 150 minut wydzwaniam z komórki przez sieć GSM/UMTS. Ponieważ jak widać jestem bardzo gadatliwy (w innym przypadku nawet nie chciało by mi się z tobą rozmawiać, gdyż najwyraźniej przyszedłeś się tutaj pochwalić jak ci dobrze w hameryce a ponieważ nikt ci nie zazdrości to się irytujesz) to resztę której nawet nie liczę (no limit za 0 zł) rozmawiam przez Fritz!Box 7150 za pomocą słuchawek w standardzie DECT GAP lub poprzez WiFi i Noki E51. A najlepiej to po prostu wpaść do znajomych i porozmawiać bezpośrednio :).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    816. ~  2009-07-19 19:32:37  host: chello084010042076.chello.pl

    @809, 1200min kosztowało by 10zł w Simplusie, 60zł w Play Fresh, albo 3zł w Nowym Tak Taku. Gdzie to jest do twoich 90zł w Ameryce? Nawet w tak słabej ofercie jak Play Fresh jest 30% taniej. Ale w USA jest kryzys i na kimś muszą zarobić. Zarabiają na tych, których głupota jest no limit :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    817. ~  2009-07-19 19:55:01  host: chello084010042076.chello.pl

    @800, 40$? Przecież jak byk stoi, że 15$ opłaty aktywacyjnej. Poza tym po roamingu wewnętrznym masz 0,39gr/min. Nie tak jak w Play, że jest za free i traci tylko na tym operator. Tutaj ty płacisz. A zobacz sobie pokrycie. To właściwie tylko większe miasta. Czyli w zasadzie taki amreykański Play, zasięgu swojego nie ma, jedzie na roamingu. Jak jesteś robolem i siedzisz w mieście, to ok. Jednak jak potrzebujesz wyjechać sobie odpocząć na rancho, to już zabulisz 0,39$ per minute. Albo jak mieszkasz na wiosze, to tylko w roamingu gadasz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    818. ~mirekb  2009-07-19 20:43:34  host: inet20909nc-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @817 ciekawe..wychodzi szydlo z worka.kolega z usa cos przycichł?byc moze jest poza roamingiem i odcięło go całkowicie bo nie bedzie płacił 0,39$/min jak sie przyzwyczaił "bez limitu"?i u nas nie jest zle z cenami za telekom,tylko ludziom szkoda bawitka z mnp by bylo taniej.jednak rynek mnp rosnie i bdb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    819. ~  2009-07-19 21:15:51  host: 94.254.170.58

    OSTRZEŻENIE. Uwaga na taryfę 36.6 w Plusie. Po raz drugi (na dwoch roznych starterach plusa) doliczono mi kwotę 2.60 a żeby było śmiesznie zrobiono to w czasie kiedy połączenia wychodzące były zablokowane. Probowalem zlozyc reklamacje ale bezskutecznie poniewaz nr nie zarejestrowany. Czyzby przypadek systemowego okradania nie zarejestrowanych uzytkownikow?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    820. ~Tomala  2009-07-19 23:18:15  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    Ludzie zacznijcie myslec glowa! 500, 1000, 4000 minut - ile Wy czasu marnujecie na gadanie, szkoda czasu i zdrowia!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    821. ~  2009-07-21 16:02:45  host: ppp1-shape.telgam.pl

    Znalazłem oryginalną wersję z reklamy zasysać 100% pewny upload robiony przewd chwilą prze ze mnie http://rapidshare.com/files/258335318/Tak_Tak_Hot_-_Claude_Pelou se_-_Jailhouse_Jane.mp3/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    822.  2009-07-21 23:46:34

    Co to w końcu za kawałek lecący w tle reklamy TT HOT? http://www.youtube.com/watch?v=vfxE8WRNYh8

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    823. ~xyz  2009-07-26 12:34:16  host: 103.bajtbusko.com.pl

    tak tak i tak gorsza oferta od play fresh inne sieci kombinuja a w pley jest prosto do wszystkich to do wszystkich

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    824. ~x  2009-07-26 12:39:10  host: 103.bajtbusko.com.pl

    10. Od 15.07.2009 r. istnieje możliwość zmiany taryfy Tak Tak HOT tylko i wyłącznie na taryfę Nowy Tak Tak w systemie Tak Tak w sieci Era.. era tak tak bardzo zkiepściała z ofertami

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    825. ~Gormar  2009-07-26 18:53:31  host: 217.96.62.235

    @824. Ale przynajmniej taryfę Nowy Tak Tak "dostosowali" do promocji wcześniej wprowadzonych w Tak Tak Happy. W innym przypadku nawet "Godzina za grosze" nie była dla wielu osób atrakcyjna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    826. ~Ms_ki  2009-07-29 00:06:02  host: user-89-108-213-80.mobile.playmobile.pl

    Era ma jak zwykle najgorszą taryfę dla TAK TAKa a era hot to kupa sam mam tak taka i zmieniam peratora

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    827.  2009-08-13 18:11:05

    niedawno weszła era rodzinna, dzieki której nawet w TT Hot można rozmawiać za darmo z 5cioma osobami w sieci. Nawet dla TT hot jest kilka opcji pozwalających już teraz na urozmaicenie oferty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    828. ~  2009-08-15 08:53:39  host: host-217-172-241-175.gdynia.mm.pl

    nie ma gorszego operatora niż era,tylko haki i kombinacje,precz z erą!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    829. ~playman  2009-09-01 10:31:50  host: host-89-229-208-13.kwidzyn.mm.pl

    Witam ja wam dopowiem ze ja place w play do wszystkich 15 gr za minute a do play 5 gr za minute po wykupieniu pakietow za 10 i 5 zl :) a do tego sms-y za 2 gr oczywiscie po wykupieniu pakietu za 5 zl :) i tez do wszystkich sieci :) i ktora siec jest najlepsza???? a wiekszasc ludzi teraz przechodzi z orange i ery lub heyah do PLAY abonament lub PLAY Fresh :) ahh obecnie najlepsza oferta abonamentowa jest w Play i to najlepiej brac play 65 poniewaz placimy tylko abonament przez cala umowe 50 zl :) Bardzo polecam poniewaz warto :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    830. ~Slawko  2009-10-01 19:36:16  host: fhy170.internetdsl.tpnet.pl

    Orientuje się ktoś, czy jak przejdę do tak tak hot to będę nadal mógł zamawiać pakiet 600 smsów za 6 zeta, czy nie będzie to możliwe?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    831. ~alfred  2009-11-18 12:04:53  host: metalurg.realestate.net.pl

    830 nie mozna

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    832. ~anonim  2010-03-08 23:34:13  host: viper-masq.media4.pl

    831 jak nie można, jak już teraz jest pakiet na SMSy 600sms za 6zł w TTH

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    833. ~anonim  2010-03-08 23:36:10  host: viper-masq.media4.pl

    829 to racja z tym, że większość przechodzi do Play obecnie najgorzej jest w Twój Profil, za dużo nakombinowane, a poza tym, by mieć 29gr do wszystkich oprócz P4 trza zabulił 1,50zł;/:/!!