Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tak będzie wyglądał nowy telefon Samsunga - 6 GB RAM oraz klapka

Tak będzie wyglądał nowy telefon Samsunga - 6 GB RAM oraz klapka

Isand 30 Lipca 2017 21:29

3 0

samsung flip phone

Na niektórych rynkach azjatyckich dalej działa czar telefonów z klapką. Wśród nich są Chiny i Korea Południowa. Dlatego Samsung co jakiś czas prezentuje flagowe modele takich urządzeń. Tym razem szykuje SM-W2018.




Kiedy chińska agencja TENAA przyznawała modelowi wymagane certyfikaty, spodziewaliśmy się 4 GB RAM oraz Snapdragona 821. Okazało się jednak, że Samsung zmienił swoje plany. Nowy telefon z klapką będzie miał 6 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej oraz Snapdragona 835. Wzmocnienie wydaje się dobrym pomysłem, kiedy zauważymy, że głównym klientem tego rodzaju telefonów na chińskim rynku są przedsiębiorcy. To nie jedyny zaprezentowany w tym roku telefon z klapką autorstwa Samsunga - miesiąc temu w Korei Południowej zadebiutował Galaxy Folder 2.

To nie wszystkie informacje jakie posiadamy na temat SM-W2018. Smartfon będzie posiadał dwa wyświetlacze (FULL HD)o przekątnej ekranu 4,2 cala każdy. Kamera główna będzie miała 12 MP, a przednia - 5 MP.

Źródło tekstu: androidheadlines.com, slashleaks.com, wł     
Źródło zdjęć: slashleaks.com

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 11
  • 0

    1. ~bb  2017-07-31 08:52:15  host: 89-64-43-44.dynamic.chello.pl

    Kiedy u nas?

  • 0

    2.  2017-07-31 09:06:55

    Kiedy by nie był u nas - i tak będzie poza zasięgiem cenowym.
    *
    Jest (była) u nas klapka samsunga, ale cena ... i też zapomniałem nazwy...

  • 0

    3.  2017-07-31 09:20:30

    Jak ktoś zaimteresowany, to trzy modele:
    samsung w2016 i w2015, oraz
    samsung SM-G9198

  • -2

    4. ~Pracownik saturna  2017-07-31 10:00:19  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    Idzcie w cho......ę z tym g... Samsunga w końcu. Gorszego sprzętu teraz jak Samsung dawno nie widziałem. 40% zwrotów do producenta Made in china. Samsung podpisał z Chinami umowę na produkcję ich szajsu. Do dzisiaj nie mają pojęcia jak zbudować matryce do TV OLED. LG im nigdy licencji nie sprzeda zapowiedzieli.
    Samsung powraca do czasów jak była druga firma Gold Star. Nie mulic Gold Stara z Samsungiem. To były najgorsze firmu elektroniczne na Świecie.

  • 1

    5.  2017-07-31 10:24:36

    @4: Na temat GoldStar to mam inne zdanie- a może mówimy o różnych firmach. Zaraz gdy GoldStar jakoś tam przekształcił się w LG ( nie wiem jak) to kupiłem ich TV- to był pierwszy model- z logo LG, choć tylko 21"- dzisiaj po może 10 latach obraz jak nowy i żadnej naprawy- tylko pilocik inny. Nawet marzył mi się większy model, ale mi szkoda tego starego.

  • 0

    6.  2017-07-31 10:50:49

    gionee w909 jest pewnie trochę słabszy, ale wychodzi za ok. 2500pln

  • 0

    7. ~Calm7  2017-07-31 12:45:55  host: dpl29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Siara, memory five, i wszystko jasne...:-D

  • 0

    8. ~Szczery_Chłopak  2017-07-31 12:59:52  host: charil.static.korbank.pl

    4,2 cala.. wraca normalność :)

  • 0

    9. ~raiders  2017-07-31 13:36:47  host: 62.180.106.34

    Ta? a czemu nikt o cenie nie pisze?
    wersja klapki z 2017 roku kosztowala 1500 $
    z 2018- 3000 $

    apple jest drogie?

  • 0

    10. ~raiders  2017-07-31 13:39:54  host: 62.180.106.34

    zrodlo

    linka podac nie moge zeby nie bylo ze inne serwisy reklamuje ale:

    (ZielonyLudzik).com.pl i tam artykuł mozna znalezc.

    --------*Mala poprawka*-------------

    wersja 2016-koszt 1500 $
    2017-koszt 3000 $

  • 0

    11. ~Laik  2017-07-31 15:33:40  host: 212.160.172.83

    @9 jeśli mówisz o Samsungu Veyronie kosztował ok 11k zł :) oczywiście w przeliczeniu :) chociaż jakby doszukiwać się drożyzny to poczytaj o iphone z kryształami svarowskiego ;) przy tym 11k to grosze :)

Dodaj swoją opinię