Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tak będzie wyglądał LG V20

Tak będzie wyglądał LG V20

LuiN 24 Sierpnia 2016 22:40

4 1

Jeden z producentów etui na nadchodzący smartfon LG V20 nie dopilnował swoich pracowników, przez co do sieci wyciekły zdjęcia nowego telefonu.



lg v20 leak lg v20 leak lg v20 leak lg v20 leak

LG intensywnie podkręca atmosferę przed premierą zaplanowaną na 6 września. Wiemy już, że telefon ma być pierwszym na świecie smartfonem z preinstalowanym Androidem 7.0, wiemy o niezwykłych możliwościach audio i wideo, a teraz przyszła pora na kilka niekontrolowanych informacji dodatkowych.




Telefon otrzyma Snapdragona 820 i 4 GB pamięci RAM, z przodu obudowy znajdziemy dwa wyświetlacze - jeden wąski, stale aktywny, a tuż poniżej właściwy wyświetlacz 5,7 cala o rozdzielczości QHD. Podobnie jak w poprzednim modelu, ponad ekranem znajdziemy też podwójny aparat fotograficzny na potrzeby selfies.

Na tył urządzenia trafił czytnik linii papilarnych, a powyżej niego podwójny aparat fotograficzny z również podwójną diodową lampą błyskową oraz laserowym autofocusem.

Prawdopodobny termin rozpoczęcia przedsprzedaży to 14 września, a telefon trafić ma sklepowe półki 23 września (przynajmniej w USA).

Źródło tekstu: playfuldroid, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg v10 | lg | lg v20

w sumie: 29
  • 3

    10.  2016-08-25 06:11:38

    Da się zrobić czytnik linii papilarnych w takim miejscu, żeby nie trzeba było go obligatoryjnie naciskać (typu home/power)? Da się. Uczyć się.

  • 0

    11.  2016-08-25 06:54:39

    Mogli zrobić dwie wersje..taka w stylu Compact ~ 4,7...czyli "aż" 1 cal mniejsza nie stanowiła by bezpośredniej konkurencji i nie podcinała sprzedaży dużej wersji LG V20. Taki LG V20 Compact/Mini powinna mieć wszystko to co duża, szczególnie mówię o SoC, Ram, pamięci i aparacie, jedynie rozdzielczość ekranu mogliby zmniejszyć.

  • 0

    12. ~!!!  2016-08-25 06:55:29  host: n28-06-08.opera-mini.net

    Panowie, do kitu przydatne te czytniki. U mnie po chorobie wszystkie palce nie wlaczaja smarta.

  • -1

    13. ~me  2016-08-25 07:05:59  host: 194.114.62.159

    Dla kogo takie kolosy? Chyba tylko dla Azjatów.

  • 2

    14.  2016-08-25 07:15:32

    @8,@13 Masz do wyboru wiele mniejszych smartfonów. Dla mnie 5,5" do 6" to wymiary optymalne i już dawno kupiłbym LG G5 gdyby nie to że w stosunku do LG G3 ma trochę mniejszy ekran.Osobiście nie poddaję w wątpliwość sensowności produkcji mniejszych ekranów bo to co wyżej , to tylko moje preferencje .

  • 6

    15. ~  2016-08-25 08:26:44  host: 79-68-57-173.dynamic.dsl.as9105.com

    Uwielbiam telsty gimbazy w stylu "juz wole opo/ksajomi/mijomi/ch*jomi" to jak wolisz to kup, a nie zyj marzeniami.

  • 1

    16. ~MIKE  2016-08-25 08:48:15  host: n12-02-05.opera-mini.net

    @14
    Praktycznie nie ma takich. Są np. 5,2 ale one wielkością nie ekranu ale długości są naprawdę duże. Proporcje ekran do rozmiaru całego telefonu dobre ma Nokia 930, ale system słaby/martwy. A naprawdę dobry jest Sony Z3 compact, ale Sony wczoraj podało że już nie jest wspierany (zresztą ma 2 lata). Jest Sony Z5Compact, ale ten jest nieadekwatnie droższy, ma swoje problemy np. z czytnikiem, tylko niezły aparat i ma słabe wsparcie społeczności. Gdyby LG V20 miało mniejszą wersję, ale równie mocne podzespoły to mielibyśmy dwa ciekawe telefony jeden ~ 4,7 a drugi 5,7. Każdy byłby zadowolony. Jak ludzie chcą mniejszej wersji niech spamują LG.

  • 0

    17.  2016-08-25 09:44:09

    @16 Myślę, że wiedzą co robią i gdyby był faktycznie duży popyt na multimedialne kombajny w rozmiarze 4,7 cala to produkowali by takie. Silny proc potrzebuje większej baterii, także nieco lepszego chłodzenia, wszystko to łatwiej zapewnić przy większej obudowie.

  • 1

    18.  2016-08-25 09:46:40

    @7 na pewno będzie można to wyłączyć, poza tym automatyczna regulacja jasności spowoduje że w całkowitej ciemności będzie się ledwie "tlił" więc spokojnie uśniesz, za to gdy się obudzisz w środku nocy wystarczy że zerkniesz i będziesz wiedział która jest godzina.

  • 0

    19. ~erektor  2016-08-25 10:00:17  host: user-94-254-227-13.play-internet.pl

    Mam lumie 1020. Jaki nowy telefon bedzie mial zbliżony aparat

  • 0

    20.  2016-08-25 10:23:36

    @17

    Ale to trochę chore, że mamy setki modeli z rozmiarach 5-5,2 cala a takich 4,7 już jak na lekarstwo .... Jako posiadacz Z3C (według mnie w idealnym rozmiarze) z rozczarowaniem patrzę na kolejne premiery i brak podobnej co Z3C wielkości telefonów :/ Jeszcze troche będzie jak z klapkami, że ludzie się domagali klapek, ale wielkie firmy miały to gdzieś a dopiero po pewnym czasie będą do tego wracać (no i jednak dość nie udolnie z kosmicznymi cenami). Niby na rynku powinno być co sobie zamarzysz a tutaj wielkie dziury w pewnych "sektorach"

  • 0

    21.  2016-08-25 10:30:03

    @20, Pi0trek - musisz pamiętać, że większość ludzi funkcjonuje z dużym opóźnieniem względem heavyuserów, którzy mieli już wszystko. Nadal funkcjonuje mit, że lepsze to te z większym ekranem czy z aparatem o większej liczbie megapikseli. Tymczasem mniejszy ekran = mniejsza konieczna do jego obsługi pojemność akumulatora = krótszy czas ładowania, a i często też dłuższy czas pracy przy podświetlonym ekranie. Alternatyw dla Z3C/Z5C szukać można obecnie właściwie tylko wśród azjatyckich producentów i... u Apple'a.

  • 0

    22.  2016-08-25 10:54:17

    @21 Jednak w zastosowaniach multimedialnych większy ekran jest po prostu użyteczniejeszy, wygodniej się gra, robi zdjęcia czy używa jako nawigacji, wreszcie mieści się więcej treści - wygodne jest oglądanie "komputerowych" wersji stron www czy tez możliwe jest korzystanie z wygodnej opcji dzielenia ekranu pomiędzy 2 aplikacje. Dlatego zwrot ku większym ekranom nie wynika wg mnie ze ślepego pędu, tylko z powyższych korzyści. Przymierzałem się do V10 i w mojej kieszeni się mieści bez problemu. Nie zmienia to faktu, że nadal sporo ludzi woli 4,7" i dla nich tez są propozycje - tyle że już nie flagowe.

  • 0

    23.  2016-08-25 11:34:41

    @21 Większy ekran = większy komfort oglądania...dlaczego mit?Pewnie że me też swoje wady , szczególnie jeżeli chodzi o ergonomię , ale ja osobiście wybieram duży.Ty jakiego ekranu w smartfonie na co dzień używasz?

  • 0

    24.  2016-08-25 15:27:54

    @22, PiotrM, @23 iperyt - zgadza się, do multimediów duży ekran do podstawa, ale do codziennego przemieszczania się z telefonem prywatnie mam 4-calowe maleństwo. Z tym że jestem nietypowym przypadkiem osoby z kilkoma wypożyczonymi telefonami na stanie, z ekranami o właściwie każdej dostępnej przekątnej. Mimo wszystko poza domem i przy szukaniu mobilności iPhone SE ostatnio zjadł mi Note'a 4.

  • 1

    25.  2016-08-25 15:28:36

    @20, Pi0trek - dobra wiadomość dla Ciebie - będzie Sony Xperia X Compact. News już wisi.

  • 2

    26.  2016-08-25 20:33:47

    Dobrze, że dali czytnik linii papilarnych z tyłu - będzie można go nie używać.

  • 1

    27.  2016-08-25 20:36:20

    Planet, 10 - właśnie o to mi chodziło.

  • 0

    28.  2016-08-25 20:46:46

    Jeszcze co do wielkości... Ja jestem za dużym, mam obecnie 5,5 cala i fakt - na początku wydawał się utrudniać życie, ale brałem go swiadomie dla wygody korzystania z nawigacji, przeglądania netu na komputerowych wersjach stron (przyzwyczajenie - lubię gdy wygląda tak samo, telepolis też ustawiam tak) czy np. widzę na zdjęciu grafik na cały miesiąc praktycznie na jednym ekranie. Taka Z3 compact wydaje mi się maleństwem, do tego te tłukące się ekrany i niewygodny system po przyzwyczajeniu do innych producentów.

  • 0

    29.  2016-08-25 21:26:24

    LuiN: wśród azjatyckich producentów jedyny model który znalazłem to pewien Sharp Aquos. Nie jest jednak dostępny nawet na eBayu. Tak czy owak, Sony XC może załatwić ten problem i oby sprzedawał się jak najlepiej, z iOSem mamy świetnego SE, z Androidem będzie XC i rewelacja, tort podzielony ; )

Dodaj swoją opinię