Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tak będzie wyglądać Steve Jobs w filmowej biografii

Tak będzie wyglądać Steve Jobs w filmowej biografii

Q! 14 Maja 2012 13:04

0 0

Trwają już prace nad filmową biografią Steve’a Jobsa, legendarnego prezesa Apple. W jego postać wcieli się Ashton Kutcher. Jak będzie wyglądać?



Prace nad filmem Steve Jobs: Get inspired rozpoczęły się w maju. Obejmować one będą lata od 1971 do 2000. Główną rolę w filmie zagra Ashton Kutcher.


ashton kutcher steve jobs ashton kutcher steve jobs


Premiera filmu planowana jest na 2013 rok.




Źródło tekstu: TMZ     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • -2

    1. ~  2012-05-14 13:13:27  host: z24-03.opera-mini.net

    to bedzie totalny gniot ktory niestety odniesie sukces finansowy ale zostanie zmiazdzony przez krytyke po pierwsze w zyciu steva jobsa do momentu sukcesu apla nie bylo nic ciekawego a przynajmniej nie na tyle zeby zainteresowac widzem po drugie momentu ktory widza najbardziej interesuje czyli moment iphona i blyskawiczy rozwoj firmy nie bedzie po 3 widac ze producenci chca szybko zarobic na ''fali jobsa'' wiec scenariusz bedzie raczej slaby na film pojda tylko ''fanboje'' apple i dlatego film odniesie sukces kasowy ale zamiast do kandydatow do oskara spodziewalbym sie go w kandydatach do zlotych malin bo niestety na to sie zanosi

  • 0

    2. ~Woland  2012-05-14 13:17:27  host: nat4-10.ghnet.pl

    Bilety na ten film powinny mieć cenę adekwatną do cen sprzętu apple względem rynku smartphonów:)

  • 2

    3.  2012-05-14 13:19:32

    Gadajcie co chcecie, ale wg mnie świetny dobór aktora. Tylko ciekawe, czy cały film też dobry będzie ;-)

  • 0

    4.  2012-05-14 13:42:49

    Ech, wy filmoznawcy... Nie wiadomo jeszcze prawie nic o filmie (prócz tego że to film o Jobsie i że zagra go Kutcher), a już wiecie że to syf i gniot. A życiorys Jobsa jest genialnym tematem na film, wystarczy wspomnieć choćby o początkach Apple, powstaniu Macintosha, odejściu Jobsa z Apple, historii z Pixarem czy powrocie do Apple. Szkoda że fabuła kończy się jeszcze w czasach przed iPodem, ale może to i z drugiej strony dobrze - pominięty będzie czas, za który niektórzy go (z przyczyn dla mnie niepojętych) nienawidzą.

  • 0

    5. ~Jacek  2012-05-14 13:46:58  host: ip-93.159.31.125.static.crowley.pl

    @2 zgadzam się z ceną. porażka ''fanboje'' nie potrafią czytać :D,że już kręcą film.

  • 0

    6.  2012-05-14 14:12:22

    Przepraszam. CZYTAŁ KTOŚ BIOGRAFIE? W biografii poza burzliwością samego Jobsa pokazana jest praktycznie cała historia narodzin komputerów. Wiedział ktoś, że kserox stworzył środowisko graficzne (to na czym każdy z nas dziś pracuje), a Jobs sprytnie uzyskał do tego prawa, a Gates okazał się złodziejem? Ciężko mi się czyta komentarze ignorantów.

  • -1

    7.  2012-05-14 14:18:45

    Ciekawe czy coś będzie o Mika Markkula? Pewnie nic :D

  • 1

    8. ~applefan  2012-05-14 14:54:17  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    powinni szykować od razu część II jak Jobs wprowadza na rynek iPod, iPhona itd. Wtedy może Androidowi fanboje zrozumieliby jak denny jest systemik w ich telefonach.

  • -3

    9. ~...  2012-05-14 15:04:08  host: 87-205-61-10.adsl.inetia.pl

    czy to jest naprawdę nius na telepolis...

  • 0

    10. ~  2012-05-14 15:13:38  host: 87-205-61-10.adsl.inetia.pl

    a tak swoją drogą to "Kelso" nei pasuje, raz, że ma image wioskowego głupka, dwa - jest zbyt napakowany

  • 1

    11. ~Szczęsław Kusiciel  2012-05-14 15:21:59  host: 77-254-115-183.adsl.inetia.pl

    Chciałem zwrócić uwagę na postać Stiva Jobsa i Billa Gatesa w filmie "Piraci z Doliny Krzemowej". Film stary, ale przedstawienie postaci to mistrzostwo. :)

  • 0

    12.  2012-05-14 15:28:26

    6 - XEROX w laboratorium PARC stworzył GUI. Biografie rzadko kiedy są uczciwe w takich szczególikach, vide Mika Markkula. A proces Apple vs MS o okienka, było to jak są wyświetlane.

  • 0

    13. ~  2012-05-14 16:46:39  host: ip-78-30-102-243.free.aero2.net.pl

    Ashton Kutcher? Dziękuję, postoję.

  • 0

    14. ~marcin23  2012-05-14 16:47:27  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    MMM, ASHTON. niby przystojny, ale jakoś nie pasuje mi do tej roli, chętnie przygarnąłbym go jednak do łózka na noc. ;)

  • 0

    15. ~  2012-05-14 16:51:12  host: z35-13.opera-mini.net

    14. Przygarnął? Ty jego? A co on, bezdomny?

  • 0

    16. ~marcin23  2012-05-14 16:53:06  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    obawiam się, że nie jest bezdomnym. metaforycznie ująłem swoje słowa, nie chciałem pisać, że chętnie bym się z nim przespał.

  • 0

    17. ~  2012-05-14 17:14:34  host: z35-13.opera-mini.net

    16. Hehehe Aż taaak jest atrakcyjny, że wolisz jego od dziewczyny? Oglądam go bez brody i kołtunów i jakoś w ogóle na mnie nie działa :p

  • 0

    18. ~marcin23  2012-05-14 17:20:58  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    bez brody to racja, że nie jest zbyt pociągający. Bardziej chyba podnieca mnie jego 'niegrzeczny' charakter, choć faktem jest, że jest wielu bardziej przystojnych facetów. :P

  • 0

    19. ~zenek73  2012-05-14 19:57:56  host: 89-69-184-29.dynamic.chello.pl

    nie jestem fanbojem Apple. Ale po przeczytaniu biografii... To historia komputerów osobistych. Świtnie się czytało. To prawie jak Władca Pierścieni dla fanów fantasy tylko w wersji dla fanów IT :)

Dodaj swoją opinię