Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tak będzie wyglądać Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge

Tak będzie wyglądać Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge

orson_dzi 29 Stycznia 2016 23:10

7 1

galaxy s7 evleaks Evan Blass, znany szerzej jako @evleaks ujawnił zdjęcia, które mają ujawniać ostateczny wygląd nadchodzących Samsungów Galaxy S7.



@evleaks już nie raz zaskakiwał świat informacjami, które później miały zazwyczaj 100% pokrycie w rzeczywistości. Zaprezentowane zdjęcia Galaxy S7 i Galax S7 Edge wyglądają bardzo przekonująco i najprawdopodobniej to właśnie tak będą wyglądać najnowsze flagowe smartfony Samsunga. Zdecydowanie nie będzie to żadna rewolucja.




Smartfony z ekranami o przekątnej 5,1 cala oraz 5,7 cala i rozdzielczością 2560 x 1440 pikseli będą posiadać procesory Exynos 8890 lub Qualcomm Snapdragon 820. Do tego 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej (jako jeden z dostępnych wariantów) i aparaty o rozdzielczości 12 Mpix i 5 Mpix.

Premiery Samsungów Galaxy S7 należy oczekiwać za niecały miesiąc, na targach Mobile World Congress w Barcelonie.

Źródło tekstu: @evleaks; wł     

w sumie: 39
  • 0

    20. ~miku666  2016-01-30 11:44:20  host: host-178.219.120.38-c3.net.pl

    Ja czekam na 2 telefony z ekranem 6 cala czyli A9 od Samsunga lub Huawei p9 z ekranem 6.2 a SAMSUNG S tera będzie non stop przez tzw przez 3 pokolenia podobny do s6 i pochodnych

  • 0

    22. ~Lis  2016-01-30 16:48:34  host: public-gprs354660.centertel.pl

    @9rudy RAM 4GB mam w s6 edge plus i jest znacząca różnica względem s6 mającego 3GB. Obecnie strony internetowe są tak niemożliwie zapchane trescią, że potrzeba rozbudowy pamięci ram będzie permanentna.

  • 0

    23.  2016-01-30 17:21:05

    Czyli jednak wielka bestia... Błąd Samsungu, S6 edge był bestsellerem i pociągnął sprzedaż całej rodziny bo łączył w sobie wyjątkowy wygląd, mocne podzespoły i poręczne wymiary. S7 edge sprzeda się w śladowych ilościach jak S6 edge+.

  • 0

    24. ~  2016-01-30 17:47:29  host: public-gprs354660.centertel.pl

    @23 Mam edge plus i niezależnie od tego czy miałby ekran 5,1 czy 5,7 nie kupię więcej wersji edge. Jest to zwykły bajer i o wiele lepszy jest najnormalniejszy zwykły ekran bez żadnych zakrzywień. Mój następny zatem będzie s7.

  • 0

    25.  2016-01-30 17:59:13

    Za szybko wypuszczają nowy. S6 wciąż sobie dobrze radzi.

  • 1

    27.  2016-01-30 21:16:38

    mam S5 ale S6 mnie nie przekonał, zaś Note 4 nie ma tego "cóś"... zobaczymy ja będzie z S7, ale jak widzę szału nie ma... poczekamy

  • 0

    28. ~q2q2q2  2016-01-30 21:39:47  host: adfu172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z nowinek , to czekam od już wielu lat na super baterię bo wszystko inne już jest innym "lepszym " opakowaniu

  • 0

    29.  2016-01-31 05:23:12

    @24 dlaczego z wer. edge jesteś niezadowolony?

  • 0

    30. ~  2016-01-31 11:56:27  host: ebn217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obecnie jestem posiadaczem s6 edge i jest to najlepszy telefon a całe to pędzenie z numerkami to jedno wielkie nieporozumienie.

  • 0

    31.  2016-01-31 12:16:15

    Czyli co starsze modele muszą jakoś uśmiercić aby ludzie nowe kupowali ? Wystarczy jakąś krytyczną a jednocześnie zamulającą łatkę wydać aby stare telefony zbrzydły i ludzie chcieli nowości :-)

  • 0

    32.  2016-01-31 17:20:27

    @31 - TouchWiz + Android - sprawa załatwiona :)

  • 0

    33. ~K  2016-01-31 21:18:50  host: public-gprs25157.centertel.pl

    Ale czy ktoś sobie nie pomylił rozdzielczości aparatów? Już s4 miał 13 MP, s5 - 16 MP a tu piszą o 12MP. Taki Honor 7 ma 20/8 MP i jest to model z tamtego roku.

  • 0

    34. ~Adi  2016-01-31 22:40:44  host: 093105179202.dynamic-ww-2.vectranet.pl

    @33 Walka na MP czasami nie ma sensu ;)

  • 0

    35. ~dmc  2016-02-01 10:51:07  host: 213.108.152.81.wlantech.pl

    odświeżona s czwórka ? : /

  • 0

    36. ~Amix  2016-02-01 12:04:28  host: 89-65-223-111.dynamic.chello.pl

    @20
    Połączysz je sznurkiem i polecisz jak na lotni :)
    Co do tematu to Huawei robi dużo lepsze telefony jak @14 to już zauważył i dużo tańsze, oraz z rewelacyjnym wyglądem. Samsung robi gejowskie telefony z zaokrąglonymi rogami. Wstyd to nosić jak ktoś jest normalny.

  • 0

    37. ~Diablo  2016-02-01 16:20:46  host: user-94-254-192-28.play-internet.pl

    Jestem w posiadaniu s6 edge+ i jestem zadowolony,jednak ze wzgledu na tylko 6 miesieczna gwarancje na baterie jest to moj ostatni samsung z wbudowanym akumulatorem

  • 0

    38.  2016-02-01 16:43:41

    @37 Każdy producent ma gwarancje na baterie 6 miesięcy.

  • 0

    39. ~LumiaFan... jeszcze  2016-02-01 20:34:41  host: 159-205-27-38.adsl.inetia.pl