Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tak będzie wyglądać nowy iPhone?

Tak będzie wyglądać nowy iPhone?

Q! 13 Czerwca 2012 18:42

0 0

W sieci pojawiły się zdjęcia, które mają prezentować nowego iPhone’a. Czy tak rzeczywiście będzie on wyglądać?

Na zdjęciach zauważyć można, że telefon w całości jest koloru czarnego. Dotyczy to również logo producenta, które do tej pory miało jasne barwy.

iphone 5 iphone 5 iphone 5 iphone 5




Wśród zmian dostrzec można również mniejsze gniazdo na dolnym boku. Tam też, z górnego boku, przeniesione zostało gniazdo JACK 3,5 mm.

Na włączonym ekranie urządzenia widać również starą ikonę map. Oznaczać to może, że działają w nim jeszcze stare mapy od Google (a więc i system iOS 5).

Nowy iPhone, który na rynku pojawi się najprawdopodobniej na jesieni, wraz z premierą iOS 6, obsługiwać będzie zupełnie nowe mapy Apple'a.

Źródło tekstu: tgbus.com     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18. ~BartekGib  2012-06-13 20:16:38  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    Na 100 % to nie jest nowy iPhone. 1. Wątpię, aby poszli tym samym designem przy słuchawce, która ma być nowinką (czyli nie zamierzają robić "odgrzewanego kotleta") 2. Straszna manipulacja przy zdjęciach bo na jednym zdjęciu jakby nie było "i" przy nazwie słuchawki a na kolejnym jak ktoś zauważył nie ma "e" 3. Na granicy ramka-warstwa dotykowa widać poszarpania 4. Wątpię w czarne jabłko :)

  • 0

    20.  2012-06-13 20:23:05

    Pewne rzeczy sie tutaj nie zgadzaja, to jak pisza przedmowcy fejk, ale ja osobiscie nie mialbym nic przeciwko calemu czarnemu. Wyglada dosc zacnie, choc niekoniecznie spojnie ;)

  • 0

    21.  2012-06-13 20:36:37

    @20 i ten oczkojebny jabol się nie rzuca w oczy. Fajk, bo fejk ale kto to wymyślił mógłby z powodzeniem projektować telefony bo na prawdę jest ładny.

  • 0

    22.  2012-06-13 20:51:48

    Nie ma co się oszukiwać i męczyć że to fake to jest nowy iphone i tyle... Za dużo już tego wszystkiego w sieci a wszystko pasuje do tego opisu tak więc tak to nowy iphone. Zastanawiam mnie ostatnie zdjęcie gdzie u góry z tyłu po prawej stronie widać na rogu rdzę?

  • 0

    23.  2012-06-13 20:54:14

    Autor tego fejka się przecież przyznał i gizmodo szybko wycofało newsa...

  • 0

    24. ~  2012-06-13 21:02:03  host: z56-10.opera-mini.net

    dzieciarnia sie zastanawia czy zdjecie jest prawdziwe czy nie. Ale macie problemy buahahaha. Jacy plytcy ludzie.

  • 0

    25. ~  2012-06-13 21:25:41  host: z56-10.opera-mini.net

    @16 i 17-myślałem, że może zle szukalem dlatego tu napisalem ;) nie sadzilem że forum telekomunikacyjne może nie miec takiej wtyczki, ale mam nadzieję że szybko to naprawia ;)

  • 0

    26. ~M.  2012-06-13 22:29:04  host: 095160187085.olsztyn.vectranet.pl

    Brzydactwo. Jonathan Ive prędzej zrezygnowałby z pracy w Apple niż zaprojektował coś tak paskudnego.

  • 0

    27. ~Aaaaaa  2012-06-13 23:05:50  host: aafr24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie znacie się! To jest wersja chińska - już podrobiona przed oficjalną premierą :P ;)

  • 0

    28. ~  2012-06-14 00:30:59  host: public-gprs240614.centertel.pl

    powinni może dać 5cm górnego marginesu - odległości krawędzi od wyświetlacza - a nie 3cm... ;) Szkoda, na dzień dzisiejszy to tylko średnia pólka.

  • 0

    29.  2012-06-14 09:08:30

    #25 - nie będzie Tapatalku na Telepolis. Nie dawno o to pytałem na ShoutBoxie, nie ma na to nawet szans, a w sumie szkoda ;)

  • 0

    30.  2012-06-14 09:52:31

    Cóż! Jak widać na zdjęciach, zbyt wiele nie widać!! Zdjęcia lipa!

  • 0

    31. ~Ron  2012-06-14 10:07:10  host: 89-77-209-79.dynamic.chello.pl

    Krytyczne posty na temat IPHON-a zwykle są autorstwa permanentnych gołodupców,...proponuje zapodać sobie smarta z logo Tadzika Rydza. Full wypas i do tego patriotycznie,...:)

  • 0

    32. ~Rhx  2012-06-14 10:54:47  host: 213.216.109.178

    iPhone jak iPhone, jak zawsze to samo... cena zaporowa, płacimy za logo na telefonie. System dobry dla tych którzy nie potrafia obsłużyć się Androidem. Podjerzewam że SIII ma lepsze bebechy niż iPhone 5 wieć generalnie nie ma się nad czym zastanawiać. Żałuje tylko że kupiłem ten syf dla dzieciaków w wersji iPhone 4.

  • 0

    33.  2012-06-14 12:37:32

    a nie mówiłem :]

  • 0

    34.  2012-06-14 13:21:12

    @Rhx, Proponuje zaczekac na pierwsze benchmarki ktore porownają flagowca Samsunga z nastepnym telefonem Apple.

  • 0

    35.  2012-06-14 13:27:05

    Podejrzewam, ze iP5 bedzie mial porownywalne badz nawet i lepsze bebechy, tylko co z tego, jak bedzie dalej tak samo zamkniety, dalej bedzie mial mnostwo ograniczen i dalej bedzie korzystal ze SrajTjuns. No ale co kto lubi... ;)

  • 0

    36.  2012-06-14 16:00:57

    jasne, że będzie miał lepsze bebechy, rok w świecie telefonów to wieki, bo tak naprawdę sgs3 ma technologie z 2011roku, a nowy iPhone będzie już mógł skorzystać z nowszych technologii, potem samsung czy jakaś inna firma pokaże coś jeszcze nowszego, a potem jeszcze, i jeszcze nowszego..... tak to właśnie działa.

  • 0

    37. ~kudlatyy  2012-06-14 16:14:41  host: 85.219.163.130

    chinska podrobka

  • 0