Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tak będzie wyglądać BlackBerry Krypton

Tak będzie wyglądać BlackBerry Krypton

Isand 23 Września 2017 21:38

3 2

blackberry krypton 2

O tym, że TCL pracuje nad modelem BlackBerry Krypton wiemy już od jakiegoś czasu. Teraz wiemy jak będzie wyglądać.
Niedawno François Mahieu (odpowiedzialny w TCL za dział sprzedaży) wyznał, że nowy model dotykowy, będący kontynuatorem linii DTEK zostanie zaprezentowany już w październiku. Do tej pory do ilustrowania tekstów dotyczących modelu o nazwie kodowej Krypton używano jednak rendera. Dopiero teraz pojawiło się pierwsze zdjęcie nadchodzącego smartfonu. Niestety - jak zaznacza Crackberry - źródło przecieku pozostaje niewiadome. Pierwszym źródłem informującym na jego temat było jednak wietnamskie BBVN.

Krypton przeszedł już certyfikację amerykańskiej FCC oraz Wi-Fi Alliance. Przypomnijmy: telefon będzie miał 4 GB RAM, akumulator 4000 mAh oraz Snapdragona 625.

Źródło tekstu: bbvn via crackberry, wł     

Dodaj do:

Tagi: blackberry krypton | blackberry

w sumie: 2
  • 0

    1.  2017-09-24 16:10:53

    Jeśli będzie miał 5-5,2", to będzie ciekawą opcją. Jeśli będzie to jednak kolejny telefon 5,5", to nic w sumie nie będzi ego wyróżniać. Ostatnio coraz trudniej o telefony inne niż 5,5".

  • 0

    2.  2017-09-24 17:20:32

    @1 Każdy Iphone bez plus

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-174-226.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet