Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange z 19. lipca

Tajemniczy kod Orange z 19. lipca

Q! 19 Lipca 2012 18:50

1 0
W kolejnej edycji akcji Tajemniczy kod Orange, tym razem dla klientów abonamentowych, pojawił się pierwszy kod.

Dzisiejsze hasło to FALUBAZ. Aby zobaczyć jaką kryje ono niespodziankę, należy wysłać SMS-a o treści FALUBAZ pod bezpłatny numer 80408.

Nowa edycja Tajemniczych kodów Orange przeznaczona jest dla klientów abonamentowych, a szerzej o niej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2012-07-19 18:56:44

    50MB ważne przez 7 dni.

  • 0

    2.  2012-07-19 19:08:12

    działa, działa!!!

  • 0

    3. ~abc  2012-07-19 19:27:06  host: ip-78-30-105-1.free.aero2.net.pl

    pewnie do wykorzystania po abonamencie bedzie wszystko.. taka bania jak w prepaid. Wielce dawali smsy w sieci ale szly po pakietach.. a kto nie ma pakietu i pisze smsy? nikt

  • 0

    4.  2012-07-19 20:01:20

    bardziej mnie zastanawia, co będzie się działo z pakietami po zakończeniu okresu rozliczeniowego - czy pozostaną nadal dostępne, czy wyekspirują wraz pozostałymi pakietami? było tak m.in. z SMSami za gole, ważne do 6.07.2012 a i tak zniknęły wraz z końcem okresu 5.07.2012.

  • 0

    5. ~hammer  2012-07-19 20:20:33  host: 81-219-136-91.adsl.inetia.pl

    Mam "rozmowy bez limitu" za 44zł i "nie jesteś uprawniony do uzyskania bonusu" :(

  • 0

    6. ~Od zawsze w Orange  2012-07-19 20:25:21  host: btt214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za to nie beda doliczac do abonamentu spokojnie :) Jesli tak to bym dostał powiadomienie o tym

  • 0

    7. ~do Hammer  2012-07-19 20:26:48  host: btt214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem czy wiesz ale Play Plus Orange i T-mobile korysta na starych planach w ktorych masz te rozmowy bez imitiu . Pozniej jak skonczy ci sie umowa przechodzisz na warunki tego planu.

  • 0

    9. ~Do Adamrdf  2012-07-19 22:53:35  host: btt214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktora siec daje cos za darmo ? Ja znam tylko Orange XD POwiem CI ze playu tez dawali 30 za 10 ale juz tak nie robia XD

  • 0

    10. ~W4Ready  2012-07-20 06:59:05  host: 89-70-77-107.dynamic.chello.pl

    Działa, ale tylko w "Wężach, żmijach i jaszczurkach"

  • 0

    11. ~Wolters-kluwer  2012-07-20 09:29:08  host: z14-06.opera-mini.net

    Orange to najwieksze dziadostwo w polandzie.Play tez nie jest super ale z dwojga oszustow i dziadow wole playa.

  • -1

    12.  2012-07-20 09:45:31

    11). Dziad dziada dziadami zarzucał od rana, kto był większym dziadem wg.pana? :-p

  • 1

    13.  2012-07-20 13:20:03

    jaki kod na dzisiaj?

  • 0

    14. ~piterek  2012-07-20 13:42:02  host: smrw-91-193-84-235.smrw.lodz.pl

    Cytuję: "Środki przyznane w ramach bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności, przed środkami pochodzącymi z abonamentu" "W promocji mogą wziąć udział klienci korzystający z ofert: Orange Abonament..." W taryfie orange abonament kasa idzie - przynajmniej u mnie - nadal ze środków abonamentowych zarówno przez wap i http.

  • 0

    15.  2012-07-20 21:45:02

    dzisiaj nie będzie: "zabawa polega na wyszukiwaniu Tajemniczych Kodów umieszczanych, co kilka dni" http://www.orange.pl/kid,4001237793,id,4002655571,title,Znajdz-T ajemnicze-Kody-i-wygraj-nagrody-nowa-promocja-w-Orange,article.h tml

  • 0

    16. ~oszukany  2012-07-21 10:58:59  host: ip-78-30-120-228.free.aero2.net.pl

    #14 u mnie to samo, jeden wielki przekręt z tymi kodami!

  • 0

    17. ~Phi  2012-07-22 19:05:02  host: public-gprs514738.centertel.pl