Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na wtorek

Tajemniczy kod Orange na wtorek

LuiN 6 Września 2011 10:15

0 0

W ramach zabawy Kody w literach, sieć Orange przygotowała kolejną zagadkę. Po wysłaniu hasła pod specjalny numer użytkownicy ofert na kartę lub miks otrzymają specjalny bonus.

kod wtorek 6 wrzesnia

Dziś otrzymać można pakiet 40 minut na połączenia do sieci Orange, ważny przez 3 dni.




Aby otrzymać bonus należy wysłać wiadomość SMS z hasłem RODZICE pod numer 80101. Kod należy wysłać do 7. września do godziny 10:00.

Wskazówkę do kolejnego kodu podamy dopiero wtedy, gdy uda się Wam dwukrotnie pobić rekord aktywacji kodu TROSKLIWY. Przekazujcie dzisiejszy kod znajomym. - napisało na Facebooku biuro prasowe sieci Orange.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    47. ~  2011-09-07 10:59:48  host: 212.191.200.2

    @45 i @46 - wystarczy czytać oficjalne informacje i komentarze pod wiadomościami a będzie wszystko wiadomo

  • 0

    48. ~  2011-09-07 11:10:06  host: z35-05.opera-mini.net

    ludziom juz sie chyba znudzila ta zabawa skoro rekord nie zostal pobity i dlatego kodu brak!

  • 0

    49. ~bucywasio  2011-09-07 11:16:38  host: pc56.op.osi.pl

    * 7.09.2011 - ... czyżby rekord aktywacji hasła TROSKLIWY z piątku nie został pobity? KODU NA DZIŚ CIĄGLE BRAK. Czekamy... ORANGE: Brakuje nam jeszcze kilku setek tysięcy Przekazujcie kod kolegom w szkole, rodzicom, kuzynom, chłopakom, dziewczynom, młodszemu rodzeństwu, koleżankom z wakacji - wszystkim, którzy mają Orange. Kod wciąż działa. Znajomi, którzy mają abonament lub mix dla firm, też mogą z niego korzystać, po aktywowaniu usługi Orange Ekstra Numer.

  • 0

    50. ~Monia  2011-09-07 11:27:04  host: 212.160.172.70

    i nadal rekord nie pobity, bo kodu nie ma ;-(

  • 0

    51. ~Maksulka  2011-09-07 12:00:11  host: ip-123-56.mofnet.gov.pl

    Orange w angileskim stylu zakończyło zabawę bo jeżeli przyjąć że bierze w niej czynny udział pewnie gdzieś około 70% użytkowników to zrobienie 140% wyniku jest poprostu nie realne, chyba że każdy kupi po starterze i wyśle kod.

  • 0

    52. ~basik  2011-09-07 12:19:09  host: 89-78-249-6.dynamic.chello.pl

    ale kod TROSKLIWY juz nie działa podaam go koleżance ktora jeszcze go nie wysyłał i przyszło jej ze nie prawidłowy kod wiec jak to jest z tym TROSKILWYM???

  • 0

    53. ~  2011-09-07 12:32:13  host: z15-05.opera-mini.net

    niektorzy nawet tekstu ze zrozumieniem nie potrafia czytac!wczorajszy kod ma zostac pobity!ma byc wyslanych 2 razy wiecej sms niz bylo przy kodzie TROSKLIWY!

  • 0

    54. ~  2011-09-07 13:37:21  host: 212.191.200.2

    popatrz sobie wszystkie posty basik - wszystkie sa bez sensu

  • 0

    55. ~Mania_  2011-09-07 14:43:21  host: host-89-228-110-100.olsztyn.mm.pl

    hej jest moze kod na 7.09.11 ?

  • 0

    56. ~KOD SRODOWY 07.09.2011  2011-09-07 14:47:17  host: 89-77-242-237.dynamic.chello.pl

    * 7.09.2011 - ... 92 procent planu wykonane. Jeszcze 8 procent i zostanie podany kolejny kod... ORANGE: Brakuje nam jeszcze kilku setek tysięcy Przekazujcie kod kolegom w szkole, rodzicom, kuzynom, chłopakom, dziewczynom, młodszemu rodzeństwu, koleżankom z wakacji - wszystkim, którzy mają Orange. Kod wciąż działa. Znajomi, którzy mają abonament lub mix dla firm, też mogą z niego korzystać, po aktywowaniu usługi Orange Ekstra Numer.

  • 0

    57. ~vgy  2011-09-07 15:34:06  host: public82785.cdma.centertel.pl

    wkur%wiajace to czekanie jaja sobie z nas robia i tyle.... łaska wielka ....

  • 0

    58. ~  2011-09-07 15:46:18  host: public82785.cdma.centertel.pl

    he he pisaliście o 10,11,12 ze kodu nie ma a tu już prawie 16 i tez nie ma. na pewno będzie tylko nas tak w konia robią bo więcej nas siedzi na tej stronie, itp a kod musi być skoro w reg jest ze codziennie będzie nowy kod... i każą wysyłając i podawać dalej kod RODZICE więc sami siebie naciągamy, potem będzie potrójne pobicie rekordu POZDRAWIAM CZEKAJĄCYCH ps kod bd pewnie sporo póżniej

  • 0

    59. ~anana  2011-09-07 16:51:44  host: akh136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli bedzie pobity kod troskilwy to podadza nastepny.

  • 0

    61. ~emi  2011-09-07 17:39:04  host: 212.160.172.70

    :/

  • 0

    66. ~m  2011-09-07 18:40:53  host: z32-01.opera-mini.net

    wcale nie bedzie! Albo bedzie jak wszyscy beda juz spac!wcale nie bedzie! Albo bedzie jak wszyscy beda juz spac!

  • 0

    67. ~pawelek  2011-09-07 19:13:06  host: host-89-167-84-57.nplay.net.pl

    oni dawali kody przez dłuzszy czas i zarabiali wieksze pieniadze na nas wszystkich. za kazde glupie wejscie na strone internetowa i szukanie kodu oni dostaja wielka kase i tak samo jest jak wysylamy darmowe sms-y ;) poprostu zrobili nas w ch...usteczę :))

  • 0

    68. ~kononowicz  2011-09-07 19:13:46  host: host-89-167-84-57.nplay.net.pl

    nie bedzie niczego ;))))

  • 0

    69. ~mm  2011-09-07 19:19:36  host: 178-36-255-122.adsl.inetia.pl

    Kod na dzis to GRATULACJE - 200sms/mms do Orange

  • 0

    70.  2011-09-07 19:53:22

    @12 oczywiście że jest oferta nielimitowane rozmowy http://biuroprasowe.tp.pl/pr/192603/nielimitowane-rozmowy-sms-y- i-internet-w-orange tutaj czarnym na bialym napisane stawki promocyjne do wszystkich

  • 0

    71.  2011-09-08 21:47:03

    To jest faktycznie interesujące. Choć muszę przyznać, że wole korzystać z ofert typu nielimitowane rozmowy. Dzięki temu można nie przekroczyć magicznego limitu pieniędzy przeznaczonych na rozmowy.

Dodaj swoją opinię