Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na wtorek

Tajemniczy kod Orange na wtorek

Q! 5 Lipca 2011 12:05

0 0

Tym razem kodem jest odpowiedź na pytanie: jak brzmi nazwa jednego z większych miast w jednym z biedniejszych państw świata?

Za prawidłową uznaje się odpowiedź SIKASSO, którą należy wysłać na numer 80106, aby otrzymać 40 minut na połączenia do wszystkich sieci ważne 4 dni.




Warto przypomnieć, że dzisiejszy kod jest ostatnim w tej edycji promocji.

Aby móc wziąć udział w promocji, wymagana jest uprzednia (jednorazowa) rejestracja za pomocą SMS-a o treści KODY wysłanego na numer 816 (koszt 20 gr). Zabawa dostępna jest dla użytkowników ofert na kartę i mix sieci Orange. Szerzej o drugiej odsłonie tajemniczych kodów pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    22. ~  2011-07-05 16:16:15  host: z46-09.opera-mini.net

    A mnie się wydaje że promocje tego typu tylko psują prymitywnych ludzi którzy później żądają coraz więcej i coraz częściej. Normalni przyjmują to jako zabawę i jak mają potrzebę to biorą w niej udział. Malkontentów niczym się nie zadowoli tylko powiększają się ich roszczeniowe apetyty. Myślałem że już wszyscy tacy są w Play a okazuje się że nie. A mnie się wydaje że promocje tego typu tylko psują prymitywnych ludzi którzy później żądają coraz więcej i coraz częściej. Normalni przyjmują to jako zabawę i jak mają potrzebę to biorą w niej udział. Malkontentów niczym się nie zadowoli tylko powiększają się ich roszczeniowe apetyty. Myślałem że już wszyscy tacy są w Play a okazuje się że nie.

  • 0

    23. ~  2011-07-05 17:16:32  host: avy243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najlepiej by było, gdyby kody trwały cały rok, albo żeby to była oferta promocyjna, tak jak np. pakiet 1000 min. i SMS, Szczęśliwa Godzina i inne promocje, a pytania by przychodziły SMS-em.

  • 0

    24. ~koniecpromocji  2011-07-05 18:39:12  host: 095160127126.warszawa.vectranet.pl

    Kod już nie działa, a więc koniec promocji ;(

  • 0

    25. ~Bolek  2011-07-05 18:48:28  host: 89-73-23-62.dynamic.chello.pl

    Chyba jednak nie do wszystkich sieci ten kod. Do Play schodzi z konta złotówkowego.

  • 0

    27.  2011-07-05 18:54:34

    @Bolek (25) Też tak miałem na numerze na którym miałem aktywną co drugą minutę gratis. Wyłączyłem tamtą promocję i minuty do Play zaczęły schodzić z pakietu z kodu.

  • 0

    28.  2011-07-05 18:55:30

    Żenada, pula im się wyczerpała, kod już nie działa ...

  • 0

    29.  2011-07-05 19:17:17

    @28 Dlaczego żenada? Informowali, że jest dana pula. Ja się akurat załapałem ale siostra wysyłając 15min po mnie już nie. @20 Play? @19 Pewnie! Wystarczy zamienić kasę na złotówki. Cokolwiek to znaczy na pewno jest darmowe tak jak tutaj.

  • 0

    31.  2011-07-05 19:37:29

    Całkiem udana edycja. Nadużycia w poprzedniej zmusiły Orange do odsiania części sępów, stąd płatna rejestracja (co czyni samą promocję także płatną). Te 20 gr zwróciło się jednak wielokrotnie i ktoś, kto faktycznie używa telefonu, nie miałz tym problemu. Szkoda, że było niekorzystne rozliczanie względem pakietów, ale to też rozumiem patrząc z pozycji operatora. Kiedy kolejna edycja? Obstawiam wrzesień, może październik. Chyba, żę ta edycja nie byłą sukcesem", ale o tym dowiemy się zapewne z bloga Rzecznika.

  • -1

    32. ~/#>X  2011-07-05 19:52:04  host: user-46-113-26-126.play-internet.pl

    29, jestem za odsianiem sępów. Zacznijmy z usunięciem Przelewu SMS z Orange Free na kartę :)

  • 0

    33. ~/#>X  2011-07-05 19:52:24  host: user-46-113-26-126.play-internet.pl

    Miało być do 31

  • 0

    34. ~  2011-07-05 19:59:22  host: 213-238-81-64.adsl.inetia.pl

    O 12stej ogłosili a o 19stej już nie działa? To ile wynosił limit? 100 kart?

  • 0

    35. ~  2011-07-05 20:32:25  host: z45-10.opera-mini.net

    34). Taki rarytasek jest rozchwytywany niemal natychmiast. To najsmaczniejszy kod z wszystkich, wiec umknal w czelusci glodnych minut ;-)

  • 0

    36. ~  2011-07-05 20:35:40  host: z45-10.opera-mini.net

    No i koniec kodow . Milo bylo, czekamy na nastepne i dziekujemy Orange za zabawe. Pozdrawiam. * Calm7

  • 0

    37. ~  2011-07-05 21:57:14  host: 89-73-23-62.dynamic.chello.pl

    @mungo (27) Dzięki, miałeś rację! Miałem włączoną tę usługę.

  • 0

    38. ~  2011-07-05 22:24:31  host: z30-02.opera-mini.net

    Bylo milo ale sie skonczylo. Na pocieszenie mozecie sprobowac wygrac telefon Avila.

  • 0

    39. ~toms  2011-07-05 22:25:11  host: avd196.internetdsl.tpnet.pl

    32 - jak nie będą środki przepadać, to mogą przelew sms zlikwidować. A na to się nie zanosi.

  • 0

    40. ~dzekus1  2011-07-06 10:12:44  host: host-10.ip.emouse.pl

    Dobra zabawa ale nie dla wszystkich. Na ostatnie pytanie w 1 god. po ogłoszeniu już było "wyczerpane".

  • 0

    41. ~AAA  2011-07-06 12:07:27  host: jwd181.internetdsl.tpnet.pl

    JEST JAKIS KOD NA DZIS??

  • 0

    42.  2011-07-06 21:07:21

    Już koniec kodów?;(

  • 0

    43. ~Ewelina  2011-10-24 08:33:05  host: 46.205.21.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    gdyby były kody na pażdziernik to dajcie znać dzięki

Dodaj swoją opinię