Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na wtorek

Tajemniczy kod Orange na wtorek

Q! 28 Czerwca 2011 11:06

0 0
Tym razem kodem jest odpowiedź na pytanie: jak nazywa się waluta jednego z krajów Afryki?

Za prawidłową uznaje się odpowiedź DINAR, którą należy wysłać na numer 80106, aby otrzymać 100 SMS-ów (wymiennych na MMS-y) w sieci Orange na 4 dni.

Aby móc wziąć udział w promocji, wymagana jest uprzednia (jednorazowa) rejestracja za pomocą SMS-a o treści KODY wysłanego na numer 816 (koszt 20 gr). Zabawa dostępna jest dla użytkowników ofert na kartę i mix sieci Orange. Szerzej o drugiej odsłonie tajemniczych kodów pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~  2011-06-28 14:38:48  host: 83.218.104.106

    zastanawiam się dlaczego tutaj na telepolis nie ma żadnego oficjalnego newsa o MVNO redbull mobile (www.redbullmobile.pl). Niedługo ma startować polska wersja. Dla przykładu podam austryjacką wersję gdzie za 14,90euro dostaje się 500min/smsów do każdej sieci + 500MB netu + nielimitowaną tv redbull. za 19euro dostaje się 1000min/smsów do każdej sieci austryjackiej + 1GB netu + nielimitowany dostęp do tv redbull, oraz za 29euro dostaje się 2000min/smsów do każdej austryjackiej sieci + 2GB netu + nielimitowany dostęp do TV redbull. wg mnie jakby na polskie warunki dali typu za 14,90zł dali 125min/smsów do każdej pl sieci + 500MB netu + nielimitowany dostęp do TV redbull; za 19zł daliby 250min/smsów do każdej pl sieci + 1GB netu + nielimitowany darmowy dostęp do tvredbull; i za 29zł daliby 500min/smsów do każdej pl sieci + 2GB netu + nielimitowany dostęp do tv redbull - to chętnie bym się przeniósł do redbullmobile.pl

  • 0

    19. ~  2011-06-28 14:51:10  host: z30-08.opera-mini.net

    I znowu stękanie pod newsem użytkowików Play :) i jak co dzień to userzy Play wypominają 20gr :) te Wasze zazdrosne jęczenie w tej całej zabawie podoba mi się najbardziej :)

  • 0

    20. ~  2011-06-28 15:09:14  host: z43-07.opera-mini.net

    W Play na kartę ładując 10 zł na 30 dni, mam stawkę 9 gr za minute do wszystkich i 2 gr za smsa do wszystkich, nawet MVNO mi tyle nie dadzą, do tego konto ważne rok.

  • 0

    22. ~  2011-06-28 15:24:23  host: 83.218.104.106

    do 20: jak już coś do w tym 30zł za 10zł dostajesz 10gr/min brutto i 3gr za smsa. Tak swoją drogą to się zastanawiam czt ten nowy redbull nie przejmie klientów gaduair...??

  • 0

    23. ~misia  2011-06-28 15:33:40  host: w3cache.lukman.pl

    ANTANANARYWA KAMERUN SENEGAL UGANDA NEON kody na minuty i eski;P

  • 0

    24. ~  2011-06-28 15:42:45  host: p16-11.opera-mini.net

    22 kody można kupić z rabatem a 11 dni można mieć smsy za free, może to wkalkulował, dla mnie nadal drogo, zastanawiam czy włączyć pół na pół w orange ale bilingi muszę sprawdzić ile na tym się da zaoszczedzic, jak mniej niż 15% to nie będę tego włączał bo trzeba uaktywniac to co miesiąc, niemniej uwazam że play ma drogie rozmowy i pakiet na pakiecie jest

  • 0

    26. ~  2011-06-28 15:52:29  host: pub-195-222-101-1.welnowiec.net

    ale rejestrujesz sie tylko raz

  • 0

    27. ~  2011-06-28 17:45:27  host: z41-05.opera-mini.net

    16). Ano to ma piernik do wiatraka, zescie sie plajowcy uczepili tych 20 groszy jak rzep psiego ogona, wiec ja tez bede gadal, ze nie ma u was nic za darmo. A nawet powiem wiecej: w Playu jest drozej :-p

  • 0

    28. ~Pawel  2011-06-28 20:11:27  host: public61928.cdma.centertel.pl

    MADRYT na 80106 10min do Orange

  • 0

    29. ~kuba  2011-06-28 20:21:22  host: 82.160.184.4

    wypowiadaja sie tutaj uzytkownicy sieci PLAY.. ok wporadku moze i jest tam teraz tanio ale powiedz mi ile kosztuje jak ktos do ciebie dzwoni z poza sieci... wiec powodzenia i gadaj sobie tylko z PLAY.. Bo kazdy uwaza ze do PLAY z poza sieci jest za drogo

  • 0

    30. ~  2011-06-28 20:26:38  host: p16-11.opera-mini.net

    Popieram kuba 29. Lepiej samemu mieć drogo by inni mieli do nas tanio. A ja myślałem że dusigrosze są w tylko play hehe

  • 0

    31. ~kuba  2011-06-28 20:29:08  host: 82.160.184.4

    to zadzwon sobie do Play na kilka minut i zobaczysz efekt

  • 0

    33. ~PLAY  2011-06-28 20:35:52  host: v12-16.opera-mini.net

    @29: Polemizując, ja w przeciwieństwie do Ciebie tak nie uważam. Ja patrzę na to, bym to Ja miał tanio i miał dużo minut/sms/net a w tym jakość, nie patrze na innych, inni mi chleba nie dadzą, a tym bardziej nie doładują mi telefonu, jak będę w sieciach gdzie doładowanie 5 zł starcza, tylko na 2 dni i potem jest kasowane bezpowrotnie. Jeśli aż tak martwisz się o innych co do Cibie dzwonią to Ci współczuje, bo zapewniam Cię że oni o twój los się nie martwią, martwić nie będą, gdy nadejdzie u Ciebie kryzys.

  • 0

    34. ~  2011-06-28 20:36:09  host: z31-13.opera-mini.net

    Kuba, z Orange drogie minuty, ale esy juz sa po groszu do tego playa..no, ale nie kazdy ma taki "uklad" w Orange..

  • 0

    35. ~kuba  2011-06-28 20:39:29  host: 82.160.184.4

    kazda siec ma swoje dobre i zle strone to jest Marketing i konkurencja a my jestesmy tylko rzedmiotami ich pracy

  • 0

    36. ~Tytus  2011-06-28 21:16:33  host: ip129.bnet.pl

    33 pewnie nie masz znajomych i sie denerwujesz bo wszyscy dzonia i pisza sms ale nie do ciebie hehehe bo masz pleja nie zalezy ci zeby inni do ciebie mieli tanio bo po co jak ty nie masz znajomych, A net w orang free bije na leb ten z pleya zasieg i jakosc

  • 0

    37. ~PLAY  2011-06-28 21:24:04  host: v12-16.opera-mini.net

    @36: Nie stać mnie być w W3 zrozumiesz to? Nie stać mnie ładować 50 zł na 90 dni. Wole sieć Play, ładuje za 10 zł na 30 dni i mam 30 zł do all sieci.

  • 0

    38. ~  2011-06-29 00:28:39  host: z06-16.opera-mini.net

    MADRYT NA 80106 :) DZIALA SPRAWDZILEM

  • 0

    39. ~  2011-06-29 09:19:34  host: z47-02.opera-mini.net

    37). No to b.duzo nie pogadasz przez 104 minuty, ale lepiej miec tyle do wszystkich za 10zl niz tylko po plaju. Stawka calkiem niezla. Mam podobnie w Orange, dlatego nie musze przechodzic do Twojej sieci. Pozdrawiam. * Calm7

  • 0

    40. ~Error  2011-07-05 11:50:33  host: z03-07.opera-mini.net

    Jakim cudem w Play wychodzi 9 groszy za minutę do wszystkich i 2 grosze za smsa jak w cenniku widnieje 29 groszy za minutę rozmowy i 9 groszy za smsa?

Dodaj swoją opinię