Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na weekend

Tajemniczy kod Orange na weekend

WitekT 14 Maja 2011 14:39

0 0
W ramach zabawy Tajemnicze kody Orange operator podał kolejne hasło. Po wysłaniu go pod specjalny numer użytkownicy ofert na kartę i miks otrzymają specjalny bonus.

W pakiecie znajduje się 35 SMS-ów (wymiennych na MMS-y) do Orange, które ważne są przez 4 dni.

Aby otrzymać bonus należy wysłać wiadomość SMS o treści GGZ7H8 pod numer 80101.

Poprzednie kody podaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    7. ~gosc  2011-05-14 15:58:07  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    nie wysilili się z tym bonusem... ostatni kod mogli dać lepszy

  • 1

    8.  2011-05-14 16:50:46

    ehh, szum o nic. Miałem nadzieję na coś lepszego. Bardzo słabe zakończenie...

  • 1

    11. ~KPOS  2011-05-14 17:44:33  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    Ostatni kod będzie jutro...

  • 1

    12. ~Klient Orange  2011-05-14 18:03:33  host: 188.146.93.224.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Cieszcie się że i to się dostało taki Simplus czy TT nic nie daje za darmo.

  • 2

    13. ~  2011-05-14 18:28:39  host: dck185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bez przesady. S+ to dno, ale TT czy Heyah ma jednak 2x.

  • -1

    14. ~  2011-05-14 18:45:10  host: 095160033201.warszawa.vectranet.pl

    Ciekawe te bonusy, moze ktos policzyl ile sie tego uzbieralo w sumie. pewnie ponad 150 min w sieci, ze 40 poza i ze 200 smsow. niezle.

  • 2

    16.  2011-05-14 19:20:52

    Przez spory czas nie musiałem doładowywać konta ;)

  • -1

    17. ~basiula  2011-05-14 19:35:13  host: 46.205.27.93.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    jeszcze wam zle??? cieszcie sie ze to macie ;p

  • 2

    24.  2011-05-14 22:48:29

    zabawne te promocje:P w dzisiejszych czasach gdzie smsy sa za darmo do wszystkich sieci to daja jedyne 35 szt i to do walasnej sieci... promocja nawet 1 grosza nie warta...ale dobre to ze kogos tam cieszy:)

  • 1

    26.  2011-05-15 14:14:20

    Ta promocja jest tak samo śmieszna jak cały ten operator, orencz hahaha. rzucili kilka smsów i niech się ludzie cieszą.

  • -2

    27. ~Wyznawca Orange  2011-05-15 14:31:01  host: 178.181.76.91.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Tylko w sieci Orange wyciągam stawkę 5-7 gr ładując za 100 zł na 3 miesiące do wszystkich.

  • -1

    28. ~  2011-05-15 15:28:24  host: v20-04.opera-mini.net

    @mikkel & aserty. Kody to zabawa głównie dla małolatów i ludzi młodych i tak należy to traktować. Nikt nikomu udziału w tej zabawie brać nie każe. Jak widzicie wielu sprawia to frajdę. Ja chociaż swoje lata mam też kilka z tych kodów wykorzystałem i też uważam że to dobra zabawa i promocja. Ludzie bez poczucia humoru zawsze tylko narzekają i krytykują operatora z którym nie mają nic wspólnego.

  • -1

    34. ~Pawel  2011-05-15 15:51:35  host: public4968.cdma.centertel.pl

    Orange Polska Bardzo miło nam czytać Wasze wpisy o promocji z tajemniczymi kodami :) Cieszy nas, że ją lubicie, dlatego postanowiliśmy ją przedłużyć o dwa dni. Możecie oczekiwać wyjątkowej niespodzianki, ale dopiero po weekendzie. Damy Wam znać jutro pod koniec dnia. Życzymy miłej niedzieli wszystkim użytkownikom Orange :)

  • 0

    41. ~Edek Z.  2011-05-15 16:10:58  host: host-89-229-80-122.szczecin.mm.pl

    @28: Dokładnie tak. Córa ma Orange na Kartę i z promocji korzysta. Nie ma co narzekać. Niby nic, ale to zawsze sympatyczniej niż "promocje", które z klienta kpią (patrz Era i 1000zł do wykorzystania w jeden dzień). @36: Użytkuję prepaidy różnych sieci. Jeśli coś mi się nie podoba, to SIM ląduje w śmietniku, ew. w szufladzie.

  • 1

    43.  2011-05-15 16:17:12

    Promocja sama w sobie jest fajna, tylko co z tego kiedy mając pakiet nie można z niej korzystać ;) Pewnie o to chodzi, że jest dużo szumu a koszty są niewielkie i tutaj brawa za to dla Orange. Wolę takie promocje niż oglądanie po raz setny reklamy w TV. A tak naprawdę to nie zdziwię się, że dla nich całkowity koszt tej akcji to jest wartość 3-5 reklam telewizyjnych. Jak dla mnie to mogliby troszkę tę akcję urozmaicić, dziwne że nie dawali Mb bo może kogoś by skusili do korzystania z neta w komórce. Za kod mogliby dać też jakieś zniżki na pakiet albo usługę jakąś.

  • -1

    44. ~  2011-05-15 16:52:24  host: v19-04.opera-mini.net

    @Atlan na jutro zapowiadają coś ciekawego za kod zobaczymy co to będzie może właśnie pakiet danych.

  • 1

    45.  2011-05-15 17:03:14

    Dla mnie to tam pakiet danych i tak nic nie da, bo mam swój ;) Ale myślę, że to byłoby bardzo dobre z punktu widzenia interesu Orange.

  • -1

    46. ~  2011-05-15 18:31:51  host: s190pc149.mmj.pl

    Dla mnie te kody są super ,nie doładowuje kąta tak Często a teraz nie muszę oszczędzać i zawsze mam z czego napisać i zadzwonić ... pozdrawiam :)

  • 1

    47. ~mallory  2011-05-16 15:03:02  host: user-31-174-213-46.play-internet.pl

    @41, naprawdę wolisz parę smsów lub kilka minut z Orange, które można wykorzystać w jeden dzień od 1000 zł, które do wykorzystania w 1 dzień dawała Era? Jakby nie patrzeć, w Heyah można mieć darmowe połączenia w sieci po doładowaniach, smsy w sieci są zawsze darmowe, jest pakiet 1000 smsów do wszystkich za 9zł i promocje podwójnych doładowań - bez codziennych kodów, które zawsze trzeba wysyłać wielkimi literami. Akcja spoko, jedyny minus to to, że minuty i smsy schodzą po pakietach.

  • -1

    48. ~  2011-05-17 14:45:37  host: doz200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @47 . A wykorzystałeś te 1000 zł w 1 dzień? Podwójne minuty również były w Orange- pojawiają się co jakiś czas, więc dobrze,że odświeżyli ofertę, bo jak widać cieszy się ona spora popularnością. A nie ma też co przekrzykiwać się w ofertach ponieważ zapewne wszystko jest kwestią potrzeb. Jeden zwróci uwagę na tajemnicze kody, drugi na szczęśliwe godziny we free, jeszcze inny na te nowe netbooki w biznesie. Kwestia oczekiwań, najważniejsze że coś się dzieje.

Dodaj swoją opinię