Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na środę

Tajemniczy kod Orange na środę

Q! 23 Maja 2012 10:07

0 0

W kolejnej, piłkarskiej edycję akcji Tajemniczy kod Orange, pojawił się nowy kod.



Zagadki prezentowane są przez Orange na Facebooku w formie graficznych rebusów. Odgadnięte hasło przesłać należy pisane wielkimi literami pod bezpłatny numer 80101.


Rozwiązaniem dzisiejszej zagadki w ramach Piłkarskich Kodów jest STADION. Po wysłaniu hasła otrzymać można 60 SMS-ów do sieci Orange, ważne przez 3 dni.


Regulamin promocji znaleźć można pod tym adresem.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    24. ~  2012-05-23 12:48:31  host: z53-14.opera-mini.net

    @23 zostaw koty w spokoju... co Ci one winne?

  • 0

    25. ~Pan Pe.  2012-05-23 12:48:54  host: 79.170.50.36

    Ad 23.: Nie no w ogóle nie krytykujesz, a trollujesz tak dla zabawy, co nie? :-) No albo po prostu nie zdajesz sobie sprawy z tego co tu wyprawiasz - dlatego ci o tym napisałem. Nerwica?! Jak nerwica? Jestem jak najbardziej spokojny i opanowany, a przy okazji śmiać mi się z ciebie chce :-)

  • 0

    26. ~filip  2012-05-23 12:54:15  host: z26-05.opera-mini.net

    daj spokoj z trolami. Jak mozna tak kogos nazywac

  • 0

    27. ~  2012-05-23 13:07:56  host: z30-09.opera-mini.net

    26 Najwyraźniej nie zna znaczenia tego słowa, to do wszystkich tak będzie pisał, którzy mają czelność prawdę wyłożyć..

  • 0

    28. ~Pan Pe.  2012-05-23 13:11:33  host: 79.170.50.36

    Ad 26.: Kogo nazwałem trollem?! I w którym miejscu?! Oj, czytanie ze zrozumieniem się kłania :-)

  • 0

    30. ~Pan Pe.  2012-05-23 13:21:10  host: 79.170.50.36

    Ad 27.: To ty jesteś tu specjalistą od braku zrozumienia znaczenia danych słów i pojęć - na przykład mylisz swoje marne tezy z prawdą. Natomiast wcześniej w żałosny sposób oceniałeś (a nawet wyśmiewałeś) przydatność pakietu SMS-ów dla kilkumilionowego grona osób (klienci ofert Orange na kartę oraz Mix) o różnych potrzebach, preferencjach i wymaganiach. Na dodatek robiłeś to tylko ze swojej marnej perspektywy - czyli to miej więcej tak jakby mrówka miała oceniać wielkość kuli ziemskiej :-)

  • 0

    31. ~  2012-05-23 13:34:04  host: z42-13.opera-mini.net

    30 Wytykaj sobie jeden post, lub jego nie zrozumiesz, i lecisz dalej nie patrząc na resztę postów - Ty uważasz, że się śmieję z innych, a ja uważam, żeś się najarał bo ja się z nikogo nie nabijam. Śmieszy mnie Twoja zaciekła obrona tych 60 groszy. Miotaj się dalej, ale jak już pisałem wcześniej: czy warto..?

  • 0

    32. ~Pan Pe.  2012-05-23 13:54:38  host: 79.170.50.36

    Ad 30.: Przede wszystkim to zacznij się podpisywać! Zmienia ci się host, a na dodatek mam wrażenie, że piszesz tu nie jako jedna, ale więcej wirtualnych osób (np. niejaki "filip"). Co do meritum to nie wytykam ci tylko jednego postu - mimo że twoja "twórczość" pod tym newsem nie jest delikatnie mówiąc imponująca, to próbowałeś zdyskredytować ten pakiet SMS-ów w niejednym wpisie! Napisałem ci też, że masz za wąskie perspektywy postrzegania i za słabe zdolności oceny żeby recenzować sens i przydatność omawianego pakietu dla kilkumilionowego grona klientów ofert Orange na kartę oraz Mix - według ostrożnych szacunków można założyć, że wśród nich znajdą się tysiące osób, dla których ten pakiet będzie wartościowy i przydatny. Wcześniej napisałem nawet w jakiej sytuacji i okazji ten pakiet SMS-ów będzie "jak znalazł" dla użytkowników Orange Free na kartę. Twój problem jednak polega na tym, że ty nie chcesz rozmawiać na temat merytorycznych aspektów tej sprawy, tylko cały czas ciągniesz dyskusje w stronę personalnych animozji - pewnie dlatego, że przy braku rzeczowych argumentów z twojej strony na polu personalnym łatwiej ci odgrywać ofiarę niby pokrzywdzoną przez moje komentarze.

  • 0

    33. ~Pan Pe.  2012-05-23 13:57:09  host: 79.170.50.36

    Mój wcześniejszy wpis był skierowany oczywiście do nr 31. (eh, ci "bezpodpisowi"...)

  • 0

    34. ~  2012-05-23 14:04:37  host: z42-13.opera-mini.net

    33 Nie widzę kogokolwiek innego by prowadził z Tobą dyskusję, więc jestem sam, a, że się zmienia samoczynnie host to nie moja wina. Paaa!

  • 0

    35. ~Pan Pe.  2012-05-23 14:13:04  host: 79.170.50.36

    ad 34.: No wreszcie zrozumiałeś, że nie jesteś dobrym obserwatorem i dlatego nie widzisz wielu rzeczy i spraw. Komentarza nr 26. też nie zauważasz, bo pewnie sam go napisałeś. Jeśli natomiast pisze się z dynamicznie zmieniającego się hostu (do których należy host opery-mini) to normalny komentator wie, że należy się podpisywać pod swoimi postami, no chyba, że od początku zakłada się tylko trollowanie... :-)

  • 0

    36. ~  2012-05-23 14:21:44  host: z42-13.opera-mini.net

    35 Ty jeszcze mniej widzisz, a Ci tego nie wytknąłem. B. O.

  • 0

    37. ~Pan Pe.  2012-05-23 14:29:04  host: 79.170.50.36

    ad 36.: I co, mam ci niby być za to wdzięczny?? :-) A wytykaj śmiało czego niby nie widzę! Będzie jeszcze śmieszniej... Bo jak na razie to sypiesz samymi pustymi hasłami i obietnicami. No i już kilka razy się żegnałeś, ale coś nie możesz się pożegnać na dobre :-) Normalnie niezły ubaw mam z ciebie :-)

  • 0

    38. ~  2012-05-23 14:37:13  host: z42-13.opera-mini.net

    37 Nawet nie rozumiesz prostego skrótu "B.O." No i czepiasz się wszystkiego, również tego co nie warto. A jak ktoś poczyta posty, to z Ciebie będą mieli polewkę. Ja temat skończyłem dawno, na kotach, a Ty dalej smolisz.

  • 0

    39. ~Pan Pe.  2012-05-23 15:17:04  host: 79.170.50.36

    ad 37.: No i znowu się mylisz - wiem co to znaczy "B. O." Za to ty nie rozumiesz znaczenia sformułowania "bez odbioru" i nie dość, że go nadużywasz to jeszcze sam się do tego nie stosujesz - żegnasz się, pisze pa pa i B. O. a cały czas tu siedzisz i kontynuujesz dyskusję - nieporadnie, bo nieporadnie, ale trwasz - jak pewna tendencyjna i kontrowersyjna telewizja :-) Poza tym co ty myślisz, że jesteś tu jakimś dyspozytorem i jak mi infantylnie rzucisz hasłem "B. O." to ja mam zamilknąć?! Zapomnij! :-) Poza tym tematu omawianego pakietu SMS wcale nie skończyłeś na "kotach", bowiem w twoim wpisie nr 31. powtórzyłeś swoją durną tezę, że pakiet ten jest wart 60 groszy.

  • 0

    40. ~Pan Pe.  2012-05-23 15:18:33  host: 79.170.50.36

    Mój poprzedni wpis był oczywiście skierowany do "bezpodpisowca" spod nr 38.

  • 0

    41. ~  2012-05-23 17:33:32  host: z38-01.opera-mini.net

    Pe zamknij sie wreszcie. Dac ci palke i namierzyc ci goscia ktory sie z toba nie zgadza? I ciekawa teza, ze bonus na smsy w sieci jest do przekazania znajomym ze jest bonus na smsy w sieci. Dla playowcow i Heyaowcow ten pakiet to kiepski zart i maja prawo to napisac, poniewaz to ogolnopolski portal. Chcesz zeby pisali sami zadowoleni z pomaranczy? Wejdz na blog Orange.

  • 0

    43. ~wiola  2012-05-24 09:34:17  host: un-120-183.static.sitel.net.pl

    koduf - katarzyno , tak się nie pisze :-)

  • 0

    44. ~Pan Pe.  2012-05-24 14:43:53  host: 79.170.50.38

    ad 41.: A ty "bezpodpisowcu" znowu udajesz kogoś innego dając sam sobie poparcie - to doprawdy żałosne! :-) Zawsze jak nie potrafisz dyskutować i argumentować to każesz się innym zamknąć?! Poza tym ponownie porywasz się na interpretacje przy twoim braku czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia. Nigdy nie twierdziłem, że niby "...bonus na smsy w sieci jest do przekazania znajomym ze jest bonus na smsy w sieci" - ten twój wniosek wynika właśnie z twojej nieumiejętności czytania ze zrozumieniem oraz z twoich braków w logicznym myśleniu. To o czym tu pisałem to był przede wszystkim przykład wykorzystania tego pakietu SMS-ów przez użytkowników taryfy OFnK, a także kontrargument na durną ocenę i uogólnianie, że dla użytkowników OFnK ten pakiet jest mało warty oraz że oni niby stronią od wysyłania SMS-ów i z tych darmowych też niby nie będzie im się chciało korzystać. Chociażby nawet wcześniej nie wysyłali zbyt wielu SMS-ów to teraz mają okazję żeby napisać do znajomych, z którymi dawno się nie kontaktowali - a wtedy bardziej praktyczne, przydatne i na miejscu są właśnie SMS-y, a nie rozmowy głosowe. No i przy okazji akcji z kodami Orange dany użytkownik taryfy Orange Free na kartę może poprzez SMS-y podzielić się z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi informacjami o nowym kodzie Orange. Natomiast podczas wysyłania wiadomości z kodem wymienią jeszcze kilka SMS-esów na ten lub inny temat! I w ten sposób znaczeni oraz wartość tego pakietu rośnie. Poza tym tak jak "playowcy" czy "heyaowcy" mogą tu z zazdrości, zawiści, czy zwykłej przekory "hejtować" i najeżdżać na bonusy z kodów Orange tak ja mogę odnosić się do ich wypocin - ponieważ to ogólnopolski portal.

  • 0

    45. ~Pan Pe.  2012-05-24 14:57:30  host: 79.170.50.38

    PS Wbrew pozorom nie chodzi mi tu tylko o obronę kodów Orange. Jak ktoś chce o nich napisać niekoniecznie pochlebnie - to proszę bardzo! No ale krytykować również trzeba umieć - a nie tylko żałośnie jęczeć, narzekać, obsmarowywać bez powodu, czy też skrajnie tendencyjnie coś dyskredytować i wyśmiewać.

Dodaj swoją opinię