Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na sobotę

Tajemniczy kod Orange na sobotę

Q! 19 Maja 2012 10:53

0 0
W kolejnej, piłkarskiej edycję akcji Tajemniczy kod Orange, pojawił się nowy kod.

Zagadki prezentowane są przez Orange na Facebooku w formie graficznych rebusów. Odgadnięte hasło przesłać należy pisane wielkimi literami pod bezpłatny numer 80101.

Rozwiązaniem dzisiejszej zagadki w ramach Piłkarskich Kodów jest BRAMKARZ. Po wysłaniu hasła otrzymać można 10 minut na połączenia do sieci Orange, ważnych przez 3 dni.

Regulamin promocji znaleźć można pod tym adresem.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2012-05-19 11:14:15  host: accj37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    madness

  • -2

    2. ~przemo  2012-05-19 12:04:29  host: 37.30.80.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    MASAKRA 10 min na 3 dni i do orange haha

  • 1

    3. ~  2012-05-19 12:21:01  host: z60-06.opera-mini.net

    fakt, lepiej ich nie miec niz miec za darmo nawet tyle ...mentalnosc polaczkow poraza!

  • 1

    4. ~Win-Ph  2012-05-19 12:25:21  host: 93.166.121.107

    @2. - MASAKRA to jest z tym jęczeniem "wysłanników" konkurencyjnych sieci! Wiem, wiem, zazdrość i zawiść was trawi że w "Timobajzel", czy innym "Plejtuchu" nie ma nawet ułamka tego typu darmowych pakietów. :-)

  • -1

    5. ~Mam play  2012-05-19 12:39:24  host: 095160035176.warszawa.vectranet.pl

    mam play i sie ciesze, bo te 10 minut to jest poniżej krytyki. Ja miałem oporowe smsy na majowke zupelnie za darmo...

  • 0

    6. ~@4  2012-05-19 12:39:54  host: acyf80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma bo za 79 zł miesięcznie dzwonisz smsesujesz ile chcesz

  • 1

    7. ~  2012-05-19 12:50:29  host: PC-109-95-2-76.net-com.net.pl

    Tylko ze w orange jest to samo:)

  • 0

    12. ~  2012-05-19 13:02:29  host: z47-09.opera-mini.net

    9. Jeju, cała masa info była o tej sprawie! Ale okej, odpowiem Tobie: po przedłużeniu konta smsem na rok, TRZEBA doładować konto za minimum 5zł. Wtedy bonus nie przepada.

  • 1

    13.  2012-05-19 13:10:38

    ale kody są co dzień więc nie jest źle ;) nawet jak masz 29gr/min to jesteś 2.9zł do przodu ;)

  • 1

    15. ~JavaS  2012-05-19 13:16:41  host: v20-15.opera-mini.net

    ad 5. : To jak cię Play tak bardzo rajcuje to po co włazisz w newsa o Orange i o tematyce skierowanej do abonentów Orange?! Jak ci coś nie smakuje to nie musisz tego konsumować, ale nie pluj jak ostatni cham i burak innym do talerza skoro im to smakuje!

  • 0

    16. ~JavaS  2012-05-19 13:24:35  host: v20-15.opera-mini.net

    Oprócz licznych pakietów z różnego rodzaju darmowymi środkami i usługami dużym plusem kodów Orange jest sposób ich promocji - bez durnych reklam w TV, bez milionów dla jakiś "powiatowych" pajaców itp. To abonenci Orange na kartę i Mix sami sobie przekazują info na temat kodów, zaś całość korzyści z darmowych bonusów trafia do klientów, a nie do agencji reklamowych i "gwiazdeczek" reklamy.

  • 0

    19. ~  2012-05-19 13:52:41  host: 213-238-101-48.adsl.inetia.pl

    @9 i 17 - hotelarz, nie ściemniaj, było o tym pisane milion razy

  • 0

    20. ~b  2012-05-19 17:02:12  host: ip-37-209-132-80.free.aero2.net.pl

    Pitolicie, ja wrzucam kody i jak wykorzystam to wykorzystam, jak nie - trudno- i tak za darmo :D

  • 0

    21. ~b  2012-05-19 18:00:14  host: ip-78-30-108-222.free.aero2.net.pl

    ja tez mam Playa i do tego Tmobile TT- z orange jestem zadowolony i w moim prywatnym rankingu ma nr 2- na chwile obecna. Tylko nie rozumiem tej mowy nienawisci i plucia- chyba , ze tak sie obnizyl poziom trendsetterow.

  • 0

    22. ~  2012-05-19 19:37:44  host: aetd246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9 prawidłowo ci zabrali ten bonus oczywiście nigdzie o tym nie przeczytasz ale teraz jest tak że najpierw wysyłasz sms żeby był rok a do piero pózniej ładujesz chhoć by za 5 zł i wtedy masz bonus cały rok

  • 0

    23. ~  2012-05-19 19:48:16  host: aetd246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17 na japczyński blog, zmiana była z końcem listopada , nie ważne co w regulaminie bo dam dużo błedów i nie ważne co w bok twierdzą bo naogól nic nie wiedzą wazne co na ten temat powie japczyński

  • 0

    24. ~  2012-05-20 01:32:54  host: p20-08.opera-mini.net

    Calmu7 to ma szczęście że jest w orangu.

  • 0

    25. ~Sig  2012-05-20 10:10:44  host: 213-238-107-146.adsl.inetia.pl

    PROLONGATION - 50 sms do Orange, kod na dziś.

Dodaj swoją opinię