Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na sobotę

Tajemniczy kod Orange na sobotę

WitekT 18 Czerwca 2011 19:35

0 0
W ramach zabawy Tajemnicze kody Orange operator podał kolejne hasło. Po wysłaniu go pod specjalny numer użytkownicy ofert na kartę lub miks otrzymają specjalny bonus.

W pakiecie znajduje się 100 SMS-ów (wymiennych na MMS-y) do Orange, które ważne są przez 3 dni. Kod ważny jest tylko dziś do 23:59.

Aby otrzymać bonus należy wysłać wiadomość SMS o treści FESTIWAL pod numer 80101.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    35.  2011-06-19 11:52:24

    Nie rozumiem niektórych. Jak Orange ma nam dawać cokolwiek, skoro dają za darmo a ludzie (pewnie plejowcy) narzekają i tak.

  • 0

    39. ~...  2011-06-19 12:07:16  host: addz46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mogli opublikowac ten kod o 23;59, jak zwykle do wszystkich w sieci orange:D

  • 1

    43.  2011-06-19 12:27:59

    Tym razem narzekać jest na co. Bo promocja była zwyczajnie katastrofalnie słaba. gdyby chociaż ważność była znacznie dłuższa, a tu nie dość, że tylko do Orange, to jeszcze na 3 dni...

  • 0

    44. ~abc  2011-06-19 14:09:07  host: z37-15.opera-mini.net

    43@ promocja skierowana do pisaczy! Dla niektorys sto sms do oranie wystarcza na gora 2dni wiec wiesz.. Oni sie ciesza. Gadacze orangowi tez sie ciesza! Tylko playowcy za 5zl na rok jecza!

  • 0

    91. ~baz  2011-06-19 20:55:10  host: adfy46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja znowu wróciła czy to jednorazowy kod był? Nigdzie nie mogę znaleźć o tym informacji.

  • 0

    97. ~  2011-06-19 23:57:23  host: t19-14.opera-mini.net

    96 mógłbyś coś więcej napisać? co wiesz skąd itd?

  • 0

    98. ~abc  2011-06-20 01:48:24  host: public-gprs227553.centertel.pl

    orange tej nocy przegina!! co chwila nie ma neta na orange free na karte!! wywala mi non stop a zasieg fulll!! dostalem 100sms gratis to teraz musze cierpiec ;/

  • 0

    99. ~  2011-06-20 06:51:22  host: z19-08.opera-mini.net

    No, to już nie jest tajemniczy kod, jak jest podany w newsie.

  • 0

    100. ~  2011-06-20 06:54:57  host: z19-08.opera-mini.net

    98: Czy często ci się to zdarza? Mam zamiar kupić starter Orange Free na Kartę, ponieważ karta SIM będzie działała na wszystkich telefonach - nie tylko z UMTS/3G (mam rację?) i tam, aby otrzymać bonus nie trzeba płacić 30 zł tak jak w POnK.

  • 0

    101. ~  2011-06-20 07:38:57  host: 77-253-22-157.adsl.inetia.pl

    @98 - u mnie działało

  • 0

    102. ~a_lex  2011-06-20 07:42:59  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    #100 - mi tak się zdarza mniej więcej 1 na 3 miesiące, nigdy nie trwało dłużej niż jeden wieczór.

  • 0

    103. ~  2011-06-20 07:56:59  host: z19-08.opera-mini.net

    102: Lepszej oferty na kartę i tak już chyba nie znajdę... Chyba że jeszcze Internet w Plusie. Tylko czy tam są bonusy, a jeśli tak, to jakie? Bo ja to korzystam trochę z Internetu w swoim smartfonie, a trochę w komputerze...

  • 0

    104. ~  2011-06-20 08:48:18  host: iza42.internetdsl.tpnet.pl

    jaki jest kod za wczoraj i na dziś??

  • 0

    105. ~abc  2011-06-20 09:24:54  host: z27-15.opera-mini.net

    czesto bywa ze brak neta jest. Na edge to juz porazka jest. Wkurza mnie to ale jest tak tanio ze ciagne juz kilka miesiecy. Wkurza jeszcze kompresja.

  • 0

    106. ~Wolny  2011-06-20 09:28:38  host: v12-15.opera-mini.net

    Dziwne jest to że internet OFnk gorzej chodzi niż ten w Abo Orange Free testowałem u siebie w domu na tych samych urządzeniach i czasie.

  • 0

    107. ~Calm7  2011-06-20 10:03:52  host: z47-07.opera-mini.net

    106). Ale ten internet w OFnK, czy z prezentu po doladowaniu, czy oplacany z konta glownego - to tak samo chodzi? (wolno)

  • 0

    108. ~Wolny  2011-06-20 10:09:46  host: v12-15.opera-mini.net

    Calm7 - ten z bonusu wolno schodzi. Chodzi ten internet jakbym miał lejek. Mam pełne EDGE.

  • 0

    109. ~acb  2011-06-20 11:08:52  host: jwd181.internetdsl.tpnet.pl

    jest jakis kod na dzis?? a w ogole bedzie??

  • 0

    110. ~zawiedziony i wściekły  2011-06-20 12:26:35  host: host196-112.kaskada.net

    tym razem to już przesadzili; skąd niby mam wiedzieć na czas o promocj?

  • 0

    111.  2011-06-21 08:03:17

    @abc, masz racje, są ludzie którzy wolą pisać niż dzwonić, dlatego są dla nich też plany taryfowe typu pelikan. a tak btw, czy ktoś orientuje się czy jeżeli chcę zmienić plan taryfowy, to mogę przy okazji wziąć udział w loterii orange 2012?

Dodaj swoją opinię