Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na poniedziałek

Tajemniczy kod Orange na poniedziałek

LuiN 12 Września 2011 09:58

0 0
W ramach zabawy Kody w literach, sieć Orange przygotowała kolejną zagadkę. Po wysłaniu hasła pod specjalny numer użytkownicy ofert na kartę lub miks otrzymają specjalny bonus.

tajermniczy kod poniedzialek 12 wrzesnia

W dzisiejszej odsłonie zabawy otrzymać można 120 SMS-ów do wszystkich sieci, ważnych przez 3 dni.

Aby otrzymać bonus należy wysłać wiadomość SMS z hasłem OGNISKO pod numer 80101. Kod należy wysłać do 13. września do godziny 10:00.

Powoli zbliżamy się do końca zabawy z kodami. Oto ostatnia zagadka. Na jutro przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego - informuje na swoim facebookowym profilu Biuro Prasowe sieci Orange.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 93
  • 0

    76. ~  2011-09-13 09:15:34  host: 213.146.54.31

    News o orange ale oczywiście aktywiści pley muszą pisać. Nie wiem czy macie świadomość ale wystawiacie tym samym sieci słabe świadectwo. :D

  • 0

    77. ~  2011-09-13 09:32:10  host: z24-04.opera-mini.net

    Pakierhakier, to wina administratora, bowiem pol roku temu wszystko bylo okej z wpisami, nic sie nie dublowalo, a nick moglem normalnie wpisac. Niestety grzebali w systemie, pozmieniali matrix.. i tak juz zostalo. A podpisywac sie musze pod wpisem a nie w rubryce na gorze. * Calm7

  • 0

    78. ~  2011-09-13 09:34:39  host: z14-11.opera-mini.net

    Gdy byłem w Orange zawsze musiałem konto ładować, złodzieje i tyle. W Play za 5 zł mam konto ważne rok i mam wszystko za darmo. W Zbieraj Minuty mam kilka tysięcy minut uzbierane. Orange ma tylko kilkadziesiąt pakietów z krótką ważnością 7-14 dni gdzie 30 dni to norma. Pakiety wykluczają się nawzajem z różnego rodzaju promocjami. Jestem w Play już 4 lata i nie zamierzam odchodzić, mieszkam na wsi pod lasem a łapię już 2G/3G/4G Play z daleka a łapię loguje i działa wszystko. OFnk mnie nie jara, w POnk mam Nocny Transer za 10 zł od północy do 9 rano.

  • 0

    79. ~  2011-09-13 09:41:23  host: z24-04.opera-mini.net

    78. Fanatyku plaja, cieszymy sie bardzo, ze w plejaku masz wszystko darmo i nie musisz ladowac konta wiecej niz 5zl na rok. * Calm7

  • 0

    80. ~  2011-09-13 09:46:05  host: z14-11.opera-mini.net

    Dodam że ładując przez stronę Play dostaje się za darmo bonus 30 % wartości doładowania od kwoty 20 zł wzwyż. Ładując przez Facebooka dostaje się za darmo bonus 10 % wartości doładowania już od kwoty 5 zł.

  • 0

    81. ~  2011-09-13 09:49:38  host: 213.146.54.31

    *80, no i co z tego że jest bonus od zasilenia 20zł wzwyż? Przecież dzieci play zasilają 5zł i żyją z uzbieranych tysięcy minut w zbieraj minuty. Zapomniałeś o tym. Calm7; nie odpowiadaj na takie wpisy. Zgłaszaj tylko do moderacji.

  • 0

    82. ~  2011-09-13 09:51:02  host: z24-04.opera-mini.net

    80. Wszystko fajnie, tylko co to ma wspolnego z Orange kody? Oj Ty masz fart, ze Clearman Cie nie przesladuje ;-D * Calm7

  • 0

    84. ~  2011-09-13 09:56:19  host: z24-04.opera-mini.net

    81). Moderator (Clearman) ma wieksze problemy niz zajmowanie sie spokojnym fanem plaja. * Odpisujac nawet plajowiczowi - istota rozumna pojmie w lot, ze takie wpisy sa nie na miejscu. Tak ja mysle :-) * Calm7

  • 0

    85. ~  2011-09-13 09:58:48  host: z24-04.opera-mini.net

    83). Co Ci ukradli i w czym oszukali? Przedstaw fakty a nie stawiaj bakow bo nikt tego nie lubi? Jasne? Czekamy na KONKRETY, a jak nie to baj baj maszkaro ;-D

  • 0

    86. ~  2011-09-13 10:01:11  host: z24-04.opera-mini.net

    Ha ha juz zawital Clearman :-) Ostatni moj wpis juz jest nieaktualny bo sie pomieszalo. Ciutke. Koniec tematu.

  • 0

    88. ~  2011-09-13 10:22:53  host: 212.191.200.2

    ORANGE daje 60 minut do wszystkich sieci

  • 0

    89. ~  2011-09-13 10:23:23  host: 212.191.200.2

    Faktycznie na sam koniec dali coś specjalnego :)

  • 0

    90.  2011-09-13 10:36:21

    Uuu wysilili się ; ))) mż być ; p

  • 0

    92. ~viskonti1  2011-09-13 10:46:28  host: 178-36-60-115.adsl.inetia.pl

    91..to po co wchodzisz na stronki Orange?

  • 0

    94. ~mruczka  2011-09-13 11:13:57  host: public-gprs40621.centertel.pl

    to jaki jest kod na te 60 min

  • 0

    95. ~fuzja  2011-09-14 11:58:54  host: user-109-243-220-124.play-internet.pl

    jaki jest kod na dziś?

  • 0

    96. ~fuzja  2011-09-14 12:00:07  host: user-109-243-220-124.play-internet.pl

    Czy zabawa z kodami jeszcze trwa w Orange?

  • 0

    97. ~Yvonna_  2011-09-14 12:10:48  host: abzi20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zakończyła się wczoraj 13.09.2011r !!!

  • 0

    98.  2011-09-17 15:37:14

    Wiecie może kiedy będą nastepne kody ? ;)

  • 0

    99. ~assdfg  2011-10-07 11:25:18  host: 88-199-232-150.tktelekom.pl

    chyba za dwa tygodnie

Dodaj swoją opinię