Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na poniedziałek

Tajemniczy kod Orange na poniedziałek

WitekT 27 Czerwca 2011 10:15

0 0

Tym razem kodem jest odpowiedź na pytanie: jak brzmi nazwa jednego z pierwiastków chemicznych?



Za prawidłową uznaje się odpowiedź NEON, które należy wysłać na numer 80106, aby otrzymać 40 SMS-ów (wymiennych na MMS-y) do wszystkich sieci na 3 dni.


Aby móc wziąć udział w promocji, wymagana jest uprzednia (jednorazowa) rejestracja za pomocą SMS-a o treści KODY wysłanego na numer 816 (koszt 20 gr). Zabawa dostępna jest dla użytkowników ofert na kartę i mix sieci Orange. Szerzej o drugiej odsłonie tajemniczych kodów pisaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    36. ~  2011-06-27 19:21:36  host: z12-13.opera-mini.net

    Krzyno, to jak zonka chce, to dla niej w wolnym czasie zerknij na Ufomesy na Telepolis. Zreszta Atlan cosik juz wspomnial, jak zauwazyles. * Pewnie, ze lepiej dzwonic, dlatego jestes w NOG. A co do internetu, to pakiet za 10zl wydaje sie okej (100 Mb)Krzyno, to jak zonka chce, to dla niej w wolnym czasie zerknij na Ufomesy na Telepolis. Zreszta Atlan cosik juz wspomnial, jak zauwazyles. * Pewnie, ze lepiej dzwonic, dlatego jestes w NOG. A co do internetu, to pakiet za 10zl wydaje sie okej (100 Mb)

  • 0

    37. ~  2011-06-27 19:23:18  host: z12-13.opera-mini.net

    Bo podwaja komentarz..

  • 0

    38.  2011-06-27 19:26:37

    #36 - pakiet internetowy jest ok, ja tam nie narzekam że w tej kwestii Orange nie jest liderem, bo nie jest ale jednocześnie uważam że nie musi być i ścigać się z konkurencją o 1zł miesięcznie. Ale w NOG powinno być tanio bez pakietów, bez pilnowania tego wszystkiego kiedy się skończy pakiet czy termin ważności. Z ciekawości kiedyś policzyłem ile wydałbym przy stawce 1gr/50Kb i wyszło mi równe 10zł z kilkoma groszami, czyli tyle ile wydaję na pakiet, ale za to komfort użytkowania byłby dużo większy.

  • 0

    39. ~Calm7  2011-06-27 19:27:41  host: z12-13.opera-mini.net

    Grzebia znow w systemie, bo mi podwaja komentarz ..

  • 0

    40. ~  2011-06-27 19:31:25  host: z12-13.opera-mini.net

    Tak, Atlan, wiem. Standardowa stawka jest zabojcza! No i te 25zl po doladowaniu, stawka 55gr bodaj, haha I jednego nie rozumiem: skoro stawka jest malejaca, to dlaczego po doladowaniu 200 zl nic mi nie maleje?! Powinno byc 10gr do Orange, a nie dalej 20.

  • 0

    41.  2011-06-27 19:32:50

    *36 - ufomesy mamy włączone, zresztą włączam wszystkie usługi, które dają mi korzyści, najbardziej lubię 9 darmowych minut za 2 wygadane. Atlan gdyby Orange wprowadził stawkę za net taką jaka jest w OFNK to byłbym przeszczęśliwy, ale nawet nie wymagam 1 grosza za 100kB, mogło by już być nawet 5 gr za 100kB.

  • 0

    42.  2011-06-27 19:36:22

    dokładnie stawka 200 zł dla klientów jest mało opłacalna, generalnie nic nie daje, a szkoda. Mogę doładować się za 200 zł, ale termin ważności wychodzących musiał by się wydłużyć i stawka przynajmniej w sieci być niższa.

  • 0

    43. ~  2011-06-27 19:37:52  host: z12-13.opera-mini.net

    To Krzyno, ile by Ci miesiecznie Mb wychodzilo, tak dla newsow i poczty zerkania?

  • 0

    44. ~  2011-06-27 19:40:39  host: z12-13.opera-mini.net

    A co mi tam, Krzyno, napisze do BOK ORANGE maila, z zapytaniem dlaczego nie maleje po 200, skoro w regulaminie jasno stoi: stawka malejaca po kazdym (wyzszym) doladowaniu :-D * Calm7

  • 0

    45.  2011-06-27 19:54:13

    Teraz nie wiem ile, mam zwykły fonik teraz (Nokia 6700 Classic), bardziej korzystam z niego jako z modemu podpinając go pod lapka. No ale do tego kupiłem specjalnie OFNK i kartami w fonie żongluję, a to mnie irytuje strasznie. Muszę kupić modem usb w końcu. Polityka pomarańczy w tej kwestii strasznie mnie dziwi, czemu tak utrudniają życie ludziom ? Między innymi właśnie dlatego wstrzymuję się z kupnem dotykowca, bo cena netu mnie odstrasza, a tak jak już wcześniej napisałem pakietów nie znoszę i nie korzystam.

  • 0

    46. ~  2011-06-27 20:12:45  host: z12-13.opera-mini.net

    Kupilem sobie najprostrzego dotykowca, Nokie 5230, za 300 zl i juz wiem co to znaczy miec dotykowca :-) * Calm7

  • 0

    47. ~  2011-06-27 20:15:47  host: v09-16.opera-mini.net

    Ta Nokia jest badziewna, jedna z najgorszych dotykowych od Nokii. Lepiej było sobie kupić N 5800. / Play

  • 0

    48.  2011-06-27 20:36:09

    Jak ja się zdecyduję na dotyk to tylko z wysuwaną klawiaturką qwerty, innego nie biorę pod uwagę nawet.

  • 0

    49. ~olgazm.pl  2011-06-27 21:16:31  host: 188.146.4.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czy ktos z was ma tak ze nie moze wyslac smsa aktywujacego? czy ja nie mam prawa do promocji czy jak....:D

  • 0

    50.  2011-06-27 21:34:38

    a aktywowałeś przez smsa o treści KODY na numer 816 ? To jest warunek aby otrzymywać gratisowe minuty i smsy.

  • 0

    51. ~  2011-06-27 22:57:26  host: p21-06.opera-mini.net

    Nie licząc stawki do play to w orange go są rewelacyjne ceny przy odrobinie kombinacji, a mimo to centozaurów jest dużo w tej sieci. To się nazywa telekomunikacyjny efekt jojo znany od dawna, narodził się w erze ale eksplodował w play. Wszystko darmo powinno być.

  • 0

    54. ~  2011-06-27 23:06:50  host: p21-06.opera-mini.net

    52 za darmo na początek a jojo przewiduje że jeszcze w tej dekadzie będą nam płacili pieniądze za wykonane połączenia i wysłane smsy. Popieram jojo. Za darmo w ryja nikt nie da bo za to jest kara więzienia ale darmowe usługi nie są zakazane.

  • 0

    55. ~  2011-06-27 23:45:29  host: z46-13.opera-mini.net

    Bez przesady, Nokia 5230 nie jest taka badziewna. Mialem do wyboru Avile, ale wzialem Nokie. I dobrze zrobilem. * Co do Ciebie Krzyno, skoro dzwonisz, to chyba najlepszym wyborem bedzie seria e63, e71, lub e72. Pozdrawiam. Calm7

  • 0

    56. ~Mariola  2011-06-28 01:27:48  host: 89-76-108-46.dynamic.chello.pl

    do kiedy teraz bedzie trwala promocja na kody? pozdrawiam

  • 0