Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na poniedziałek

Tajemniczy kod Orange na poniedziałek

WitekT 16 Maja 2011 15:28

0 0

Uczestnicy zabawy z kodami Orange dość szybko odgadli dzisiejsze hasło. Tym samym promocja zakończyła się bonusem 60 minut do wszystkich sieci ważnych 7 dni.

Aby otrzymać bonus, należy wysłać SMS-a o treści NIESPODZIANKA na numer 80101.

Zabawa z kodami trwała od 27. kwietnia. Cieszyła się wielkim powodzeniem, wzięło w niej udział kilkaset tysięcy użytkowników ofert na kartę. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Ze słów rzecznika Grupy TP Wojciecha Jabczyńskiego wynika, że należy oczekiwać podobnych akcji w przyszłości, choć żadne ramy czasowe nie zostały podane.




Wszystkie kody aktywne podczas zabawy podaliśmy w tej wiadomości.

Jak oceniasz tajemnicze kody Orange?

Bardzo atrakcyjne
87.29%
Atrakcyjne
8.96%
Nie wyróżniające się
0.74%
Mało atrakcyjne
0.85%
Bardzo mało atrakcyjne
1.51%
Nie mam zdania
0.66%

Wszystkich głosujących: 13232



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 69
  • 2

    55. ~  2011-05-16 18:32:46  host: v13-16.opera-mini.net

    @52.Za przeproszeniem: *** prawda. Aby z lacznego AUPU oraz tylko dla post-paid wyliczyc dla pre-paid, nalezy uwzglednic proporcje ilosci tych uzytkwników. Co do Fresha to na pewno jestem blizej niz ty z wyliczeniem sredniej ilosci minut w TT ;P.

  • 1

    56.  2011-05-16 18:36:24

    kurde, co za debile tu się wypowiadają (mowa o tych imbecylach, co piszą bzdury). 1. Aktywować KOD można do jutra (choć lepiej dziś, bo nie wiadomo czy jutro Orange nie wprowadzi innego, a ten nie przestanie działać, osobiście w to wątpię, ale lepiej nie kusić losu). 2. Pakiet jest ważny 7 DNI od daty aktywacji tajemniczym kodem (czyli np. od dziś do 23.05). 3. Pakiet jest DO WSZYSTKICH SIECI (bez gwiazdki). Dotyczy także Play.

  • 1

    57.  2011-05-16 18:38:52

    Dodam jeszcze, że to naprawdę znakomite zakończenie tej promocji. Oferta była fajna. Kończy się nie tyle fajnie, ale znakomicie. Pogratulować Orange :)

  • -1

    58. ~  2011-05-16 18:52:48  host: V34-04.opera-mini.net

    @55. Nie komplikuj sobie życia. Masz AUPU ogólny i masz podany dla postpaid to wystarczy odjąć. Jak nie wierzysz to wejdź na stronę gdzie jest raport kwartalny Orange tam jest dodatkowa rubryka odnośnie AUPU dla prepaid żeby nie trzeba było prościej bez odejmowania. Zsumuj te dwie wielkości i wyjdzie Ci ten ogólny. O jakich Ty proporcjach piszesz?

  • 2

    59.  2011-05-16 19:14:52

    To mi się podoba. Pierwszy bonus, który uważam za użyteczny. W przeciwieństwie do wielu osób podniecających się jak na widok Miss Wenezueli, bonusy w sieci mnie nie kręcą. Co do rozmowy o ilości minut wyrozmawianych co miesiąc, ja jako użytkownik Fresha, wydaję na telefon min 129 zł miesięcznie (abo + fresh prywatnie - liczę je razem ponieważ oba nr są u jednego Opa). I wszyscy których znam i mają PF, wydają przynajmniej 30 zł na m-c. Nie wiem czemu tak uparcie bronicie (jak cnoty siostry) tezy, że użykownik PF rozmawia tylko 5 zł na rok. Czy Użytkownicy P4 mają mniej spraw do załatwienia i mniej znajomych niż Wy, tylko dlatego że nie mają telefonu w W3? Do userów 52 i jemu podobnych - ile osób z kartami w W3 wydaje tyle co ja? Ilu statystycznych klientów W3 musi się zebrać, żeby rozmawiać tyle minut co taki klient jak ja? Ilu z tych klientów musi kasę z doładowań wydać na pakiety na tańsze połączenia i smsy w sieci? Ja tego nie liczę ponieważ takie rzeczy mam bez proszenia. I nie uważam, że pakiet dany przez Operatora na 10 minut lub 25 smsów w sieci , jak to napisał 53, miażdzy Prepaidy konkurencji. Przyznaję jednak, że ten bonus, zaskoczył mnie pozytywnie i jest godzień miana Zwieńczenia promocji, bo ten piątkowy wywołał u mnie tylko sarkastyczny uśmiech.

  • 1

    60. ~  2011-05-16 19:16:08  host: 83.218.104.106

    do 51: dzięki za info, jeśli tak to oferta jest fajna (bo większość znakomych mam w play). Orange wziąłem na próbę - te kody fajna rzecz - lecz promocja się kończy a się okazało że profil który dostałem na starterze to orange one. za 50zł ważność konta to zaledwie 50dni. Porażka. Trzeba wygadać te 60 minut :) oraz to co jest na koncie i i starterek wyląduje w koszu. No chyba że znowu dadzą jakieś fajne promocje ?? (w co wątpie).

  • -1

    62. ~reee  2011-05-16 20:21:56  host: 89-79-191-173.dynamic.chello.pl

    A czy jutro jeszcze jakis kod podadza czy juz nie?

  • 0

    63. ~  2011-05-16 22:38:28  host: 31.41.144.41

    @58. Jeżeli ilość użytkowników pre- jak i post-paid jest jednakowa to faktycznie wystarczy jedynie odjąć tak jak podałeś. Tylko zapominasz, że łączna wartość AUPU to jest w zasadzie średnia ważona (a tak naprawdę to po prostu ilość wydzwonionych minut w miesiącu podzielona na ilość użytkowników wszelkiej maści) , gdzie współczynnikami są ilości klientów w poszczególnych kategoriach. Jak nie wierzysz to sam policz w wynikach Orange http://goo.gl/huUyh: 1kw 2011 (pre;post;łączny) = 92,6;229,0;158,6. Teraz policz: 229-158,6 != 92,6.

  • 1

    64. ~  2011-05-16 22:47:07  host: 31.41.144.41

    @58. Ale aby tobie poprawić humor napiszę, że wyliczone AUPU w Erze w 1 kw. 2011 dla pre-paida wynosi zaledwie 56 minut. Teraz już wiadomo, czemu nie chcieli się tym chwalić :).

  • 0

    65.  2011-05-16 22:47:49

    Najbardziej ważkie i fundamentalne pytanie i tezę wysunął reee (nr 62) - zna ktoś odpowiedź?

  • 0

    66. ~kama  2011-05-17 06:27:40  host: V36-02.opera-mini.net

    czy moglo by tak zostac juz zawsze? Hehe. ;) .

  • 1

    67. ~  2011-05-17 11:10:41  host: v25-05.opera-mini.net

    Zawsze to coś ale nowości nie ma. Przecież w Play też sie dostałe darmowe minuty i to bez kombinacji. Jak? A no za 2 min z obcej sieci 1 min gratis. Ja mam spokojnie 30 min co miesiąc a ważnośc 30 dni a nie 4 czy 7. Mam luz

  • 1

    68. ~@61  2011-05-17 11:33:03  host: 94.42.115.21

    AUPU - Average Usage Per User

  • 0

    69. ~MaRiO  2011-05-17 13:47:34  host: static-68-219.is.net.pl

    mam pytanko czy te wczesniejsze kody dzialaja? bo chyba sobie kupie dzis starterek orange tylko pytanie czy mozna wpisac dzis wiecej kodow (te wczesniejsze) czy tylko ten co do dzis jest na 60 minut do wszystkich.. pozdro :))

  • -1

    70. ~  2011-05-17 15:26:47  host: 83.218.104.106

    do 69: sprawdzałem. Niestety wcześniejsze kody nie działają

  • 1

    71. ~MaRiO  2011-05-17 17:42:19  host: static-68-219.is.net.pl

    70: to jak Ty to sprawdziles jak tu pisze http://www.telepolis.pl/news.php?id=21599 ze dzialaja.. hmm.. ??

  • 1

    72. ~MaRiO  2011-05-17 17:43:41  host: static-68-219.is.net.pl

    71* jest napisane*

  • 1

    73. ~ronald  2011-05-18 15:15:47  host: w605mtdtnr.adsl.datanet.hu

    łooo już koniec szkoda, ten ostatni był najlepszy, aż 60 minut do wszystkich sieci! buuu

  • 0

    74.  2011-05-20 17:29:40

    no cóż, wszystko ma swój początek i koniec :)Jedna akcja się kończy, zaczyna druga np. Orange Combo (dające zniżki za korzystanie z kilku usług w sieci).

  • 0

    75. ~  2011-05-20 19:31:09  host: 83.218.104.106

    do 74: ale może kody powrócą??

Dodaj swoją opinię