Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemniczy kod Orange na piątek

Tajemniczy kod Orange na piątek

LuiN 24 Czerwca 2011 11:08

0 0

Tym razem kodem jest odpowiedź na pytanie: jak brzmi nazwa jednego z czynnych wulkanów?



Za prawidłową uznaje się odpowiedź KAMERUN, które należy wysłać na numer 80106, aby otrzymać 25 minut do Orange na 3 dni.


Aby móc wziąć udział w promocji, wymagana jest uprzednia (jednorazowa) rejestracja za pomocą SMS-a o treści KODY wysłanego na numer 816 (koszt 20 gr). Zabawa dostępna jest dla użytkowników ofert na kartę i mix sieci Orange. Szerzej o drugiej odsłonie tajemniczych kodów pisaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    22. ~nick-!brak!  2011-06-24 16:10:51  host: host-057.skynet.net.pl

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Kamerun_(wulkan)

  • 0

    23.  2011-06-24 16:45:03

    Po co kredyt, przecież można przelać pieniądze. Co prawda najmniej 5 zł, ale to nie problem, bo przelewamy 6 zł, zwracamy przelewem 5 i mamy 1zł na koncie (a właściwie 80 gr bo przelew kosztuje 20gr) - i gra, a nawet jako bonus po aktywacji pozostanie nam 60 gr do wszystkich sieci ;)

  • 0

    24. ~  2011-06-24 17:38:34  host: 77-255-128-250.adsl.inetia.pl

    20 gr to nie wiele. Fakt. Lecz jeśli przykładowo 5 milionów osób się zarejestruje a kody są ograniczone ilościowo i to na dodatek tylko do Orange, to koszty prawie żadne a do kasy Orange za 5 000 000 rejestracji wpadnie ile? 1 000 000 zł (1 milion zł). Sumka całkiem niezła a jaka reklama. Brawo eksperci od marketingu. Kto czytał regulamin to wie, że nie każdy otrzyma kod, gdyż są ograniczenia ilościowe, lecz ile ich jest, to już nie wiadomo. Tu cytat "Co ważne, w nowej edycji tylko określona liczba klientów będzie mogła danego dnia skorzystać z bonusu."

  • 0

    25. ~  2011-06-24 17:47:26  host: v10-15.opera-mini.net

    24. Wreszcie mądry komentarz. Liczy się skala i zysk dla operatora. $14 i 17 też logicznie to przedstawił. Będący w potrzebie niech korzystają. Zawsze to kolejny free profit dla pojedyńczego użytkownika, bo z jego punktu 20 gr to żadna kasa.

  • 0

    26. ~  2011-06-24 19:04:11  host: 87-205-69-211.adsl.inetia.pl

    @24 - tak, tak, ja powiem, że bez mała miliard ludzi się zarejestruje... Podajecie jakieś całkowicie abstrakcyjne wartości...

  • 1

    30. ~Radzioos  2011-06-24 21:42:26  host: public-gprs218966.centertel.pl

    Gdyby za każdą napisaną przez was a przeczytaną przeze mnie głupotę płacono mi kilka groszy to byłbym bogaty..xd Co do tematu.. Szkoda, że jest ten limicik, Orange zawsze żałuje jakichś darmowych minut czy sms .. : /

  • 0

    31. ~tpzip  2011-06-24 22:12:38  host: z16-12.opera-mini.net

    Ja jeszcze nigdy nie miałem żeby niezałapać się na jakiś kod, a ktoś wogóle nie zdąrzył? Bo jeszcze nie słyszałem żeby jakaś osoba pisała na fejsie lub gdzieś indziej??Jak nie to nie piszcie takich głupot jaki ten limit jest mały

  • 0

    33. ~abc  2011-06-25 08:19:02  host: z40-08.opera-mini.net

    ja wyslalem kamerun wieczorem wczoraj i wszedl bez problemu

  • 0

    34. ~nati  2011-06-25 10:26:24  host: acft9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    [licze na to, że złowię jakiś jeleni]

  • 0

    35. ~Calm7  2011-06-25 10:42:00  host: z27-10.opera-mini.net

    Idz w cholere Nati z tym jeleniem :-P

  • 0

    36. ~Pigx  2011-06-25 13:41:45  host: 87-207-120-113.dynamic.chello.pl

    Cały czas kody wchodzą, mimo, że czasem wpisuję późnym wieczorem...

  • 0

    37. ~  2011-06-25 19:53:56  host: v09-15.opera-mini.net

    Nic nie wysyłałem i jakoś mi też promocje wchodzą.

  • 0

    38. ~abc  2011-06-26 13:49:02  host: z46-11.opera-mini.net

    37@ jasne. Rejestracja jest obowiazkowa

  • 0

    39. ~  2011-06-29 12:35:44  host: elx125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wysyłam i nie chce mi się wiadomość wysłać :(

  • 0

    40. ~  2011-07-01 10:10:43  host: 89.228.8.134

    KOD NA DZIŚ TO BREST 35 MIN. DO ORANGE

  • 0

    41. ~  2011-07-01 11:30:42  host: public132203.cdma.centertel.pl

    STETOSKOP

  • 0

    42. ~  2011-07-01 13:33:38  host: z31-04.opera-mini.net

    lol jak wam moze byc szkoda 20gr... Zal... Dostaniecie potem zaluzmy 60 esow do wszystkich (bo tak bylo) i jedem taki es kosztuje 20 gr normalnie to oszczedzacie 12 zyla to to 20 gr jest niczym w porownaniu do 1200 gr

  • 0

    43. ~:)  2011-07-01 18:35:54  host: h-91-196-50-86.euronet.net.pl

    tylko pierwszy sms KODY kosztowal 20gr ;/ za reszte nie placisz inteligencie ;/

  • 0

    44. ~wygrajkonkursy.pl  2011-07-04 09:53:50  host: ns1.sulika.net

    http://www.wygrajkonkursy.pl tajemniczy kod najszybciej!

  • 0

    45. ~mirek  2011-07-04 21:51:50  host: 77-253-6-124.adsl.inetia.pl

    kod na dzisiaj to JORDANIA

Dodaj swoją opinię