Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tajemnicza (topowa) Nokia

Tajemnicza (topowa) Nokia

LuiN 26 Czerwca 2010 02:20

0 0

Nokia N8 miała być ostatnią N-ką z Symbianem na pokładzie, więc trudno powiedzieć pod jaką nazwą sprzedawany będzie model, którego zdjęcia właśnie wyciekły do sieci. Wcześniej mówiono o N9, ale może to... N8-01?

nokia n9 n8 01 leaked nokia n9 n8 01 leaked nokia n9 n8 01 leaked




Eldar Murtazin z Mobile Review obstawia właśnie N8-01. Telefon rzeczywiście wygląda jak rozbudowana o klawiaturę QWERTY Nokia N8, która przy okazji przeżyła odchudzanie z megapikseli, zamieniając 12 Mpix na 8 Mpix.

Zabrakło też ksenonowej lampy błyskowej, w nagrodę mamy jednak budzącą respekt sporą klawiaturę QWERTY (ciekawy następca n97). Całością zarządza Symbian - najprawdopodobniej z interfejsem ^3. Telefon obsługuje amerykańskie sieci 3G z użyciem częstotliwości 850 i 1900 MHz... i tyle póki co wiemy o tajemniczej Nokii.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~BKX  2010-06-26 09:52:59  host: public4216.xdsl.centertel.pl

    Ja tam w lewym górnym rogu widzę C0, więc jakaś z serii C na moje oko... A skoro zapowiedzieli oficjalnie, że koniec z Symbianem w Nkach, to przecięż powinni słowni...

  • 0

    4. ~  2010-06-26 09:59:55  host: t06-08.opera-mini.net

    to jest 00, czyli model-prototyp

  • 0

    5.  2010-06-26 10:22:31

    A na obudowie jest C0 - więc ja obstawiam, że to topowy model ale z serii C ;)

  • -2

    6. ~DwD  2010-06-26 10:38:07  host: dynamic-78-8-134-181.ssp.dialog.net.pl

    to jakas bzdura, na stronie nokia.pl jest juz przedstawiona N8-00 i nie ma klawiatury, jest 12 mpix i lampa ksenonowa. Sprawdzajcie swoje zrodla!!!

  • 0

    7. ~korniszon  2010-06-26 10:41:39  host: 212.160.172.70

    A tam pieprzycie takie bzdury co to może być. Telefon jak telefon, nokia wypuszcza znowu jakiś badziew, który niby ma zachwiać pozycję samsunga i lg na światowych rynkach.

  • 0

    8. ~WiateR  2010-06-26 10:48:50  host: 94.254.216.13

    @6 A odróżniasz cyferki? :P N8-00 to coś innego niż N8-01 :P

  • 0

    9. ~  2010-06-26 10:53:52  host: 212-106-22-134.adsl.inetia.pl

    No tak, symbian :-)))) Znow jakis fon dla desperatow :P

  • 0

    10.  2010-06-26 10:58:33

    @9 desperaci też dzwonią czasami...

  • 0

    11.  2010-06-26 12:07:13

    Mogli by w końcu wypuścić jakiś topowy model, a nie tylko ciągle coś zapowiadają. Samsung nie zapowiada, że za x miesięcy coś wyda tylko to po prostu wydaje za chwilę. A Nokia i SE jak widać. Odzwierciedla to ich pozycję na rynku.

  • 0

    12.  2010-06-26 12:14:23

    mogliby wypuścić chociaż jeden z androidem. Tak jak Samsung - wypuszcza i z nim i z bada

  • 0

    13. ~  2010-06-26 12:18:55  host: t20-01.opera-mini.net

    samsung to chyba kazdego os'a zaliczyl :D tylko dziewica apple cos niechce sie -zgrac- z samsungiem...

  • 0

    14.  2010-06-26 13:12:30

    http://www.youtube.com/watch?v=xrXHXin9Iio&feature=player_em bedded?

  • 0

    15.  2010-06-26 13:13:11

    Aj, sadzilem, ze to o N8. Nie wazne.

  • 0

    16. ~Marek  2010-06-26 13:47:10  host: chello089072135059.chello.pl

    to jest nokia c6 u góry na pierwszym zdjęciu widać

  • 0

    17. ~Marek  2010-06-26 13:48:42  host: chello089072135059.chello.pl

    i z reszta na zdjęciu napisane jest proto czyli prototyp noki c6

  • 0

    18. ~PatrykOS  2010-06-26 15:17:54  host: 14.179.wmc.com.pl

    a może Nokia n8 pro?

  • 0

    19. ~NJaszczur  2010-06-26 15:25:21  host: acnt8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest N8-01 (Nie N9 które ma działać na systemie Meego, ani C6 która ma działać na Symbianie^1, a na screenach widać Symbiana^3). Design też jest prawie identyczny jak w przypadku N8, a nowe nazewnictwo Nokii opiera różne warianty o dodawanie postfiksu -XX.

  • 0

    20. ~Kejmul  2010-06-27 10:46:33  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Kto by się przejmował Nokią i Symbianem, jak jest tyle ciekawszych rzeczy na rynku. Poza tym, gdy N8 w końcu u nas wyjdzie, w świetle produktów konkurencji będzie low-endem.

  • 0

    21. ~Kejmul  2010-06-27 10:46:51  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Pod względem jakości wykonania na pewno też.

  • 0

    22. ~doktorek  2010-07-30 00:20:57  host: nat13.mnc.pl

    kejmul ,nie bądź dzieckiem, nokia n8 jest na wypasie i takiej konfiguracji z oled nigdzie nie znajdziesz, jakość wykonania w nokiach była zawsze(!) lepsza niżu konkurencji!!! więc bez seansów nienawiści a'la niesiołowski tylko konkretnie kochany!!! a nie żeś się uwziął na tą nokię!! ja w życiu miałem wszystkie marki łącznie z ifonem z nokią zawsze czułem się najlepiej!!! kwesta gustu, ale nie ośmieszaj się dyskredytując nokie nieprawdziwymi informacjami, bo to drażni!!

Dodaj swoją opinię