Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tablety w Erze z dwoma abonamentami

Tablety w Erze z dwoma abonamentami

WitekT 17 Listopada 2010 15:28

0 0

Od 22. listopada klienci indywidualni w sieci Era będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty blueconnect przygotowanej dla tabletów.






Obok nowych promocji z laptopem i netbookiem, o których szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, Era przygotowała dla użytkowników tabletów ofertę blueconnect z dwoma pakietami danych 4 GB lub 8 GB z abonamentem miesięcznym odpowiednio o wysokości 119 zł lub 149 zł. Tablet Samsung Galaxy Tab ma kosztować wtedy, według informacji operatora - 99 zł w najdroższym abonamencie (najprawdopodobniej z umową na 3 lata).

Ponadto wprowadzona dzisiaj usługa blueconnect noc, pozwalająca na nielimitowane dostęp do sieci od północy do 9, będzie bezpłatna w tej ofercie.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~tablet  2010-11-17 15:32:47  host: v03-15.opera-mini.net

    Tablet Samsung Galaxy Tab jest bardzo drogi w ofercie Blueconnect, ceny w taryfie 79 zł powyzej 2 tys. zl. Dla dotychczasowych klientow jest figa z makiem, w Play daja stalym klientom znizke 100 zl na zakup tego tableta.

  • 0

    3. ~dd  2010-11-17 15:37:13  host: cnu35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ceny tabletów zaporowe

  • 0

    4. ~  2010-11-17 15:39:37  host: public-gprs113368.centertel.pl

    nie rozumie tego że w uk dają dobre telefony za darmo a u nas nawet w najwyższych abo trzeba zapłacić za telefon z najwyższej półki nawet 600zł, dodatkowo zarobki tam mają wyższe

  • 0

    5. ~...  2010-11-17 15:48:48  host: hsa122.internetdsl.tpnet.pl

    Zobacz sobie wysokosc abo w uk..

  • 0

    6.  2010-11-17 15:51:58

    Nic nowego te dwa abonamenty znane z oferty dla biznesu, pytanie tylko po ile chcą sprzedawać i jakie to tablety. Jak na razie Era ma tylko galaxy tab w cenniku, ipada i galaxy taba sprzedaje tylko play i plus. Nowe taryfy internetowe Play Online Box wygladaja korzystniej w cenie 99 zl jest 15 GB i mozliwosc wykonywania rozmow telefonicznych, wysylania sms.

  • 0

    7. ~jarekt  2010-11-17 16:07:32  host: 178-37-55-59.adsl.inetia.pl

    Witek jak mogles puscic newsa bez najwazniejszej informacji czyli ceny tabletow w tych taryfach? Z newsa jak byk wynika, ze te taryfy sa skierowane do uzytkownikow tabletow - uzytkownikow, ktorzy sobie takie urzadzenia juz kupili albo zakupia niezaleznie. Dlatego zdebialem przy cenach - 4GB za takie pieniadze to niezle przegiecie :P Swoja droga brakuje czegos z mniejsza iloscia danych. Tablety nie sa zamiennikami laptopow czy stacjonarnych PC i 1GB przy wifi w domu wystarczyloby wiekszosci uzytkownikow. Tyle dostalem do BC z netbookiem 2 lata temu i wiekszosc i tak sie marnowala...

  • 0

    8.  2010-11-17 16:33:18

    era złodzieje....kto im weźmie 4 GB za 119 zł? jawna kpina w biały dzień.Inteligentni inaczej chyba to wezmą.

  • 0

    9. ~Adaś  2010-11-17 17:02:55  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @8 w tym jest też opłata za tablet, tak aby nie wykładać od razu 1,5 czy 2k na start. Więc jest trochę inaczej niż w Play czy gdzieś indziej. Czekamy na konkretniejsze dane.

  • 0

    10. ~  2010-11-17 17:29:47  host: 178.183.231.133.dsl.dynamic.eranet.pl

    Cena Taba w 119 - 499zł w 149 99zł cena Ipada w 119 - 999zł w 149 599zł

  • 0

    11. ~tomekdave  2010-11-17 19:05:07  host: bvq77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kupisz dla szpanu i tyle potem znowu kompurke hehe

  • 0

    12. ~chilly  2010-11-17 20:08:30  host: chello089074230228.chello.pl

    @8 wykorzystaj najpierw 4GB a potem wnioskuj sobie, czy to dużo czy mało, poza tym jeśli tab będzie @10 za 499 zł, to będzie oferta całkiem całkiem.

  • 0

    13. ~Ptk  2010-11-17 20:11:51  host: public-gprs104106.centertel.pl

    W orange sprzęt już jest, w tym tyg będzie oferta, sam tablet super! Swietnie działa i elegancko leży w dłoni!

  • 0

    14. ~CzarowniC  2010-11-17 20:35:30  host: piekna-gts.2a.pl

    Tablet Samsung Galaxy S? A nie przypadkiem Galaxy Tab?

  • 0

    15.  2010-11-17 20:52:28

    12@ 4GB za 119 zł to dość drogo i opłaci się wyłącznie pod warunkiem naprawdę niskich lub w miarę atrakcyjnych cen za tablety.

  • 0

    16. ~Gringo  2010-11-17 21:09:44  host: z17-05.opera-mini.net

    Co do tego czy 4GB,to dużo czy mało,to muszę napisać,że mając tę zabaweczkę i 2GB w Orange Free za doladowanie za 50 zl,że trochę mi brakuje.

  • 1

    17. ~  2010-11-17 21:16:24  host: 229.etlink.pl

    @16 jak w domu nie jedziesz po wifi a do netu nie uzywasz opery, to pewnie i 10GB moze byc malo ;-)

  • 0

    18.  2010-11-17 22:52:37

    119zł to bardzo!!!!!!!!!! drogo spłacasz w tym ratę za tablet

  • 0

    19.  2010-11-17 22:59:30

    a co dopiero powiedzieć, gdy ktoś w ogóle sie nie odłącza od sieci @17 to i 100GB będzie za mało. pytnie jakie są granice rozsąku,hmm tablet będzie w niezłej cenie podejrzewam, Ci co będą chcieli to go kupią i tyle.

  • 0

    20. ~Adaś  2010-11-19 11:12:01  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Tak jak pisałem już niby dużo 119zł za 4gb ale w tym też jest wszytko inne wliczone. Jeżeli cena się utrzyma tak jak jeden użytkownik napisał czyli 499 to jest to bardzo dobra oferta. Nie trzeba mieć 1,6k jak w niektórych sieciach a wystarczy tylko 500zł więc to zmienia zasadniczo postać rzeczy.

  • 0

    21. ~roxypoxy  2010-11-24 22:04:11  host: abcq184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    najpierw niech abo obniżą...

Dodaj swoją opinię