Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tablety Samsunga z linii Pro już w lutym w Polsce - znamy ceny

Tablety Samsunga z linii Pro już w lutym w Polsce - znamy ceny

WitekT 15 Stycznia 2014 13:35

1 5

samsung galaxy notepro 12.2Zaprezentowane na styczniowych targach CES 2014 w Las Vegas najnowsze tablety Galaxy NotePro i Galaxy TabPro firmy Samsung doczekały się daty premiery w Polsce oraz oficjalnych cen. Urządzenia na półkach sklepowych pojawią się już w lutym.



 

Zobacz: Samsung zaprezentował nowe portfolio tabletów.


Tablety Galaxy TabPro będą dostępne w dwóch rozmiarach: 10,1 cala oraz 8,4 cala. Tablet Galaxy NotePro będzie dostępny w rozmiarze: 12,2 cala. Ceny w zależności od modelu będą wynosiły od 1599 do 3399 zł.


Ceny kształtują się następująco:


Powyższe ceny dotyczą tabletów w wersji WiFi. Wersje z modemem LTE są droższe o 400 zł.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: galaxy | notepro | samsung | tabpro

w sumie: 18
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1. ~Squall  2014-01-15 13:39:08  host: 81.219.84.18

    No to ceny niczego sobie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    2. ~Lusco  2014-01-15 13:40:37  host: afkg215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I teraz pytanie za sto punktów dlaczego miałbym zapłacić za tablet 8.4 z androidem 1599zł, a nie kupić Asusa t100 z dockiem 500GB, na windowsie 8 ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4. ~ripp1337  2014-01-15 14:04:11  host: 81.219.84.18

    Brakuje porównania cen w polskich sklepach z cenami w USA/Europie Zachodniej : ) Może bardziej opłacałoby się skoczyć do Londynu na weekend i kupić taki tablet : )

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~ziutasek  2014-01-15 14:11:36  host: afav109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lusco - i co z tego że na windows-ie coś możesz zrobić, samsung jest dla gimbusów których nawet sama myśl zrobienia czegoś pożytecznego przeraża ... a w siedzeniu na pejsie i demotach im nie podskoczysz ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Darkeners  2014-01-15 14:23:25  host: 89-79-54-85.dynamic.chello.pl

    Tablet na Windowsie... prosze ciebie wiekszosc i aplikacji z PC i tak nie odpalisz z zadawalajaca szybkoscia. Poza tym nie jestem fanem Samsunga, ale takie Pocketnow, Engadged i inne zachodznie serwisy, gdzie ludzie raczej sie znaja dobrze oceniaja nowe samsungi. Ze wzgledu na lepsze wykorzystanie ekranu itp, niz u innych producentow. Choc nadal nie przepadam za ta sztuczna skora itp ; d

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    8. ~Thunder  2014-01-15 14:41:55  host: 85.219.163.130

    Ceny zaporowe xD

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9.  2014-01-15 14:42:53

    Jak widać Samsung już tak obrósł w piórka że ich marża rośnie lawinowo, ludzie kupią...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    10.  2014-01-15 15:05:36

    Samsung niedługo będzie droższy od Apple. Najtanszy TabPro 8.4 16 GB - 1600 zł jest droższy o rowne 300zł od swojego konkurenta czyli LG Pad 8.3. W podobnej cenie dostaniemy iPada Mini 2 Retina. Samsung będzie musiał szybko obniżyć ceny bo inaczej pies z kulawą nogą nawet nie spojrzy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-01-15 15:23:08

    ten najmniejszy w wersji z LTE jest na mojej liście życzeń, ale wierzę że te sugerowane ceny detaliczne zobaczymy w MM czy Saturnie, natomiast realne będą znacząco niższe. Choćby z przyczyn o których napisał rcicho.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~M.  2014-01-15 16:08:53  host: 89-78-192-2.dynamic.chello.pl

    iPad mini 2 Retina kosztuje 1699 zł w podstawowej wersji 16 GB. iPad Air z pamięcią 16 GB kosztuje 2099 zł, więc tutaj odpowiednik Samsunga jest nieco tańszy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-01-15 16:23:24

    Z Apple jest taki Mercedes jak ze mnie baletnica. Ceny wysokie, choć w końcu trochę uzasadnione specyfikacją, w przeciwieństwie do serii Tab 3... 8.4 mi się podoba i mógłby zastąpić Nexusa 7, ale trzeba poczekać na testy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    15. ~Nick z BSB  2014-01-15 16:30:54  host: 89-71-42-174.dynamic.chello.pl

    Applefan_: gdzie apple gdzie mercedes? z czym do ludzi, o czym ty wiejski chlopcze do mnie w ogole rozmawiasz. pokaz mi biznesmena ktory porusza sie autem za >400tys pln i ma gejfona. zejdz na ziemie chlopcze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~ja  2014-01-15 18:46:09  host: host-5db0d2da.sileman.net.pl

    @Darkeners Oj zdziwiłbyś się co można odpalić na T100... najpierw sprawdź sam bo pewnie nikt Cię nie przekona. Na telefon, owszem Android, ale tablet z Windows plus klawiatura -rewelacja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~  2014-01-16 01:39:43  host: 91-146-241-182.internetia.net.pl

    Albo 1280x800 albo 2560x1600... Czemu samsung nie ma nic pomiędzy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~stefan  2014-01-16 07:10:04  host: apn-31-1-143-15.dynamic.gprs.plus.pl

    Samsung przesadził z cenami. W tej kwocie spokojnie można kupić coś z W8, który ma ogromną przewagę nad Androidem. Niby to linia PRO, lecz i tak te ceny to zdzierstwo. Co do applefana i tekstu o mercedesie, już kiedyś porównywał swoje ajfony do samochodów klasy premium. Widać ten typ tak ma, nic nie przetłumaczysz. Ajfony można porównać do mercedesów głównie okularników, kiedy mając wyrobioną markę wciskali ludziom sypiące się badziewie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~Pablo  2014-01-16 12:33:50  host: 78.10.239.190

    Ich poj.. z tymi cenami. Za tą cenę kupię spokojnie laptopa z windowsem z 500 gb dyskiem i intelem i5. Z założenia tablety miały być pomiędzy Smartfonami a droższymi właśnie laptopami...