Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tablety Samsunga w biznesowej klasie w LOT-cie

Tablety Samsunga w biznesowej klasie w LOT-cie

WitekT 11 Kwietnia 2014 13:55

1 4

samsung galaxy notepro 12.2Najświeższe wiadomości z kraju i świata, analizy rynków finansowych, komentarze i opinie ekspertów - od kwietnia, wszyscy podróżujący klasą biznesową na wybranych rejsach długodystansowych LOT-u będą mogli korzystać z tabletów Samsunga i wgranych aplikacji.




Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Samsung, podróżujący otrzymają na czas lotu urządzenia Galaxy NotePro 12.2 i bezpłatny dostęp do elektronicznych wydań m. in. Newsweek, Parkiet, Viva i Logo, a także angielskie i polskie edycje New York Timesa i Bloomberga. W przerwach pomiędzy odpoczynkiem, a lekturami serwisów informacyjnych, pasażerowie będą mogli spróbować swoich sił w jednej z najpopularniejszych gier zręcznościowych na świecie - Angry Birds, a także posłuchać wybranych audiobooków z serwisu Audioteka.pl.


Oferta dostępna jest do 3. maja na trasach Warszawa - Nowy Jork - Warszawa, Warszawa - Chicago - Warszawa i Warszawa - Pekin - Warszawa.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: galaxy note pro | lot | samsung

w sumie: 19
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1. ~  2014-04-11 13:57:38  host: user-94-254-141-142.play-internet.pl

    Po ostatnich działaniach Samsunga, nie dziwię się, że analitycy podpowiadają by ciąć koszty na marteking.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-04-11 14:36:05

    Dostęp do tabletu będzie o ile nielot Dreamliner wzbije się w przestworza :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    7. ~  2014-04-11 14:52:37  host: google-proxy-66-249-81-225.google.com

    Kolejny dobry krok w marketingu. Cena tabletu wysoka a z tego typu połączeń nie korzystają ludzie mniej zamożni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2014-04-11 15:21:57  host: user-94-254-141-142.play-internet.pl

    @5 eheh, jak tablety w locie :) Jak kupisz badziewe i wyrzucisz je przez okno, to będziesz miał tablety w swoim locie. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~szajsung  2014-04-11 15:25:08  host: public-gprs514680.centertel.pl

    serwuje samplastik klasie biznes :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    14.  2014-04-11 17:48:36

    Kazdy kto podrozuje w klasie biznes nie potrzebuje takiej zabawki bo ja na pewno juz ma, a bardziej prawdopodobne ze wyjmie notebooka i na nim bedzie pracowal.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-04-11 19:11:42

    @14 Dokładnie. Gdyby na własność to inna gadka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~lukasm  2014-04-11 19:19:45  host: 77-254-129-1.adsl.inetia.pl

    "LOT-cie"??? a co to za jedni? Może LOTto?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~marcellove  2014-04-11 20:03:56  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    "Tablety Samsunga w biznesowej klasie w LOT-cie" Przepraszam wszystkich za moją niewiedze,mamy jakiegoś drugiego przewoźnika lotniczego w Polsce?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~  2014-04-11 20:09:06  host: n08-06-01.opera-mini.net

    17, nie baw się w polonistę, bo zupełnie ci to nie wychodzi. Zajmij się czymś bardziej produktywnym i przede wszystkim czymś, na czym się bardziej znasz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    19. ~JustMe  2014-04-11 20:24:16  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginm.net

    Świetny pomysł, pogratulować :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    20. ~koks  2014-04-11 20:58:47  host: 25.100.211.91.static.bait.pl

    Podobno przez jakiś czas dawali Ipady, ale strasznie sprzedaż biletów spadła i musieli zmienić na Samsunga.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~DeLorian  2014-04-11 21:00:51  host: user-164-127-60-59.play-internet.pl

    Jaka klasa taki tablet :D ... dla LOT czy więcej - Polski to Samsung partnerem "na miarę" choć raczej też na wyrost LOL ... może MyPhone czy GoClever to ich realna liga ROTFL

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-04-12 09:18:43

    bez sensu, w dzisiejszych czasach prawie każdy podróżny ma własne ma własne urządzenia. A zwłaszcza w klasie biznes - tam większym sukcesem cieszyłby się masaż czy dobra kawa a nie ta lura którą w samolotach serwują

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~gościuuuuu  2014-04-12 09:26:58  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    mlb - dla nas to oczywiste ale może ludzie z samsunga opłacani za ciężkią kase o tym niewiedzą? Pewnie jest coś o czym się na głos nie gada np. jakaś dodatkowa umowa samsung - lot, a może boeing coś zasponsorował jak jego superhiperextra samoloty zajmują miejsca parkingowe (PS a nie powinni od nich już opłacać podatku od nieruchomości???)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2014-04-13 01:43:44

    @21 Leciałeś kiedyś bisnez klasą? Wątpię. Właśnie LOT ma najlepszą (z doświadczenia) klasę biznes więc jakbyś wiedział to byś bzdur nie pisał.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~lukasm  2014-04-13 17:00:45  host: 77-254-131-216.adsl.inetia.pl

    @18: to nie zabawa w polonistę - jak żyję kilkadziesiąt lat, tak pierwszy raz słyszę o "LOT-cie".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2014-04-13 18:06:10

    No przyznać trzeba.... To największy babol, jaki u Was widziałem ;-) Do takich nazw jak LOT, NOT itp. nawet reguła w słowniku ortograficznym jest jak pamiętam ;-) Locie! Właśnie dokładnie tak jak napisałem - tylko pierwszą literę z wielkiej się pisze w tym przypadku (też deklinacyjnym przypadku ;-)).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~sueshack  2014-04-13 23:06:39  host: 37.31.117.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Słysałem, że mają je dawać w Happy Meal.

Dodaj swoją opinię