Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tabletowe opóźnienia u Acera

Tabletowe opóźnienia u Acera

Q! 26 Maja 2011 10:30

0 0

Acer poinformował, że premiera jego tabletu - Iconia A100 - zostanie przesunięta o kwartał. Powodem są problemy z kompatybilnością Androida 3.0 z tym 7-calowym urządzeniem.

Android 3.0 Honeycomb jest przeznaczony głównie dla urządzeń z ekranem o przekątnej 10 cali. Według informacji zbliżonych do źródła, Acer twierdzi, że część aplikacji dostępnych dla tej wersji systemu nie jest zgodna z 7-calowym tabletem firmy.

W związku z tym Acer zadecydował o przesunięciu premiery z przełomu maja i czerwca na sierpień i wrzesień. W tym czasie Google, który obecnie pracuje nad rozwiązaniem innych problemów, ma się uporać z tym konkretnym.
Oprócz tego Acer przesunął również premierę swojego drugiego tabletu, 5-calowego Iconia Smart. W tym przypadku problemem miały być zbyt małe dostawy głównych komponentów urządzenia, spowodowane marcowym trzęsieniem ziemi w Japonii.

Acer twierdzi również, że 7-calowe tablety trafią przede wszystkim do kobiet. Ich zaletą mają być mniejsze gabaryty oraz waga, co pozwoli na schowanie ich do damskich torebek. Czy tak się rzeczywiście stanie? Czas pokaże.

Źródło tekstu: DigiTimes, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-77-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czu uważasz, że operatorzy komunikatorów powinni ujawniać klucze szyfrujące na żądanie władz?

Prawo do prywatności znowu przegrało w imię walki z terroryzmem. Tym razem w Rosji

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet