Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tablet od Amazon.com

Tablet od Amazon.com

Ringu 21 Kwietnia 2011 11:07

0 0

Amazon przygotowuje swój własny tablet, który powinien ukazać się na rynku latem tego roku. Przy projekcie współpracuje Samsung, który zajmie się produkcją urządzeń.

Tablet pracował będzie najprawdopodobniej na systemie Android 3.0 Honeycomb, lub własnym systemie opartym o Google Androida.
Mówi się, że jeżeli Amazaon wybrałby system Android, to zastąpiłby pewnie cześć usług swoimi własnymi, np. zamiast Android Marketu byłby Appstore. Oprócz tego niewątpliwie dostępne będą serwisy Cloud Drive (do przechowywania multimediów na zdalnym serwerze), czy Kindle (platforma e-booków).

W związku z tym, że multimedialny tablet nie będzie mógł tak długo działać na baterii jak czytnik e-booków Amazon Kindle, można się spodziewać, że nowe urządzenie nie zastąpi poprzedniego i oba produkty będą rozwijane osobno.

Źródło tekstu: BGR     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~jaro070  2011-04-21 13:57:02  host: z09-05.opera-mini.net

    mogliby do tego MeeGo wpakować.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet